Autor Wątek: Jak konie w galopie III  (Przeczytany 3536 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Faye

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 67
  • If you gaze long into an abyss...
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Sierpień 2014, 11:10:18 »
- Jakieś podejrzenia co do narzędzia zbrodni? - zapytała, marszcząc nos i podążając wzrokiem za smugą krwi na belce po lewej stronie. Na pierwszy rzut oka nie było tu nic, co mogłoby zwrócić uwagę detektywa. Dokonawszy oględzin makabrycznych boksów, zajrzała ukradkowo do tych pustych.
- Wyprowadzono stąd konie? Czy te boksy były puste przez cały czas?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Sierpień 2014, 16:24:00 »
- Te konkretne boksy były puste. Ostatnio te 6 koni, które tam mieszkało, sprzedano w stolicy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Sierpień 2014, 16:24:00 »

Offline Faye

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 67
  • If you gaze long into an abyss...
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Wrzesień 2014, 11:06:53 »
- Kto się nimi zajmował? - zapytała, odstępując od wydzielających okropny smród zwłok. Ostry zapach sprawiał, że Faye przewracało się we wnętrznościach. Miała już powoli dość zatęchłego powietrza w tym pomieszczeniu. Nie mniej zmusiła się jeszcze do tego, by dokładniej przyjrzeć się krwawej smudze na drewnianej belce z lewej strony wejścia. Wyglądała, jakby pozostawiła ją ludzka dłoń. To, jak do tego doszło, mogło być dla sprawy kluczowe... Może między sprawcami doszło do sporu? Lub w całym incydencie uczestniczył ktoś jeszcze?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Wrzesień 2014, 11:24:51 »
- - Powinni to być Cromca i Cashanka, z tego co pamiętam - odparł Andrzejek stojący obok niej i Nekkera. Również kręcił nosem, rozkaszlał się trochę i wyszedł na zewnątrz. Widać elfi nos był dosyć wrażliwy. Na zewnątrz przywołał do siebie kogoś, by po chwili podnieść głos w czymś, co przypominało zdziwienie.
- Jak to nie ma?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Październik 2014, 11:38:12 »
JUTRO MIJA MIESI¡C OD OSTATNIEJ AKTYWNO¦CI. BRAK ¦LADÓW ¯YCIA PO FAYE/ERICU, WIÊC CHYBA BÊDZIE MO¯NA ZAMKN¡Æ TEMAT.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Październik 2014, 15:54:51 »
//Nie można zamknąć nie zakończonego wątku. Należy go dokończyć. Możesz dokończyć wątek wedle własnej woli, jako prowadzący wyprawę. Daje Ci w tej kwestii wolną rękę.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Październik 2014, 19:33:44 »
Faye dostała potężny cios w tył głowy. Upadła na posadzkę i zemdlała. Nie widziała ani nie słyszała tego, że stadnina została napadnięta. Nekker został zabity, tak samo większość osób tam pracujących. Dziewczyna została pozbawiona ubrań i całego wyposażenia, pobita, zgwałcona porzucona. Pozostawiono ją tak na śmierć. Na jej własne szczęście znalazł ją ktoś kilkanaście godzin później. Została odwieziona do najbliższej wioski, gdzie pomógł jej jakiś medyk. Jedyne co ma na sobie to koszula, spodnie i buty wędrowca.

WYPRAWA ZAKOÑCZONA NIEPOWODZENIEM!!!
Podsumowanie: Faye dotarła na miejsce, zaczęła rekonesans, jednak jej nie wyszło. Pobili ją, zgwałcili, obrabowali i porzucili. Cudem przeżyła.

Nagrody:

Brak

Talenty:

Brak

Kary:

Faye traci cały swój majątek i ekwipunek (czyli tylko sztylet). Pozostało jej jedynie podstawowe wyposażenie każdego nowego gracza w postaci koszuli, spodni i butów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak konie w galopie III
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Październik 2014, 19:33:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top