Autor Wątek: Oceń poprzednika - wersja Marant  (Przeczytany 2346 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń poprzednika - wersja Marant
« dnia: 16 Czerwiec 2014, 17:45:15 »
Ostatnimi czasy Marant cieszy się większa popularnością (albo coraz więcej osób ma podwójne konta), więc postanowiłem stworzyć taki oto temat, w którym oprócz podstawowych rzeczy o profilu i o użytkowniku, inni mogliby wyrazić swoje zdanie na temat postaci, jaką wykreował użytkownik.

Prosty schemat:

Nick użytkownika

Nick i podpis: piszemy co sądzimy o jego nicku i podpisie pod awatarem, wiadomo...

Awatar i sygnatura: piszemy co sądzimy o jego awatarze i sygnaturze, wiadomo...

O userze kilka słów: czyli co o nim sądzisz, o jego postach na forum, nastawieniu do innych, wszystko, wiadomo...

Imię postaci: piszemy co sądzimy imieniu jego postaci, bierzemy pod uwagę również nazwisko, ród, ogólnie całość...

Styl pisania, znajomość zasad: opisujemy jak użytkownik pisze, czy czytelnie, czy jak idiota, czy krotko czy rozbudowanie i czy to co pisze jest zgodne z zasadami gry, czy może nagina je albo po prostu nie rozumie...

Klimat i fabuła: piszemy co sądzimy o klimacie w jakim pisze gracz, czy jego postać ma charakter, czy wpasowuje się w "późno średniowieczny" czas akcji gry, opisujemy to czy coś osiągnął jako gracz, dosłownie wszystko...

Wkład w rozwój gry: piszemy jaki wkład w rozwój gry ma użytkownik, czy był MG, czy pełnił inną funkcje od której zależał wygląd gry, czy wywiązywał się z obowiązków, czy też może nie, i co o tym sądzimy...

Podsumowanie: podsumowujemy jak podoba nam się postać stworzona przez użytkownika, czy ma wady i zalety, czy ją lubimy czy też nie, itp...



Zasady:
- Posty z krótkimi odpowiedziami będę od razu kasował i będę opieprzał za nie. Jeśli nie potrafisz skleić kilku prostych zdań daruj sobie. Tak samo jak nie znasz użytkownika powyżej. Daruj sobie.
- Jeśli użytkownik ma więcej niż jedno konto, opisujemy te, z którego opisywał innego użytkownika wcześniej. Np. ja mam Elrond i Nikolaja, tego konta z którego piszę tą wiadomość używam do sterowania Elrondem, więc osoba poniżej opisuje Elrond... Proste.
- Jak sobie przypomnę to dopiszę więcej.
- Tak, osoba która jako pierwsza odpisze opisuje mnie.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika - wersja Marant
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2014, 17:50:24 »
Nick i podpis: Akurat Nick nie pasuje mi trochę do niego. Elrond kojarzy mi się tylko z elfem z WP a nie ze starym człowiekiem, który był elfem. Ty masz jakiś podpis stary pryku?

Awatar i sygnatura: Ciężko powiedzieć coś o awatarze, widzę tam jakąś pochodnię, ale kojarzy mi się troszkę z taką stanowczością i spokojem. Akurat tutaj tak ten ogień jest przedstawiony, że podoba mi się. Ty masz jakąś sygnaturkę stary pryku?

O userze kilka słów: Zakumplowałem się z nim za czasów Nikolaja, gdy grałem Oćkiem. ÂŚwietny gracz, można z nim porozmawiać, trzyma się swojego.
Imię postaci: Czytaj: Nick

Styl pisania, znajomość zasad: Edziu pisze wszystko zgodnie, czasem walnie coś śmiesznego, jest obeznany z systemem. Krótkie, lecz poprawne opisy.

Klimat i fabuła: Stara pijaczyna, która była wcześniej elfem nekromantą? Jak najbardziej za, podoba mi się jego stoicyzm (chyba jest coś takiego). Nie ma jasno określonego celu, lub go bardzo dobrze ukrywa. Jak najbardziej czuć klimat.

Wkład w rozwój gry: Teraz jest kanclerzem, więc od niego zależy utrzymanie gry, stworzył kilka czarów bodajże.

Podsumowanie: Uwielbiam tą postać oraz moja postać go uwielbia, chociaż ostatnimi czasy czuć jakieś mniejsze dogadywanie się. W grze najczęstszą rzeczą którą robimy to picie, świetnie wychodziły nam popijawy. Mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej oraz w końcu ruszy ze swoją fabułą. Niestety nie znałem tej postaci wcześniej, także ciężko mi dostrzec jak się zmieniła na przestrzeni czasu.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2014, 18:00:10 wysłana przez Mogul »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika - wersja Marant
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2014, 17:50:24 »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika - wersja Marant
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2014, 21:15:10 »
Nick i podpis: No taki tam Mogul. Jak dla orka, to pasuje chyba idealnie, chociaż nie znam wielu orków, więc się do końca nie wypowiem. No a podpis? Strach się bać.

Awatar i sygnatura: No taki tam ork. ÂŚwicą mu się ocka, pancerz zachodzi na pucołowatą twarz, ale za to ten kucyk fajny, taki... fajny. No i Indianin, walczmy o ziemie utracone. Sygna? Jakieś coś, czego nie rozumiem i zawsze chcę wygooglować, ale chyba jestem zbyt leniwy, by to ostatecznie zrobić.

O userze kilka słów: Mało znam, niestety. Jesteśmy na wspólnej wyprawie w tej chwili, gdzie sam z siebie się chyba nawet przywitał. Także znaczy to coś o człowieku.
Imię postaci: Mogul Khan

Styl pisania, znajomość zasad: No tutaj akurat poprawnie. Nie zauważyłem żadnych baboli, ale niestety jakoś specjalnie nie zostałem porwany. Chociaż czyta się przyjemnie. Wie, co chce wykonać, jak zadziałać i potrafi to sklecić w ładne zdania. Tyle mogę powiedzieć na pewno. Plusik ode mnie.

Klimat i fabuła: No ork z demoniczną łapą, także czego można się spodziewać? Zważywszy na to, co napisałem linijkę wyżej, mogę stwierdzić, że Mogul czuje klimat. Jest orkiem i zachowuje się (przynajmniej tyle co dostrzegłem) jak ork. Niestety nie poznałem jego wkładu w fabułę szerzej, chociaż systematycznie nadrabiam stare wyprawy, by w miarę wiedzieć co i jak.

Wkład w rozwój gry: Tutaj przepraszam, ale niewiele mogę napisać. Po prostu nie wiem.

Podsumowanie: Wydaje się naprawdę miłym człowiekiem, odgrywa interesującą postać, wie czego chce od gry i potrafi chyba to uzyskać. Przyjemny w odbiorze, o poprawnym stylu, znający się na rzeczy. Człowiek/ork z przyszłością, ale i na pewno barwną przeszłością. Fajnie się go czyta, chociaż brakuje mi jakiejś nienazwanej iskry, by móc powiedzieć, że porywa. Podsumowując to podsumowanie: z chęcią bym się podjął jakiejś wspólnej wyprawy nie bliższej lub dalszej przyszłości.

Canis

  • Gość
Odp: Oceń poprzednika - wersja Marant
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwiec 2014, 02:05:41 »
Funeris Venatio

Nick i podpis: Dwuczłonowa nazwa, zatem zapewne imię i nazwisko granej w marancie postaci. Czyta się ładnie i prosto, nie jest żadnym łamaczem języka. Z drugiej strony ciężko jest mi ten nick zapamiętać. Przyjemniejszym zdaje się być skrótowy Fun xP . Odnośnie tekstu osobistego... No wiemy, że imię i nazwisko i jaki herb postaci. Znany jest nam ten polski herb szlachecki (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/18/Herb_Radwan.svg/200px-Herb_Radwan.svg.png)

Awatar i sygnatura: Jeżeli chodzi o avatar to muszę powiedzieć, ze nie jestem fanem Zeppelin, najpewniej przeciwnie do Funka ^^. Zdaje się, ze jest to forma pikczeru z wyświetlacza jakiegoś radia tak mi się wydaje widząc te punkty (biały i czerwony) na górze avatara. Odnośnie sygnatury? Nie wiem czy to czyiś cytat czy coś, ale fajne ma znaczenie jako ostrzeżenie przed kimś lub czymś przybywającym skądś przez drzwi! Z pewnością bardzo klimatyczne i przyjemne, wolał bym czytać to jednak po polsku.

O userze kilka słów: Przyjemny, rozrywkowy, aktywny forumowicz. Pisze sporo, chociaż jest od niedawna. Z pewnością nie jest jeszcze skażony znajomością mnie, a przynajmniej nie pamięta mnie z dawien dawna, zatem chyba nie pała jeszcze do mnie wrogością. Z pewnością sprawia wrażenie pozytywnej osoby na naszym forum.

Imię postaci: Funeris Venatio - jak już wspominałem, nie jest to dla mnie coś ekstra, burzącego mój światopogląd, czy też czymś pospolitym. w miarę oryginalne brzmienie, jednak dla mnie samego ciężkie do spamiętania ze względu na brak czegoś "ekstra" w tym.

Styl pisania, znajomość zasad: Styl pisania - długi. Gdy natchnie go coś lub ktoś, zmotywuje go to wali posty niczym Gunses opisujący opadanie zdechłego listka. Niemniej jednak długie posty dotyczą na ogół zabawnych rzeczy. Dzięki używaniu zabawnych, dwuznacznych słów post można czytać wówczas dwojako, a przynajmniej z dużą dozą śmiechu. Oczywiście część postów jest tradycyjnej, krótszej formy, jednak zawsze przedstawia wystarczający obraz sytuacyjny by móc wiedzieć co miał na myśli bądź jaki miał cel. Obecnie ciężko jest mówić coś więcej, gdy znamy gracza przez ponad miesiąc. Każdy się zmieniał wraz z czasem - zobaczymy jak zmieni się Fun. Jednak zawsze zmiany były z gorszego na lepsze - czego funkowi życzę by pobił wszystkich tutaj stylem pisania, mnie już pobił.

Klimat i fabuła: Krótki okres grania uniemożliwia mu bycie kimś ponad wszystkimi, a jednak osiągnął wiele. Już dziś wiemy, że został szlachcicem dzięki odbyciu wyprawy. Sprawnie i szybko awansuje w Bractwie. Wszystkie wyprawy w jakich brał udział a miałem możliwość oglądania były sensowne, ładnie klimatycznie wpasowane w otaczający nasz świat. Jeżeli chodzi o fabułę? Nie znam fabuły jego postaci, nie maiłem okazji zapoznać się z jego planami i fantazjami. Na pewno będzie kontynuował rozwój w Bractwie chcąc osiągnąć jak najwięcej. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Wkład w rozwój gry: Obecnie pełni funkcje w bractwie świtu. Nie pełnił funkcji MG (bo niby kiedy miał pełnić skoro nie tak dawno przybył...) Jest osobą odpowiedzialną za zadania w Bractwie, przynajmniej tyle wiem. Co chwilę można uświadczyć kilka zadań prowadzonych przez niego równorzędnie lub jedna po drugiej. Każde zadanie jest ładnie opisywane. Widać jednak tez momenty, kiedy funkowi puszczają nerwy, przynajmniej mi się tak wydaje widząc niektóre odpowiedzi do cięższych graczy. Stara się mimo wszystko tłumaczyć jak najwięcej rzeczy co się chwali.

Podsumowanie: Jak każdy ma wady i zalety. Obecnie wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego jakim jest Funek ;) . Wiele działa jest aktywny i pomocny. Ciężko doszukiwać się wad, gdy nie widać ich wielu, za to widać wiele pozytywów w okresie czasu jaki go znamy. Mam nadzieję, ze długo przyjdzie nam wszystkim z nim współpracować.



Opisując mnie proszę o łagodny wymiar kar cielesnych za przeszłość :(

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika - wersja Marant
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2014, 22:58:55 »


Salazar z jakichś tam krwaych głazów czy czegoś, nie wiem :( Cains!

Nick i podpis: Nie wiem, Salazar niby pasuje dla jaszczurki, ale jakoś nie widzi mi się. Skojarzenia z Harrym czy jak. Canis było lepsze. Wszyscy wiedzieli, że trzeba nie lubić, bo śmierdzący, zdechlak, a później lisz. Przynajmniej za mojej kadencji. Co do podpisu, to muszę sprawdzić moment... a w sumie nie ma. Czyli spoko.

Awatar i sygnatura: Dwa jaszczury. Ten z sygny fajniejszy, ten z avka taki jakiś jak z japońskiego komiksu. Nie moja kreska. Ale luz, klimatycznie <sssssyyy>. Ogólnie sygna fajna, z tego co pamiętam to wygrał coś za nią.

O userze kilka słów: Największy upierdliwiec ever. Zasad Nazi forum. Nikt go nie lubi, a Ci co go lubią tak naprawdę są przez niego sowicie opłacani i mają obiecane, że nie zabije ich na żadnej wyprawie. Trochę jak dla mnie za dużo spiny w grze. Nie wiem dlaczego. Jak dla mnie twarde trzymanie się reguł przywodzi mi na myśl komunistyczne plany 3 letnie. Tak i chuj! Bez dyskusji. Restrykcje UE odnośnie krzywizny bananów, to u Niego pikuś. Tu możesz dostać w pysk za zapięcie guzika, którego nie masz wpisanego w statystykach:( Ogólna recepta? Więcej luzu i zabawy, reguły mają kierować, a nie bawić. Amen


Imię postaci: Już sprawdzam, bo myślałem, ze o to chodzi w pierwszym podpunkcie. Salazar Trevant. Hmmm. No standard. Jak to u każdego. Imię i nazwisko, jakieś pro elo, bo to jednak szlachta. Nie ziębi ani nie grzeje. Tak o powiem.

Styl pisania, znajomość zasad: Rzadko czytam wyprawy i zadania, więc częściej widzę go jako prowadzącego, a tam jest szują, że ja pierdole :P Nie raz miałem ochotę napisać, że pierdole nie robię. I wyjść. (To odnośnie czepialstwa). Co do stylu, to jakoś super wybitny nie jest. Czasem pierdyknie błąd, że aż oczy bolą, ale ogólnie zazwyczaj jest spoko. W swej mądrości rzeknę, że nie jest źle.

Klimat i fabuła: Jest nowy w marantach jako Jaszczur, więc prócz tego, że zdobył szlachectwo podwójne to chyba za wiele jego postać nie zwojowała. Ale nie wiem, nie jest tym, którego rozwój śledzę. A i jest podskarbim, i chyba radnym. Więc może się "lansić" czerwono-pomarańczowym kolorkiem.

Wkład w rozwój gry: był MG, prawie rządził w starych marantach, jak nie było Isa. Robi tam dużo jako NPC, jest tym podskarbim, chyba też radnym. Udaje krawca, chociaż nie potrafi uszyć pary spodni :( dla gry zrobił dużo, to mu trzeba przyznać.

Podsumowanie: Nie wypowiem się o postaci, bo siedzi tylko w pakcie i nie poznałem jej jeszcze. Na wyprawie. Co do lubienia, to niestety ten Canis stary jeszcze niektórych piecze i swędzi. Ale chyba nie jest tak źle ;]


Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika - wersja Marant
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2014, 22:58:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything