Autor Wątek: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże  (Przeczytany 7589 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #160 dnia: 07 Kwiecień 2015, 23:40:10 »
- Dobrze za chwilę przyjdę - powiedziała do karczmarza. Zaczęła jeść gulasz i ponownie bardzo jej smakował. Popijała jedzenie piwem. Kiedy skończyła jeść zostawiła trochę mięsa na talerzu i podstawiła talerz pod nosem wilczka. Ares zaczął jeść i możnaby powiedzieć, że mu smakowało. Kobieta wzięła jeszcze jeden łyk trunku i wstała od stołu.
- Przepraszam na momencik. - powiedziała do mężczyzny i dziewczyna poszła na zaplecze.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #161 dnia: 07 Kwiecień 2015, 23:58:29 »
Karczmarz już czekał na zapleczu. -  Pytalas o Erena, no coz nie ma go juz tutaj! Zostawił dla ciebie list i ten mieszek. - podal ci mieszek i list.
Zaczelas czytać.
Cytuj
Droga Armin! Dziekuje ci za ten wieczor. Niesamowicie podnioslas mnie na duchu. Nie mogę juz tutaj tkwić. Swym uporem uswiadomilas mi ze nalezy sie przeciwstawiac przeciwnoscia losu. Wyruszyłem na zachód w poszukiwaniu lepszego zycia i nowego domu. Kto wie moze nawet sie kiedys zakocham. Zostawiam ci ten oto list i mieszek z pieniedzmi i moim naszyjnikiem. Potraktuj to jako mala rekompensate za wywolane zle pierwsze wrazenie. Nigdy cię nie zapomnę!
Eren
Czytajac to poplakalas sie. Karczmarz przytulil cie i otarl twe lzy.

Otrzymujesz: 150 grzywien.

Otrzymujesz: 2xdzialka bagiennego ziela.
Nazwa: działka bagiennego ziela
Opis: Działka, czyli 1 gram popularnego narkotyku o właściwościach uspokajających.

Otrzymujesz przedmiot fabularny: Naszyjnik Erena
Nazwa: Naszyjnik Erena
Opis: Trzy różnej długości zęby zawieszone na łańcuszku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #161 dnia: 07 Kwiecień 2015, 23:58:29 »

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #162 dnia: 08 Kwiecień 2015, 00:12:57 »
Armin poleciały łzy, ale były to łzy szczęcia. Teraz Eren odnajdzie swoje miejsce i założy nową rodzinę. Kobieta otarła swoje policzki i założyła naszyjnik. Zwróciła się potem do karczmarza:
- Dzięki za wszystko. Masz pieniądze za jedzenie. - dała mężczyźnie 5 grzywien. - Do widzenia. Może się jeszcze kiedyś spotkamy. A! Pozdrów ode mnie Sorusa. - kobieta wyszła z zaplecza. Dokończyła swoje piwo i skierowała się do staruszka:
- Tutaj nasze drogi się dzielą. Ja wracam do domu, a pan niech sobie znajdzie jakiś fajnych kumpli. - powiedziała do starszego mężczyzny. Wzięła Aresa pod pachę i wyszła z karczmy. Odetchnęła świeżym, zimowym powietrzem i wybrała się w drogę powrotną.

247-5=242 grzywny

Pozyskuję:
Przedmiot: 2xdzialka bagiennego ziela.
Nazwa: działka bagiennego ziela
Opis: Działka, czyli 1 gram popularnego narkotyku o właściwościach uspokajających.

Przedmiot fabularny: Naszyjnik Erena
Nazwa: Naszyjnik Erena
Opis: Trzy różnej długości zęby zawieszone na łańcuszku.
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2015, 00:15:05 wysłana przez Armin »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #163 dnia: 08 Kwiecień 2015, 01:20:34 »
Armin z Aresem na ramionach i zdobytymi przedmiotami wrocila do domu. Droga przebiegla jej spokojnie. Przez caly czas dreczyly ja mysli. A co jesli to nie byl sen? A co jesli to wydarzylo sie na prawde? Prawdziwe czy nie? Nie wiadomo...

Wyprawa zakończona!
Podsumowanie:
Armin wyruszyła z Efehidon w strone Atusel w poszukiwaniu odpoczynku, po drodze zaczepil ja starzec który opowiedział jej historię "O ostatnim Gniewnym". Historia ta opowiadała o smoku - avatarze Innosa ktory przybywa gdy Beliar zaczyna zwiekszac swoj wplyw nad swiatem. Starzec poprosil Maurenke o odnalezienie tego smoka ktory podobno zagniezdzil sie na polnocy, na wulkanie. Armin postanowila pomoc i natychmiast ruszyła na polnoc przez gesto porosniety krzakami las. W lesie zaatakowal ja wilk z ktorym bez problemu dala sobie rade, pozniej gdy znalazla sie na malej polance wciaz w lesie zaatakowaly ja dwa wilki ktore szybko zostaly usmiercone przez dzielna maurenke. Po chwili czasu wyszla z lasu, byl wieczor, Armin zauwazyla karczme, w karczmie poznala milego karczmarza, przyjaznego krasnoluda Sorusa i poczatkowo gburowatego jaszczura Erena. Przy pomocy alkoholu i krasnoluda Sorusa rozwiazuje jezyk jaszczuroczleka. Wyjawia on maurence swa tragiczna historie zyciowa mianowicie smok z wulkanu spalil jego dom, jego wioske ktora znajdowala sie u stop gory. Pijana maurenka odsypia po czym udaje sie dalej na polnoc, w lesie znajduje malego wilczka ktory obral ja sobie jako potencjalna mame. Zabiera wilka i kieruje sie dalej, wychodzi z lasu, widzi gore i mase spalonych chat. Jedna, nie spalona stodola przykuwa jej uwage, wchodzi do srodka, zastaje tam starca palacego male ognisko w srodku. Zostawia mu wilka pod opieke i wyrusza na szczyt gory. Pomimo wielu utrudnien jakie stawia wspinaczka, maurenka dociera na szczyt.
Na szczycie rozmawia ze smokiem, smok stawia ja przed wyborem komu pomoc, jemu czy starcowi. Wybiera smoka, on poddaje ja zagadce na ktora maurenka udziela poprawnej odpowiedzi. Smok mowi jej ze ktos wzywa do tego swiata demony i nakazuje jej go zabic. Maurenka rusza na polnoc, przyswiecajac sobie znaleziona pochodnia dochodzi do lasu. W lesie jej wzrok przykuly slady krwi ciagnace sie do podziemnej jaskini. W podziemnej jaskini widzi zwloki maurena, atakuje ja szkielet, szkielet zostaje roztrzaskany przez miecz maurenki. Dalej natyka sie na dwoch czarnoskorych kultystow ktorzy chca ja wykorzystac, obaj panowie tragicznie gina. Przy ciele jednego z nich znajduje trojkatny kluczyk ktorym otwiera kamienna brame. Za nia znajduje sie korytarz prowadzacy do siedziby czarnego maga. Czarny mag za pomoca portalu przyzywa ogara z otchlani ktory automatycznie atakuje Armin. Bo malych problemach bestia ginie. Maurenka udajac potencjalna adeptke mrocznych sztuk podchodzi wystarczajaco blisko do maga by zadac mu cios mieczem i ukrytym ostrzem. Mag ginie a portal sie zamyka. Armin wraca na wulkan do smoka, ten wrzuca ja sobie na grzbiet i odlatuja. Lataja sobie w przestworzach i nagle maurenka slyszy szczekanie. Ares wyrywa ja ze snu. Jak sie okazalo gdy maurenka przybyla do stodoly podczas rozmowy z mezczyzna zasnela. Smok, demon, mag to wszystko bylo snem. Maurenka troche zawiedziona rozglada sie po stodole, widzi skrzynie w ktorej znajduje 100 grzywien. Wychodzi na zewnatrz, ziemia zaczyna sie trzasc. Razem z wilczkiem i mezczyzna uciekaja przez las do karczmy ktora Armin odwiedzila wczesniej. Je porzadny obiad, po czym dowiaduje sie od karczmarza ze Erena juz nie ma w karczmie, zostawil on dla niej mieszek i list. Karczmarz przekazuje jej to. Armin czyta list, wzrusza sie przy tym, w woreczku znajduje 150 grzywien, 2 dzialki bagiennego ziela i naszyjnik Erena. Wzruszona maurenka zegna sie ze wszystkimi po czym niosac wilka i fanty wraca do domu. KONIEC.


Nagrody:
- 100 grzywien znalezione w skrzynii w stodole.
- 150 grzywien znalezionych w mieszku otrzymanym od karczmarza.
Razem: 250 grzywien

Pozyskane:
- 2xdziałka bagiennego ziela
Nazwa: działka bagiennego ziela
Opis: Działka, czyli 1 gram popularnego narkotyku o właściwościach uspokajających.

- Naszyjnik Erena
Nazwa: Naszyjnik Erena
Opis: Trzy różnej długości zęby zawieszone na łańcuszku.

-Szczenię wilka (Chowaniec) // Należy niezwłocznie zanieść go do kapłanek Ventepi.

Talenty:
Armin:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 2 srebrne talenty, 3 brazowe talenty

// Z dodawaniem talentow poczekaj az wyprawa zostanie zaakceptowana.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #164 dnia: 08 Kwiecień 2015, 17:04:43 »
//Poprawiam na:
Armin:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 2 brązowe talenty

Forum Tawerny Gothic

Odp: Prawdziwe czy nie? - to się jeszcze okaże
« Odpowiedź #164 dnia: 08 Kwiecień 2015, 17:04:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything