Autor Wątek: Risen 3 - powrót do korzeni  (Przeczytany 3003 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Risen 3 - powrót do korzeni
« dnia: 23 Lipiec 2014, 18:07:07 »
Prezentujemy przed wami materiał wideo zatytułowany powrót do korzeni. Przedstawia on grę Risen 3 ukazując jej pozytywne aspekty, w których między innymi możemy wymienić oryginalny świat, eksploracje, system walki, umiejętności, frakcje, powrót starej magii, zadania, crafting, świat żyjący własnym życiem itd. Materiał to prawie 12 minut czystej rozgrywki. Dla wszystkich, którzy mieli jeszcze wątpliwości czym będzie Risen 3, owy filmik powinien je rozwiać.

« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2014, 18:09:39 wysłana przez Isentor »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Risen 3 - powrót do korzeni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2014, 19:51:51 »
Prezentacja gry do mnie trafiła. Risena 1 polubiłem, Risena 2 znienawidziłem. Mam nadzieję, że pora na polubienie tym razem? Takie odniosłem wrażenie, bo wszystko zaprezentowane na filmiku mnie sie spodobało. Tekstury piękne (widoczna nm, która dodaje realistyczności i szczegółowości modelom), bo zapewne rysowane ręką. Animacje postaci także świetne, widać w tym porządnie wykonanie Motion capture - widać to fajnie przy rzucaniu zaklęć. Wnętrza pomieszczeń, jaskinie, roślinność. Ludzie mówią, że PB (swoja drogą lektor bardzo fajnie powiedział nazwę tej firmy) robi gry sztywne i o kiepskiej grafice. Ja tu widzę bardzo dobrą grafikę. Ci nieumarli to trochę jak dementorzy z Harrego Pottera.

Tylko dlaczego data premiery w grudniu? Nie miało być w sierpniu? ;/

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen 3 - powrót do korzeni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2014, 19:51:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top