Autor Wątek: Test kruka #9  (Przeczytany 2839 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lanaya

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 63
  • As the Temple reqiures!
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #9
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Czerwiec 2014, 18:50:52 »
- Dziękuję, zapamiętam. - lakonicznie odparła Lanaya i skierowała się w wyznaczone miejsce. Uliczka na wprost, drugi skręt. Teraz w lewo. Jest i zejście. Elfka otworzyła wejście i zeszła w dół.

//Cholercia. :D

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #9
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Czerwiec 2014, 19:00:35 »
Chwilę minęło nim ujrzałaś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłaś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłaś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłaś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
-Ktoś tu zrobił sobie kuku. Ach te dzisiejsze niegrzeczne dziewczynki. Zamiast spokojnie siedzieć na swoich tyłkach to wszędzie łażą i przeszkadzają. - powiedział goblin w sposób jakby rozmawiał sam ze sobą. -Nawet do kanałów mi wpadają! Ale w sumie dobrze, że tutaj jesteś. Pięknych pań nigdy za wiele. - zaśmiał się przyjacielsko. -Jestem Rizzik, zwany też Bombowym. Potrafię rozerwać niejedno towarzystwo. - powiedział i zaczął rechotać. -No ale przejdźmy do sedna. Mam przyjemność powitać cię w szeregach naszej organizacji. Czuj się tutaj jak u siebie w domu. Rzecz jasna siedziba jest gdzie indziej i zaraz ci ją wskaże. Masz jakieś pytania?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #9
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Czerwiec 2014, 19:00:35 »

Offline Lanaya

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 63
  • As the Temple reqiures!
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #9
« Odpowiedź #42 dnia: 19 Czerwiec 2014, 19:08:16 »
- Masz bombowy rechot, Rizziku. Nie, nie mam pytań. Możesz mi załatwić darmowy obiad. - Lanaya się szeroko uśmiechnęła. Po czym czekała, aż goblin wskaże jej drogę do Siedziby. Tam, gdzie miała naprawdę rozpocząć się jej nowa przygoda. Miała nadzieję, że długa i barwna.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #9
« Odpowiedź #43 dnia: 19 Czerwiec 2014, 19:20:00 »
Zadanie zakończone!

Podsumowanie: Lanaya postanowiła dołączyć do Krwawych Kruków, lecz w tym celu musiała przejść test. Została skierowana na cmentarz gdzie okazało się, że musi zająć się poprawianiem przeszłości pewnego klienta. W trakcie tego zadania natknęła się na grupkę rabusiów i wywiązała się walka. Pomimo odniesienia drobnych ran nowicjuszka dokończyła pracę i wróciła na rynek. Po zawiadomieniu o sukcesie otrzymała klucz do kanałów. W kanałach przyjął ją goblin Rizzik i oficjalnie uznał za członkinie organizacji.

Zdobyte przedmioty: 30 grzywien od bandytów + 20 grzywien od zleceniodawczyni

Talenty:

Lanaya
Opisy - 1 srebrny talent
Walka - 2 brązowe talenty
Aktywność - 1 srebrny talent

Bonus pieniężny: 150 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #9
« Odpowiedź #43 dnia: 19 Czerwiec 2014, 19:20:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top