Autor Wątek: Risen 3 - powrót do korzeni  (Przeczytany 631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 547
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Risen 3 - powrót do korzeni
« dnia: 23 Lipiec 2014, 18:07:07 »
Prezentujemy przed wami materiał wideo zatytułowany powrót do korzeni. Przedstawia on grę Risen 3 ukazując jej pozytywne aspekty, w których między innymi możemy wymienić oryginalny świat, eksploracje, system walki, umiejętności, frakcje, powrót starej magii, zadania, crafting, świat żyjący własnym życiem itd. Materiał to prawie 12 minut czystej rozgrywki. Dla wszystkich, którzy mieli jeszcze wątpliwości czym będzie Risen 3, owy filmik powinien je rozwiać.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YVwCXkZZmmQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YVwCXkZZmmQ</a>
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2014, 18:09:39 wysłana przez Isentor »

Offline Rakbar Nasard

• Arystokrata
  • Reputacja: 79
  • Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.Rakbar Nasard ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Larkos - Rakbar NasardBaron Xermin i Dordan - Rakbar NasardSzlachcic Dako, Imar, Lavos, Sekon i Ures - Rakbar NasardNajlepsza sygnaturka - zwycięzca III edycji....
Odp: Risen 3 - powrót do korzeni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2014, 19:51:51 »
Prezentacja gry do mnie trafiła. Risena 1 polubiłem, Risena 2 znienawidziłem. Mam nadzieję, że pora na polubienie tym razem? Takie odniosłem wrażenie, bo wszystko zaprezentowane na filmiku mnie sie spodobało. Tekstury piękne (widoczna nm, która dodaje realistyczności i szczegółowości modelom), bo zapewne rysowane ręką. Animacje postaci także świetne, widać w tym porządnie wykonanie Motion capture - widać to fajnie przy rzucaniu zaklęć. Wnętrza pomieszczeń, jaskinie, roślinność. Ludzie mówią, że PB (swoja drogą lektor bardzo fajnie powiedział nazwę tej firmy) robi gry sztywne i o kiepskiej grafice. Ja tu widzę bardzo dobrą grafikę. Ci nieumarli to trochę jak dementorzy z Harrego Pottera.

Tylko dlaczego data premiery w grudniu? Nie miało być w sierpniu? ;/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 180 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa wyświetlana: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz słownie ile to jest dwa+dwa?:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.13 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.