Autor Wątek: Pod ostrzałem  (Przeczytany 9404 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Wrzesień 2014, 16:02:31 »
Dziwny elf pomyślał biorąc dość sporego łyka piwa, które już niezbyt dobrze smakowało. Jaszczur miał już przyspieszyć kroku jednak miał jedno pytanie do podróżnika.
- Widze żeś zbytnio nierozmowny - powiedział patrząc w ziemie - Może wiesz coś na temat konwoju, który został rozkradziony w tych okolicach?

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrzesień 2014, 17:05:53 »
//Do cholery, ty czytasz co napisałem?

PIWO CI DAWNO WYPAROWAÂŁO, więc żadnego łyka piwa nie wziąłeś, przychyliłeś pustą butelkę marząc i wyobrażając sobie takie zdarzenie. Elf widząc twój brak zorientowania i marzycielskie oczy, żłopanie powietrza z pustej butelki tylko wzruszył ramionami i szedł dalej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrzesień 2014, 17:05:53 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Wrzesień 2014, 17:56:53 »
Jaszczur widząc że elf ma go głęboko w dupie przyspieszył krok i wyprzedził elfa rzucając w krzaki pustą butelke. Szedł dalej samotnie przez droge prowadzącą do Efehidonu. Droga była strasznie wyjeżdżona przez wozy co było widać od razu. Wiedział że musi sie spieszyć

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Wrzesień 2014, 20:10:22 »
Szedłeś i szedłeś, gdy słońce zaczęło chylić się ku zachodowi. dojrzałeś na ziemi ślady krwi, dokładnie trzy duże dosyć świeże plamy, ziemia była w tym miejscu zniszczona, były koleiny wozu rozryte i inne ślady świadczące o kłopotach ze środkiem transportu na kółkach - wozem. wokół było mnóstwo śladów kopyt chaotycznie porozrzucanych, co świadczyło o jakiejś szamotaninie. Wokół drogi rozpoczynał się zagajnik biegnący w dal na kilka set metrów.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Wrzesień 2014, 21:04:11 »
Jaszczur podszedł bliżej tych śladów.
- To chyba to miejsce - powiedział patrząc na ślady. Po chwili zabrał sie do oględzin terenu. Plamy krwi, które znalazł na szlaku wyglądały na świerze. Tak samo było z śladami kopyt jednak o dziwo nie było nigdzie wozu ani ciał. Jaszczur zaczął rozglądać sie po okolicy jednak nic nie rzucało mu sie w oczy podejrzanego. Najbardziej zaciekawił go zagajnik, który był obok szlaku. Jaszczur poprawił tylko topór i poszedł prosto w kierunku zagajnika, który był na wprost. Miał nadzieje że odkryje coś co pomożemu rozwikłać tą sprawe.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Wrzesień 2014, 23:50:59 »
Będąc w lasku słyszałeś szelest młodych liści, i tłukących się o siebie gałęzi, było wietrznie. Słyszałeś również chalas z krzaków i krzewów, jednak nie musiały być to efekty czyjegoś "jestestwa", równie dobrze mógł to być wiatr.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Wrzesień 2014, 13:14:37 »
Wiatr dookoła dość mocno hulał. Jaszczur wolał sie upewnić czy nic w tych krzakach przypadkiem nie ma. Wiedział że może to być wiatr ale wolał sie upewnić. ÂŻwawym krokiem podszedł do krzaków i zaczął je sprawdzać.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrzesień 2014, 21:59:32 »
Zobaczył wiewiórkę. wielkie czarne oczy zwierzęcia spojrzały na ciebie i poczułeś jak lustruje twoją osobę. Te wnikliwe czarne oczęta były niczym śmiercionośna czarna toń, z której żadne światło nie przyniesie ratunku. Wiewiór zamachnął ogonem i dzięki swej zwinności prędko podbiegł i wdrapał się na górę znikając ci z oczu.

W miejscu gdzie stała wiewiórka znalazłeś odciętą rękę a na niej złoty pierścień.

Nazwa: złoty pierścień
Wartość: 50 grzywien

Dłoń była zaciśnięta, a w niej zwinięty, pognieciony papier.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Wrzesień 2014, 07:40:49 »
Szeklan przukucnął koło odciętej ręki i zaczął wyciągać z niej pierścien po czym rozdziawił zaciśniętą ręke i wyciągnął pognieciony kawałek papieru. Rozwinął go i zaczął czytać.

// Zabieram:

Przedmiot: Złoty pierścień

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Wrzesień 2014, 08:07:54 »
Na papierze zapisano:

To przestroga dla was. My z zatęchłej groty nie pozwolimy na tak głupie akcje. Bezpodstawnie naraziliście nas oczom straży.

Wiele ci to nie wyjaśniało. rozejrzałeś się dookoła i widziałeś ślady krwi układające się niemal w linię, jak gdyby ciągnięto zwłoki tym zagajnikiem wgłąb między drzewa.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Wrzesień 2014, 08:18:30 »
Nie miał wyboru. Musiał sprawdzić dokąd prowadzą ślady krwi. Dla bezpieczeństwa wyciągnął tarcze i topór i poszedł wprost za śladami krwi.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Wrzesień 2014, 00:31:38 »
szedłeś w głąb lasu z oddali w gęstwinie drzew dojrzałeś wejście do podziemnej jaskini, była to grota niczym jaskinia bestii wydrążona pośród drzew.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Wrzesień 2014, 16:10:45 »
Jaszczur podszedł bliżej zarośli jednak zachował dystans na wszelki wypadek. Porozglądał sie po okolicy i poszedł w strone jej wejścia idac powoli. Patrzył uważnie. Nie chciał by ktoś go z nienacka nie zaatakował.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Wrzesień 2014, 00:01:44 »
Gdy zbliżałeś się słyszałeś głosy dwóch osób, z oddali dostrzegłeś jednego bandytę zwróconego do ciebie plecami, dostrzegłeś przy jego pasie broń palną. znajdował się niemal w wejściu do groty i mówił w kierunku mroku, co świadczyło, że najpewniej nie jest sam, a rozmówca był skryty i niewidoczny dla ciebie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Wrzesień 2014, 07:38:02 »
Jaszczur był w trudnej sytuacji. Musiał jakoś podejść bliżej groty i zaszlachtować bandyte, który był na zewnątrz. Schował tarcze i topór i przykucnął lekko idąc powoli w pobliskie zarośla.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Wrzesień 2014, 23:53:53 »
Byli zajęci rozmową zbliżanie się jednak bliżej nie ujawniło ci skrytych osób w cieniu. Byłeś w stanie przybliżyć się na odległość 10 metrów pozostając niezauważonym. każde kolejne działanie odkryje twoją pozycję. Będąc na miejscu posłyszałeś dwa zdania.

- Jak długo będziemy musieli czekać na tych strażników górniczych... Potrzebujemy świeżych zwłok.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Wrzesień 2014, 16:27:06 »
Jaszczur słysząc słowa bandyty wiedział że trafił tam gdzie miał trafić. Powoli wyciągnął tarcze i topór i przykucnął czekając na dogodną chwile do ataku.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Wrzesień 2014, 14:03:22 »
Wyciągając bronie wykonałes ruchy rękoma, siedząc w krzakach zaprowadziłeś hałas którym było szeleszczenie lisci uderzanie gałęzi, a zarazem dźwięki związane z wyjmowaniem czy odpinaniem uzbrojenia. Hałas został zauważony przez bandytę, który odwrócił się na pięcie i zgrabnym ruchem ręki dobył pistolet.

- Kto tu jest?!

Powiedział celując w stronę twoich krzaków pistoletem skałkowym.

//Nie widzi cię, lecz wie gdzie jesteś. Pistolet jest załadowany.

1x Bandyta podżegacz


Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Wrzesień 2014, 14:17:14 »
Kurwa mać pomyślał jaszczur słysząc głos bandyty. Wiedział że ma nikłe szanse w starciu z po zęby uzbrojonym bandziorem. Wiedział że musi go jakoś bliżej przyciągnąć.
- Podejdź tu i sprawdz bałwanie to sie dowiesz - powiedział ściskając mocniej topór
« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień 2014, 14:21:20 wysłana przez Szeklan z Tihios »

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Wrzesień 2014, 16:00:27 »
Wyjął drugi pistolet, również naładowany i wymierzył w krzaki. Nie oddał strzału, czekał.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Wrzesień 2014, 16:00:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything