Autor Wątek: Kill dem oll!  (Przeczytany 19108 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Maj 2014, 13:19:11 »
Ukłoniłem sie Aragornowi po czym powiedziałem:

-Witaj panie. Jestem Szeklan z Tihios

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Maj 2014, 13:40:59 »
- Wyjaśnijmy sobie jedno na początek, gardzę wysoko urodzonymi napuszonymi kurwami i nierobami jakimi jest 3/4 szlachty świata. Więc jak jeszcze raz ktoś powie do mnie "panie" a nie będzie to obiadek u króla to nie ręczę za siebie. Witajcie. Zasiadł przy stole wieszając na oparciu krzesła wielki dwuręczny miecz z czarnej rudy.
- Co tak o suchym pysku siedzicie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Maj 2014, 13:40:59 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Maj 2014, 13:45:09 »
-Dobrze. Teraz bede wiedział- powiedziałem do Aragorna po czym odwróciłem sie do Yorgena i powiedziałem:

-Daj flaszke wódki!

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Maj 2014, 13:45:20 »
- Widzę, że zmieniłeś zasady zwracania się do siebie. Doprawdy, kto by pomyślał. Krasnolud ściągnął hełm z szarej rudy i postawił go obok. - Tak, jakoś wyszło, ale dobrze że się zjawiłeś. Jaki masz plan, co do uderzenia i, czy czekamy jeszcze na kogoś?.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Maj 2014, 13:47:12 »
- Piękne ostrze, Aragornie. - Zwrócił uwagę na drugi miecz, ten krótszy. Pomny słów, nie powiedział "panie". Nie miałem zamiaru, ale wcześniej zatytuował go hrabią. Może tego też nie lubi? Nie powiedział.
- Klinga z czarnej rudy, jako jelec i reszta rękojeści? Wspaniała głowica, brzeszczot nieskalany... prawdziwe cudo. Niecały metr długości głowni, dobrze rozpoznaję? Oręż wart swego pana. I vice versa - uśmiechnął się ciepło.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2014, 13:56:22 wysłana przez Funeris Venatio »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Maj 2014, 13:57:58 »
Usłyszeliście pukanie do drzwi , Po chwili do grupy dołączył nieznajomy z mieczem za pasem i srebrnym młotem na plecach. To był Gorn - Witajcie panowie chyba mała pomoc nie zaszkodzi co?. Witaj Hrabio Aragornie, Może mnie kojarzysz pracuję u twojego Wiewióra. Nie mieliśmy okazji się poznać zatem witaj.




//Miałem napisać u Tyrra ale napisałem tu, Zdążyłem?, jeśli tak to zapiszcie mnie na wyprawię.


« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2014, 21:09:58 wysłana przez Gorn z Rivi »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Maj 2014, 14:02:54 »
Krasnolud zmierzył Gorna z góry na dół i nie otrzymując od Aragorna odpowiedzi nadal sobie myślał. Czego, ta łajza tu chce, co on tu w ogóle robi. Mam nadzieję, że król go ukarał dość surowo.. - To zależy Gornie, co rozumiesz po, przez pomoc. Jeżeli masz na myśli, że chcesz nas wszystkich pozabijać z zimną krwią, to tego pomocą nie nazwę. Gorn wie ile stracił w oczach świętego.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Maj 2014, 14:06:35 »
- Nie nie zamierzam. Chcę wam pomóc, Czas abym odzyskał straconą reputację i zaufanie, Ale jeśli myślisz że jestem , wybaczcie za słownictwo, ch*jem któru chcę wszystko mordować i rozpie*dalać to mylisz się.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Maj 2014, 14:10:55 »
- Przekonam się na własne oczy, ale lepiej nie stój za mną z wyciągniętym mieczem i ostrzem skierowanym w moją stronę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maj 2014, 14:12:40 »
- Nie zmieniłem Kharim, jeśli znam o kimś opinie to wtedy traktuje te osoby odpowiednio. A takim łajzom jak on - tu wskazał na Gorna - Karzę mówić do siebie per Hrabio, panie. Popił przyniesionej przez karczmarza wódki nawet się nie skrzywił. Tak Funerisie, całość z czarnej rudy. Położył ostrze na stole - Klinge zdobi starożytne krasnoludzkie zaklęcie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Maj 2014, 14:15:55 »
- Dobrze, że myślimy podobnie. Krasnolud również wypił łyka wódki, jak to na krasnoluda przypadło. - Rzeczywiście ładnie wykonany oręż, czy to krasnoludzkie zaklęcie nie brzmi przypadkiem na pohybel skurwysynom?. Oczywiście zgaduję.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Maj 2014, 14:17:10 »
Kilka wątków rozmowy toczonej równocześnie mogło przyprawić o zakłopotanie.
- Kharimie, spokojnie. Jeżeli król, w imieniu Zartata, dał mu drugą szansę, to może i ty powinieneś?
Jesteśmy Bractwem, na boga. Czyż nie powinniśmy bronić się i wspierać w obliczu kryzysu, jakim niewątpliwie była sprawa Gorna?

- Niech zgadnę, Aragornie... "Na pohybel skurwysynom!"? Mógłbym? - pokazał na broń, mając na myśli, czy dane mu będzie wziąć do ręki takie zacne ostrze.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Maj 2014, 14:20:52 »
- No ba! A jakżeby inaczej? Co prawda to ostrze to nówka sztuka, w sumie nie używana... Król cię uniewinnił Gorn? Popił kolejnego łyka. - Tak, możesz je zatrzymać na czas wyprawy Funerisie.

//Oddaje

Nazwa broni: Rozkurwiator
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 35
Wytrzymałość: 40
Opis: Wykuty z 1,42kg czarnej rudy o zasięgu 0,9 metra.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Maj 2014, 14:23:03 »
- Funerisie on zabił z własnej głupoty w dodatku boga duchu winnego krasnoluda. Chodzi mi oto i ciężko będzie mu poprawić swoją reputację w moich oczach. W ogóle dziwię się, że król pozwolił mu zostać, ba a nawet żyć. Jestem ostatnio bardzo targany emocjami, ale wiem co mówię. O w dodatku jeszcze fajny prezent dostałeś.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Maj 2014, 14:25:11 »
Wielce chojny jesteś Aragornie. Kto by się tego spodziewał po Tobie powiedział wchodzący do karczmy Dev.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Maj 2014, 14:29:56 »
- Słucham? Na czas wyprawy? Miałem na myśli, czy w tej chwili bym nie mógł przymierzyć do ręki. Dziękuję Ci niezmiernie, Aragornie. Jestem twoim dłużnikiem, jak się widzi.
Chwycił miecz oprawiony w pochwę, która była więcej warta niż jego własny oręż. Wstał zza stołu, przy którym zasiedli i wyciągnął go, by ukazać to czarne cudo w pełnej krasie. Obosieczny, idealnie wyważony miecz, o którym mógłby tylko pomarzyć. Szybkie cięcie, młynek, zastawa... Na Zartata! Toteż oręż wart zastępów anielskich!, pomyślał, gdy zabawiał się nową zabawką. Inaczej tego nazwać nie mógł nikt, kto patrzył na to z boku. Dorosły mężczyzna, który nie jedno w życiu przeżył cieszył się właśnie jak dziecko, które dostało swoją pierwszą w życiu zabawkę. Zabawkę tymczasową, ależ jakże piękną i śmiertelną zarazem! Miecz niczym ÂŻurawiec dawno zapomnianego króla.
Będę musiał zostawić tutaj swój prosty mieczyk, będzie mi tylko zawadzał. Oddał swój miecz obywatela właścicielowi zajazdu do przechowania, aż nie wrócą z Mor Andor. Miał nadzieję, że kiedyś wrócą...

//A ja z chęcią przyjmuję. :D

Nazwa broni: Rozkurwiator
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 35
Wytrzymałość: 40
Opis: Wykuty z 1,42kg czarnej rudy o zasięgu 0,9 metra.

//A to zostawiam póki co tutaj:

Nazwa broni: miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Maj 2014, 14:31:28 »
 Bez słowa rzekłem do Aragorna- Oczywiście Hrabio zrozumiałem. W następnej kolejności udałem się w kont z boku pokoju słuchając rozmowy pozostałych.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2014, 21:10:57 wysłana przez Gorn z Rivi »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Maj 2014, 14:31:46 »
Zostawie go w Mor Andor... Gdzie masz jaja Isentorze, Malavon, teraz to... Czas realizować plan. - Król jest słaby. Jest za dobry i chyba trochę naiwny. No i akurat wtedy wszedł Devristus, dokładnie wtedy gdy dracon wypowiadał się o Isentorze. - EKHM EKHM. Witaj Dev, kto by się spodziewał ciebie tutaj. Drugi mag Valfden.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Maj 2014, 14:34:24 »
Jedynie Ellmor mógł wiedzieć, że tu przybędą. Słyszałem, ze wyruszacie do Mor Andor, więc zabiorę się z Wami. Każdy ma jakiś powód aby tam wyruszyć

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Maj 2014, 14:35:20 »
Uwielbiam takie tajemnice...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Maj 2014, 14:35:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top