Autor Wątek: Problem z bialo czarna grafika  (Przeczytany 4357 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alcabtor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Problem z bialo czarna grafika
« dnia: 04 Czerwiec 2014, 15:09:07 »
No wiec tak mam windows 7 i gram normalnie w g3 ale po 3 miesiacach jak chce odpalic gre z quest packiem 4.2 i content modem (bez tych modow tez) gdy laduje mi sie gra na koncu obraz robi sie bialo czarny a napisy nie do odczytania wie ktos jak mi pomoc ?? z gory mowie ze ignoruje wiadomosci typu zmien karte graficzna albo windowsa.



                                             Alcabtor

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2014, 17:52:51 »
Niepoprawnie zainstalowałeś dodatki. Napisałem jak rozwiązać ten problem w tym temacie. Dokładnie od tego postu masz krok po kroku rozpisane co należy zrobić. Daj znać jak Ci poszło.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2014, 17:52:51 »

Offline Alcabtor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2014, 20:00:57 »
chcialbym wspomniec ze ja nie mialem zadnych patchy instalowanych a ni nic na PLYCIE gralem przez jakis czas odinstalowalem gothica 3 i zainstalowalem ponownie i dopiero teraz mi gothic 3 nie dziala bo tak to wszystko ladnie smigalo bez dodatkow czy patchy na nowo powstalym gothic'u ale sproboje twojego sposobu  ;)

Offline Alcabtor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec 2014, 20:16:39 »
Mam ten sam problem nadal z patchem 1.75 czy jak to tam sie nazywa :(

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec 2014, 21:44:18 »
Dobra, zacznijmy więc od początku. Zainstalowałeś oryginalną wersje gry? Następnie co instalowałeś? Najlepiej podaj nazwy tych plików i link skąd je pobrałeś. Czasem ludzie wrzucają coś źle to opisując i później komuś nie działa. Posprawdzamy wszystko. ;)

Offline Alcabtor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec 2014, 13:13:45 »
No dobrze więc najpierw zainstalowałem gothica 3 z płyty normalnie jak każdy instaluje to akurat każdy wie ;p potem zainstalowałem patcha 1.75.14 oto link http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Narzedzia_i_dodatki-Patche-Gothic_3_Community_Patch/310138 i quest packa z strony http://www.gothic.phx.pl/gothic3/ i tam masz taki żółty napis ostatnie pliki i pod tym jest quest pack z cm no wiec patrze obraz mi nie działa i odinstalowałem gothica i ponownie zainstalowałem bez patchy czy modów i mi gothic nadal nie działa wiec napisałem post w którym mi odpisałeś ze mam tego patcha 1.75 zainstalować i znowu go pobrałem zainstalowałem i dalej mi nie działa gothic bo ciągle jest ten czarno biały obraz i tak dochodzimy do tej także chwili.



                                              Pozdro Alcabtor

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec 2014, 18:49:04 »
Wystarczyło przeczytać rozwiązanie tematu, które podesłałem Ci na początku. Zrobiłeś dokładnie to samo co poprzedni użytkownik.

QP został przeznaczony do wersji 1.74. Dlatego instalując go na najnowszą wersję CP rozwalało Ci konfiguracje gry. Jeśli masz teraz czystego Gothic 3 sprawdź czy działa. Jak będzie hulał zainstaluj sobie już wedle uznania najnowszy CP czyli 1.75 lub CP z QP ale wtedy pamiętaj, by instalować CP w wersji 1.74 i QP w wersji 4.

Z tego co mi wiadomo wydano nowszego QP ostatnimi czasy ale najnowsza wersja nie otrzymała jeszcze polonizacji.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z bialo czarna grafika
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec 2014, 18:49:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything