Autor Wątek: Liga cieni - cmentarz  (Przeczytany 9006 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #140 dnia: 22 Czerwiec 2014, 12:15:06 »
- Kotleta? Jo, mamy! 2 grzywny! A wody, weź se dwie butle i tyle. Darmowa je.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #141 dnia: 22 Czerwiec 2014, 12:18:26 »
- Uczciwa cena - Samir wyjął z sakiewki dwie grzywny i podał karczmarzowi i wziął bukłak wody. Chwilę czekał na swój uczciwie zakupiony kawał mięsa i gdy tylko je otrzymał, ruszył w drogę powrotną do Atusel - Bywaj, karczmarzu, dzięki za gościnę - pożegnał się i udał na gościniec w stronę portowego miasta.

154 - 2 = 152 grzywny

Forum Tawerny Gothic

Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #141 dnia: 22 Czerwiec 2014, 12:18:26 »

Canis

  • Gość
Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #142 dnia: 22 Czerwiec 2014, 12:34:44 »
Po wielogodzinnej wędrówce pustym szlakiem, mijając pola i zalesienia dotarłeś do miasta portowego Atusel.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #143 dnia: 22 Czerwiec 2014, 12:55:26 »
Samir z uśmiechem przyjął widok miasta portowego, do którego dane mu było wrócić po swojej przygodzie. W trakcie podróży zjadł zakupiony stek i niemal opróżnił bukłak, co wprawiło go w dobry humor. Spokojnym krokiem przekroczył bramy miasta i ruszył znaną już sobie drogą do posterunku komisarza Georga Hertlinga.

Canis

  • Gość
Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #144 dnia: 22 Czerwiec 2014, 12:57:54 »
Dotarłeś na posterunek. komisarz stał przed obiektem czekając na śmiałków do swych zadań. Spostrzegł cię w porę gdy do niego podszedłeś.

- O witaj. Już jesteś? Wspaniale! Jakie wieści przynosisz? Zdawaj raport.

//Poproszę o pełen raport z misji i efekty.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #145 dnia: 22 Czerwiec 2014, 13:32:26 »
- Witaj, komisarzu. Zgodnie z twoim poleceniem udałem się do Mirt i odszukałem cmentarz. Już na długo przed nim droga w zasadzie nie istnieje, biegnie pod nią tunel. Przez przypadek wpadłem do niego i zaatakowała mnie mumia. Była nietypowa, bardzo szybka i sprawna, ale udało mi się ją pokonać. Wtedy spotkałem myśliwego Rusa i razem udaliśmy się na cmentarz. Wszędzie roiło się od nieumarłych, ale udało nam się dotrzeć do celi Traumaty. Zbadałem ją, znalazłem kajdany przymocowane do jakichś kryształów, najpewniej magicznych, ale luki w moim wykształceniu nie pozwoliły mi stwierdzić tego dokładnie, wybacz. Znalazłem również ślady alchemicznej aparatury, w osobnym pomieszczeniu były całe stoły z ustawionymi dekoktami i innymi eliksirami. Zdaje się, zabrałem jedną taką miksturę. W pomieszczeniu były również kufry, które splądrowałem, znalazłem w środku trzy księgi, które mam przy sobie - nie zdołałem ich jednak odczytać, pismo jest dziwaczne, biegnie z góry na dół. Był też zapieczętowany list, który zabrałem. Tam też zaatakowały mnie zombie, które pokonałem i ruszyłem dalej. W przeciwległym pomieszczeniu odkryłem salę tortur. Było tam pełno różnych instrumentów przydatnych przy tego rodzaju praktykach, a także jeden szkielet, który ożył. Powaliłem go, a w samej komnacie znalazłem też trzy obrazki. Na jednym była przedstawiona niebieska postać z zaszytymi ustami i błękitną poświatą, miała również puste oczy. Drugi obraz przedstawiał jakieś widmo z dynią zamiast głowy i latarnią w ręce. Trzeci obraz był biały, pusty. Rus opowiedział mi też historię, gdy Bractwo świtu badało tamte pomieszczenia i odkryli spętaną, niebieską postać. Potem dwóch innych ludzi uwolniło tego dyniogłowego, a jakiś czas potem pojawił się trablin Traumata Malahar. Myśliwy zasugerował, że mogli być jedna i tą samą osobą. Tyle udało mi się dowiedzieć, potem zaatakowali nas nieumarli i musieliśmy w trybie przyspieszonym dokonać taktycznego odwrotu. W drodze powrotnej spotkałem jeszcze bandytę w eskorcie dwóch trablinów. Gość chciał mnie nastraszyć i odebrać mi moje znaleziska, ale udało mi się ich zabić. I to będzie chyba wszystko - Samir wyjął zza pazuchy zdobyte księgi i list i położył to przed Georgiem.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2014, 13:34:38 wysłana przez Samir »

Canis

  • Gość
Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #146 dnia: 22 Czerwiec 2014, 14:41:30 »
- Nic o tym nie wiedziałem... Muszę pomyśleć... - Powiedział rzucając ci mieszek z 150 grzywnami za wykonanie misji.Zabrał wszystko i zniknął w murach swego posterunku.

Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Samir wziął zadanie do Georga Hertlinga i udał się w podróż do mirty pieszo. W mieście spotkał biednego, któremu dał jedną grzywnę. Idąc szlakiem dotarł do niewielkiego lasu, gdzie spotkał 3 wiewiórki. Nie podjął walki skutecznie wybrnąwszy z sytuacji. Następnie spotkał jednego, następnie dwa wilki, z którymi skutecznie się rozprawił. po paru nastu godzinach dotarł do Mirty, gdzie udał się do karczmy "Dziarskie kaczątko" by zasięgnąć informacji. Uzyskawszy informacje udał się na cmentarz. Droga na cmentarz była zniszczona i odsłaniająca stare dracońskie tunele. wpadł do jednego z nich i został zaatakowany przez mumię raanaar. Naszedł go Myśliwy Rus i dalszą podróż kontynuowali wspólnie. Dotarli na cmentarz, gdzie gracz został zaatakowany przez kolejno: 2 szkielety, następnie 1 szkielet -> skutecznie pokonał przeciwności. Dotarł an cmentarz i zaczął eksplorację tuneli. Podczas eksploracji tuneli wykazał się niemałą bystrością wykorzystując różne rzeczy do skutecznego podjęcia dalszych kroków. Został zaatakowany przez 2 zombie oraz 1 szkielet po pewnym czasie. Pozyskał 3 księgi, sztylet oraz dziwny list. Chcąc wychodzić ponownie został zaatakowany przez 3x Zombie. Wydostał się na zewnątrz i udał w podróż powrotną do mirty. na drodze został zaatakowany przez 2 trablinów i 1 bandytę. Skutecznie pokonał wszystkich i dotarł do Mirty. Znalazł nocleg w karczmie Dziarskie kaczątko gdzie spędził noc. o poranku wyruszył do Atusel, gdzie dotarł bez komplikacji. Zdał pełen raport na temat.



Nagrody:
150 grzywien od Georga Hertlinga
10 grzywien z pokonanego 1 bandyty
10 grzywien z pokonanych 2 trablinów

Pozyskane przedmioty:
2x
Nazwa broni: sztylet bandyty
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 0,62kg stali Valfdeńskiej o zasięgu 0,3 metra.

1x
Nazwa broni: Uszkodzony srebrny sztylet
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 0,65kg srebra o zasięgu 0,3 metra, uszkodzony.

1x
Nazwa broni: Uszkodzona włócznia z drewna i stali valfdeńskiej
Rodzaj: włócznia
Typ: oburęczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 1,1kg stali valfdeńskiej oraz drewna o zasięgu 1,9 metra, uszkodzona.



Talenty:

Samir - Samir Abd al-Raseeh
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 1 złoty talent + 2 srebrne talenty
Bonus pieniężny: 350 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Liga cieni - cmentarz
« Odpowiedź #146 dnia: 22 Czerwiec 2014, 14:41:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything