Autor Wątek: Bugi w Global Mod PL  (Przeczytany 5657 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tsteifer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 8
Bugi w Global Mod PL
« dnia: 19 Maj 2014, 00:52:35 »
Witam!
ta modyfikacja zdaje sie miała (i ma?) sporo bugów, ale wśród tych które łatki Xardasa i Skipera mają likwidować nie znalazłem bugów które pojawiły sie u mnie. Chyba, że to nie bugi, a tak ma być?

- misja z lekarstwem dla Juliana (Gildia Kupców), po dostarczeniu składnika - perły Sagricie, i obietnicy przyrządzenia lekarstwa nazajutrz, nie pojawia się w dialogach kwestia dotycząca lekarstwa.
-misja z odnalezieniem klucza do Górniczej Doliny (Lord Hagen). Bandyci przy wejściu do Górniczej Doliny są nieśmiertelni, nie rusza ich ani broń konwencjonalna, ani silne czary (deszcz ognia, burza ognista, ulewa) nie otrzymują obrażeń nawet zamrożeni lodową falą. Bug czy tak ma być?
- Warg Pożeracz ÂŚlimaków też sprawia wrażenie nieśmiertelnego. Zaznaczam, że mam już broń i czary zabijające bez większego trudu wściekłe i zwykłe cieniostwory i wargów.

Czy na te problemy jest jakaś dodatkowa łatka? Zainsytalowałem (chyba poprawnie) patch skipera, ale wciąż jest jak było :(

Offline naruto1919

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Bugi w Global Mod PL
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik 2014, 11:51:35 »
Witam mam problem nie wiem czy do błąd ale grając magiem mam zabić smoki w GM i nie potrafię wyjąć ich serc nie uczą mnie też 4 kręgu magi choć jestem w rozdziale polowanie na smoki i nie wiem czy chodzi o to że czegoś nie zrobiłem czy mam błąd gry

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bugi w Global Mod PL
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik 2014, 11:51:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything