Autor Wątek: Tańczący z krasnalem II  (Przeczytany 7947 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #120 dnia: 01 Czerwiec 2014, 01:12:12 »
-A więc dziękuję. Postaram się unikać walki.
Opuścił gabinet i udał się do miejsca, gdzie był tunel.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #121 dnia: 01 Czerwiec 2014, 01:13:33 »
- A gdzie Sazarow? zawołałeś go? - Zapytał strażnik zdziwiony tym, ze przychodzisz samemu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #121 dnia: 01 Czerwiec 2014, 01:13:33 »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #122 dnia: 01 Czerwiec 2014, 01:19:42 »
-Yyyyyy
Podrapał się zdrową ręką po głowie.
-Wybacz, widocznie byliśmy zajęci moją ręką i zapomniałem go tu zawołać. Dobrze, że wspomniałem o tym.
Zakłopotany wrócił do baraku i ponownie zapukał do gabinetu, mając nadzieję, że nie zdenerwują go ciągłe wizyty.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #123 dnia: 01 Czerwiec 2014, 08:58:56 »
Sazarow otworzył drzwi i z lekkim niesmakiem spojrzał na ciebie.
- Czego do cholery... Jak ty tu jesteś to ja nawet nie mogę spisać zamówienia... co zaczynam pisać to ty pukasz. Czego chcesz...

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #124 dnia: 01 Czerwiec 2014, 14:21:08 »
-Przepraszam, że tak nachodzę i przeszkadzam, ale jest pan potrzebny przy wejściu do tunelu. Spokojnie, jest zabezpieczony.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #125 dnia: 01 Czerwiec 2014, 14:41:10 »
- Dobra idę.

Odpowiedział i wyszliście, doszliście do wejścia do tunelu, Sazarow zarządził powiększenie fortu na zewnątrz i zajęcie tunelu w obręb fortu. Strażnicy zajęli się stolarstwem i zaczęli budować nowe ściany by zawrzeć w terenie kopalni ten tunel. daleko nie musieli nic przenosić, lec cały proces trochę zajmie. po czym Sazarow wrócił do swojego gabinetu. Ty zostałeś sam, wokół tunelu, wewnątrz na zewnątrz ani przy ciałach żadnych śladów, wskazówek informacji nie było.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #126 dnia: 01 Czerwiec 2014, 17:09:13 »
No cóż, ostatni trop się urywa. Jeśli nic tu nie będzie to jestem zmuszony zakończyć to śledztwo.
Po tych słowach wziął się za dokładniejsze przeszukiwanie ciał z nadzieją iż znajdzie tam cokolwiek. Wziął wszystko co przy nich znalazł.

//Jeśli przy gremlinach nadal są proce to też je biorę

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #127 dnia: 01 Czerwiec 2014, 18:23:02 »
// Proce są, otrzymują status uszkodzony, poprawne statystyki otrzymasz na zakończeniu wyprawy.

Pozyskałeś dwie proce, lecz bez pocisków. poza tym przy ciałach gremlinów oraz obu trablinów znalazłeś po 5 grzywien, razem 20 grzywien. poza tym nie znalazłeś nic ciekawego...

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #128 dnia: 01 Czerwiec 2014, 19:43:34 »
Po schowaniu łupów stwierdził, że zrobił co w jego mocy, by pomóc w śledztwie. Postanowił więc wrócić do Sazarowa by oznajmić mu te wieści. Prawdopodobnie ostatni raz udał się do baraku i zapukał w drzwi Magnata.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #129 dnia: 01 Czerwiec 2014, 19:57:10 »
- Prosze wejść. Usłyszałeś zza drzwi, lecz głos był bardzo nerwowy.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #130 dnia: 01 Czerwiec 2014, 20:12:43 »
I znów stała procedura z otwieraniem skrzypiących drzwi.
-Chciałbym pana poinformować, że zakończyłem moje zadanie. Jeśli chodzi o moje odkrycia to zostaje tylko ten tunel. Mam przekazać coś komisarzowi w swoim raporcie?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #131 dnia: 01 Czerwiec 2014, 20:19:56 »
- Wyniki swojego śledztwa, myślę, że nic innego nie potrzebuje. Jeżeli będzie czegoś potrzebował, to osobiście z nim porozmawiam i uzupełnię braki.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #132 dnia: 01 Czerwiec 2014, 20:33:37 »
-A więc dziękuję za pomoc i życzę miłej pracy. Do widzenia.
Ukłonił się na pożegnanie i wyszedł z gabinetu. Po wyjściu z baraku udał się do prowizorycznej stajni. Tam z trudem oporządził swojego konia i wgramolił się na niego. Zdrową rękę oplótł lejce wokół nadgarstka chorej i ruszył w drogę. Opuścił teren kopalni i pognał gościńcem do miasta.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #133 dnia: 01 Czerwiec 2014, 20:39:04 »
Podróż trwała dłuuugo niemiłosiernie, lecz czas przy słońcu oraz korzystnych warunków mijał w miarę przyjemnie. obolała dłoń była jedynie dokuczliwa.

Dotarłeś do Atusel, gdzie pod posterunkiem straży górniczej przywitał ciebie Georg Hertling.
- Witaj, co ci się stało w łapę? Oczekuję raportu.

Powiedział do ciebie oczekując całego sprawozdania, głównie dotyczącego śledztwa, co odkryłeś w sprawie itd.

//Skonfrontuj swoją wypowiedź z pierwszym postem Georga, w którym wyjaśniał ci co masz dokładnie zrobić... oraz uwzględnij dodatkowe rzeczy, które się wydarzyły.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #134 dnia: 01 Czerwiec 2014, 21:16:00 »
-A więc tak: Udało mi się ustalić, że Leszek dostał nagłej przemiany tuż przed wybuchem strajku i mało prawdopodobne by było to z przyczyn naturalnych. Nikt niepożądany nie dostał się na teren kopalni, przynajmniej nie zauważono go. Na poziomie, na którym pracował odnalazłem tunel prowadzący na powierzchnie. Chcąc go zbadać napotkałem trablina, więc musiałem się wycofać. Potem razem ze strażnikami wyszliśmy na zewnątrz poszukać wejścia. Znaleźliśmy tam dwa trabliny i dwa gremliny strzegące wejścia. Udało nam się je pokonać. Mieli ze sobą płachtę przykrywającą wejście. Z tunelu wyskoczyły kolejne dwa. I tam jeden z nich próbował zjeść mi dłoń. Efekty widać. Przy tym tunelu trop się urwał. Ze względu na mój stan musiałem zakończyć śledztwo. Moje wyniki to jedynie ten tunel, który jest dziełem na pewno osób trzecich. I na koniec, przydałyby mi się jakieś mikstury.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #135 dnia: 01 Czerwiec 2014, 22:03:18 »
- Mikstur nie mam. Mówisz tunel... i trabliny, gremliny, pachnie mi to czarnym klifem. Będzie trzeba to zbadać u nich. Mówisz, ze zmienił się przed wszczęciem buntu, to bardzo istotne, ktoś musiał go czymś odurzyć albo manipulować. czarny klif byłby do tego zdolny. A jeżeli te trabliny i gremliny były zorganizowane to z pewnością ich sprawka. Czarny klif takich zrzesza i organizuje w bandy, bowiem na ogół same z siebie nie łączą się w takie pary mieszańców... to ważne co powiedziałeś, masz nagrodę. - powiedział i wręczył ci mieszek z 200 grzywnami. pożegnał cię i wrócił na posterunek.

//Upominam, aby wyleczyć zdruzgotaną rękę, ale już nastawioną zaleca się spożycie mikstur:
gnatozrost (0,4l)
większa mikstura leczenia ran (0,5l)
odtrutka (0,3l)

//Są one do kupienia u NPC Anea, bądź u graczy (obecnie tylko Aragorn jest alchemikiem). W przeciwnym razie powrót do pełni zdrowia nastąpi w ciągu 30 dni licząc od dnia dzisiejszego. W przypadku spożycia misktur powrót do pełni zdrowia potrwa 24 godziny od momentu spożycia zgodnie z opisami mikstur.


Wyprawa zakończona!

Podsumowanie:
Themo wyruszył z polecenia Georga Hertlinga w podróż do kopalni srebra, gdzie uprzednio odbył się strajk krasnoluda Leszka. Gracz wypożyczył konia i wyruszył w podroż. Gracz natknął się na dwa wilki grasujące na szlaku. pokonał je bez większych trudności. Wyruszył w dalsza podróż i dotarł do kopalni. po rozmowie ze strażnikami, odprowadzeniu konia do stajni udał się do zarządcy. Zarządca udzielił informacji graczowi, który udał się w głąb kopalni w poszukiwaniu informacje. W wyniku rozmów uzyskał potrzebne informacje. Po wielu rozmowach i debatach dostrzegł drobną dziurkę w skale, po głębszych oględzinach okazało się to osobnym tunelem prowadzącym na zewnątrz kopalni u podnóża góry. w tunelu napotkano jednego Trablina. Gracz uniknął walki i wraz z 5 strażników wyszedł an zewnątrz by zabezpieczyć teren, w którym wybiega tunel. Gracz wraz ze strażnikami natknął się na 2 trabliny oraz 2 gremliny zakrywające wejście do tunelu. Po zakończonej walce strażnicy wraz z TheMo zabili przeciwników. Dokonując oględzin z zewnątrz zaatakowały TheMo 2 Trabliny. w wyniku walki jeden z trablinów ugryzł gracza w rękę zarażając go śliną trablina, łamiąc i druzgocąc kości, a jednocześnie zadając głębokie rany kute tkanki mięśniowej i skóry. Po skończonej walce i opatrzeniu rany przez medyka, oraz usztywnieniu dłoni gracz powrócił na teren kopalni. Po rozmowie z zarządcą kopalni udał się w podróż powrotną do Atusel by zdać raport Georgowi Hertlingowi. Podróż przebiegła pomyślnie bez niespodzianek. Gracz zdał poprawny raport przekazując najważniejsze informacje. Koniec ~The End~.

Nagrody:

TheMo - Themo:
- 200 grzywien od Georga Hertlinga
- 20 grzywien z pokonanych przeciwników

2x
Nazwa broni: uszkodzona proca z drewna
Rodzaj: proca
Obuch: 5 + obuch materiału pocisku
Opis: Wykonana z 0,15kg drewna o zasięgu do 50 metrów, uszkodzony.



Talenty:

TheMo - Themo
Aktywność: 1 złoty talent (Bonus rasowy: +1 złoty talent)
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent + 1 brązowy talent
Bonus pieniężny: 250 grzywien
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2014, 22:06:07 wysłana przez Salazar »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem II
« Odpowiedź #135 dnia: 01 Czerwiec 2014, 22:03:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top