Autor Wątek: Potłuczone szkło  (Przeczytany 5575 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maj 2014, 12:47:06 »
-Kurwa! - zawyłem "delikatnie" oberwawszy pociskiem w ramię. Bolało jak cholera. Z racji iż byłem praworęczny, a moja broń wymagała zaangażowania obu, miałem drobny problem z walką. Doskoczyłem szybko do konia i pokracznie wgramoliłem się na niego. Jedną ręką trzymając lejce, pognałem konia w stronę Atusel. Było blisko. W sumie ledwo za bramą. Dojeżdżając do wartowników krzyknąłem.
- Macie tu gdzieś medyka? Oberwałem pociskiem. Trzeba wyjąć to gówno.

//: BTW, jednego bandziora uśmierciłem, więc jest znów dwóch bo jakiś dobiegł, czy jednak go nie zabiłem?

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2014, 12:57:56 »
//Tak zginął. Wybacz, nie odjąłem kopiując statystyki. Mój błąd.

Gdy próbowałeś wgramolić się na kuca Gremlin wystrzelił kolejnym pociskiem trafiając pod końskie kopyta, koń się spłoszył i zaczął uciekać uniemożliwiając ci wejście na niego. Uciekł paręnaście metrów w kierunku z którego przybyłeś (czyli miasta). bandyta pędzący za tobą nie ustępował tobie kroku i mimo skoku prędko zniwelował dystans przygotowując się do natarcia.

//Przypominam ci, że masz jedną rękę bezużyteczną, poza tym potrafisz skrzętnie korzystać z innych broni drugą ręką, oraz korzystać ze swoich umiejętności. posiadasz drugą rękę oraz inną broń. Bandyta oraz Gremlin nie omieszkają ciebie gonić i utrudniać trasy aż po samą bramę.

Do Atusel dzieli ciebie całe 75 metrów. Koń oddalił się od ciebie na 15 metrów. Bandyta stoi tuż za tobą w odległości 3 metrów gotowym będąc do zadania tobie cięcia. Wyczulone zmysły słuchu dały o sobie znać, ze Gremlin wrócił w chaszcze i przemierza je kierując się bliżej ciebie.

1x Gremlin w odległości 15 metrów.
1x Bandyta w odległości 3 metrów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2014, 12:57:56 »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maj 2014, 13:14:21 »
Widząc niefortunny bieg zdarzeń, wiedziałem że medyka tak szybko nie odwiedzę jak zaplanowałem. Odłożyłem katanę na miejsce i chwyciłem za sztylet. Nie rezygnując, spojrzałem na bandziora. Też był ranny, miał rozcięte udo. Ująwszy sztylet mocniej w lewej dłoni, zawierzyłem swoje życie, temu kawałkowi metalu. Kostur miał większy zasięg ale jedną ręką kosturem nic bym nie zdziałał. Bandzior zaatakował od góry, ja jedynie zdążyłem się uchylić, po czym zrobiłem szybki krok w przód i ciąłem w bok mężczyzny. Długość sztyletu miała swoje zalety. Pozwalałą na szybsze i zręczniejsze manewry niż miecz. Starałem się być jak najbliżej bandziora. Tak, że gdyby on chciał zaatakować musiałby się cofnąć. Potem pchnięcie. Chciałem pchnąć sztylet między jego żebra aby zakończyć ten pojedynek, lecz mężczyzna uderzył łokciem w moją rękę, odbijając atak. Wpadłem na pewien pomysł. Szybko kucnąłem najniżej jak mogłem, by zmylić przeciwnika, po czym niemal wystrzeliłem rękę ze sztyletem, przed siebie, celując ostrze sztyletu w klatkę piersiową mężczyzny. Chwilę dłużej utrzymałem sztylet na miejscu, po czym wyciągnąłem i dl upewnienia się poderżnąłem mu gardło. Zacząłem się rozglądać gdzie podział się goblin. Powoli kierowałem się w stronę konia.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj 2014, 13:22:06 »
//Jeszcze raz mi nazwiesz Gremlina goblinem to plagi egipskie na ciebie spadną...  <poirytowany>, taki żarcik  <ignorant>.

Gremlin ponownie wystrzelił pocisk który świsnął ci tuż obok głowy. dzięki temu wiedziałeś gdzie się znajduje w konkretnych chaszczach i zakrzewieniach. Było to idealnie po między tobą a koniem oczywiście poza jezdnią...

1x Gremlin siedziw  chaszczach w odległości 7 metrów od ciebie oraz 7 metrów od kuca.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Maj 2014, 13:28:14 »
Znów wykonałem potężnego susa w chaszcze, aby wybadać dlaczego ten gremlin się tak uwziął. Poprzysiągłem sobie, że gdy tylko go dopadnę, zadźgam na amen. Wskoczyłem więc w krzaczory, ze sztyletem w ręku lewym mym, by dopaść to małe bydle.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Maj 2014, 13:30:33 »
Ponownie zaskoczony padł na plecy i gdy tylko pozbierał się z ziemi zaczął uciekać po chaszczach, byś go nie dopadł...

1x Gremlin 2 metry od ciebie.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Maj 2014, 13:49:21 »
Tak jak się spodziewałem, gremlin znów zaczął uciekać. Tylko, że teraz był już w moim zasięgu. Stwierdziłem, że zagram niekonwencjonalnie, Poprawiłem uchwyt sztyletu i skoczyłem mocno przed siebie, mając na celu upadnięcie na gremlina i powalenie go. Gdy już zwaliliśmy się na ziemię, zatopiłem swój sztylet w jego szyi. Po czym wstałem i otrzepałem się, chciałem sprawdzić czy to może jednak żyje.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Maj 2014, 13:52:33 »
Wzięło i zdechło.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Maj 2014, 14:14:19 »
Dotargałem się do kuca, po czym wgramoliłem na niego. Spiąłem konia i ruszyłem w stronę bramy Atusel. Podjeżdżając do gwardzistów zapytałem:
- Macie tu jakiegoś medyka? Dostałem pociskiem, trzeba to wyjąć. - stwierdziłem skinąwszy na moje ramię.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Maj 2014, 14:35:25 »
- O ku*wa ja pie*dole! - Powiedział widząc ciebie zakrwawionego. - Kurde no mamy naszego medyka, ale to będzie niestety kosztować. Rysiek mendo obudź się! - wrzasnął do drugiego strażnika bramy, który oparty o halabardę smacznie spał.

- Ten pan potrzebuje pomocy medyka, pocisk trzeba wyciągnąć.

drugi strażnik wreszcie się ocknął z letargu i zaspanym wzrokiem spojrzał na rane prawe ramię.

- To będzie powiedzmy 30 grzywien. Wąpierzu masz jakąś krew? co się zregenerujesz od razu?

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Maj 2014, 21:24:20 »
-Taniej nie możecie? ÂŚrednio śmierdzę groszem, a człowiek w potrzebie jest - próbowałem przekonać do obniżenia ceny strażników. - Krew mam, się zregenerują. Wyciągnijcie mi tyko ten pocisk.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Maj 2014, 21:32:14 »
- No dobra 20 grzywien, niech stracę.

Powiedział i sięgnął po swoje medyczne szczypce z przenośnego zestawu małego medyka. Chwytając za twoje ramię bez pardonu wpierdzielił ci kawał żelastwa w ranę rozrywając ją i wygrzebał pocisk. Stękałeś z bólu a rozrywanie rany przez tego medyka, bez żadnych środków przeciwbólowych było gorsze od przeciętnych tortur na jeńcach wojennych. wydobył pocisk i i wyrzucił gdzieś w trawę.

- Teraz kasa, 20 grzywien.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2014, 22:11:24 wysłana przez Salazar »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Maj 2014, 21:47:21 »
- Ty skurwysynu. Dwadzieścia grzywien to miałem Ci dać za medyka. Trzeba było mówić, sam bym sobie wyciągnął. Ale pomogłeś mi. Dychę dostaniesz. - odparłem wyraźnie zdenerwowany zachowaniem mężczyzny, podając mu mieszek z pieniędzmi. Jednocześnie odpinałem flakonik z krwią i 0,3ml.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Maj 2014, 22:10:52 »
Nim otworzyłeś flakon i wypiłeś krwi, strażnik pozbierał kulę z ziemi i ponownie wepchnął palcem pocisk w ranę umiejscawiając ją tam gdzie była. Sprawiło ci to kolejny ból jakże nie do opisania i puścił wówczas twoje ramię i oddał ci twój mieszek.

- Więc radzę ci znaleźć innego medyka, żegnam.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2014, 22:23:54 wysłana przez Salazar »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Maj 2014, 00:29:33 »
- Dobra. Masz dwadzieścia i wyjmij ten badziew. Uważam, że jesteś genialnym medykiem, marnujesz się w tym miejscu. - odparłem podając drugi mieszek. Tym razem podwójnie wypełniony. Nadstawiłem ramię mężczyźnie, stwierdziłem, że przecierpię raz jeszcze, oby tylko to wyjął a ja się już zregeneruję sam. Wpiszę sobie w koszty robocizny i już - pomyślałem zerkając na utracone 20 grzywien.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Maj 2014, 00:32:16 »
Tym razem strażnik zabrał mieszek i skrupulatnie przeliczył.

//Nie ma transakcji bez opisywania ubytku z własnego majątku  <ignorant> , zawsze warto zamieścić ile ci pozostaje itd. aby nie było sytuacji, że nagle wychodzi, ze gracz ma grzywny na minusie...

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Maj 2014, 00:34:39 »
- Jest dwadzieścia, zaufaj. - odparłem zerkając na liczącego pieniądze mężczyznę.

200-20=180 grzywien

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Maj 2014, 00:38:57 »
Gdy doliczył się 20 monet przypiął do paska i ponownie chwycił za upaprane twoją krwią szczypce. bez ceregieli wpierdzielił szczypce do razy i chwycił za pocisk. ból by o wiele mniejszy, gdyż nie musiał wiele szperać w ranie, pocisk był już raz wydobyty i droga do wyjęcia była znacznie prostsza.

- Miłego wieczoru życzę. - Powiedział strażnik z zachwytem wiedząc, że będzie miał grzywny na parę piwek w karczmie.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Maj 2014, 00:44:18 »
Nie odpowiedziawszy odwróciłem się na pięcie i ruszyłem w stronę konia. Po drodze ująłem flakon i wypiłem 0,3ml krwi. Rana zaczynała się goić, a ja zaczynałem czuć ulgę. Dosiadłszy kuca, postanowiłem odwiedzić obite ciała, ciekawiło mnie czy nadal tam są i czy mają coś cennego przy sobie. Tam więc skierowałem rumaka.

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Maj 2014, 00:49:48 »
Szlakiem nikt nie podróżował i ciała nadal leżały bezładnie na szlaku. gdy sprawdzałeś ciała, każde z nich posiadało przy sobie coś ciekawego. Każdy bandyta a było ich dwóch posiadał po 10 grzywien, trablin oraz gremlin posiadali po 5 grzywien przy sobie, czyli razem zdobyłeś 30 grzywien.

//Proszę abyś nie dopisywał sobie pozyskanych przedmiotów oraz grzywien do majątku ani ekwipunku, gdyż zostanie to wszystko ujęte w podsumowaniu wyprawy, oraz ewentualnie pozyskany ekwipunek jak bronie czy elementy pancerza otrzymają stosowne uszkodzenia - poprawne statystyki będą podane w podsumowaniu wyprawy. Aby zdobyć więcej informacji an temat pozyskiwania przedmiotów to zapraszam do artykułu: Pozyskiwanie przedmiotów

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Maj 2014, 00:49:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top