Autor Wątek: Pułapka na myszy  (Przeczytany 8310 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #120 dnia: 11 Maj 2014, 15:45:30 »
- Spostrzegawczy jesteś, ale ten list ja znalazłem i ja zadecyduję komu go przekażę, i kiedy. Wpierw ja muszę go przeczytać i przeanalizować następnie oddam go osobą trzecim . Jeżeli chcesz go zdobyć i przeczytać, przede mną to będziesz musiał zabrać, go z mych zimnych rąk.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #121 dnia: 11 Maj 2014, 15:59:09 »
Lisi uśmiech znikł z twarzy Lucjana, zachowanie krasnoluda coraz mniej mu się podobało. Trzeba było wytłumaczyć całą sprawę.
-Nie rozumiesz. Nie ma tutaj żadnego "ja". Działamy razem i stanowimy jeden zwarty, chociaż niewielki oddział. Zdobyłeś ten list dzięki naszej pomocy. Bez tego nie dotarłbyś tutaj, ani nie pokonałbyś samotnie tego wszystkiego.
Tu spokojnie wskazał na usianą trupami wilków i ludzi polanę przed grotą, by lepiej zobrazować krasnoludowi co ma na myśli.
-Ty go podniosłeś, ale zdobyliśmy go wspólnie i jest tak samo mój jak i twój. Ukrywając go i nie pozwalając innym przeczytać możesz zatajać ważne informacje, a o takie rzeczy głównie chodziło komisarzowi. Utrudniasz, uniemożliwiasz wręcz wykonanie naszej misji. Nie wiem dlaczego. Gdybyśmy nie walczyli ramię w ramię założyłbym, że robisz to celowo. Muszę to jednak tłumaczyć zwykłą krasnoludzką zawziętością, ale ktoś inny mógłby pomyśleć inaczej i nazwać to zdradą. W OSG traktują takie sprawy bardzo poważnie. Nie o to przecież chodzi. Prawda?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #121 dnia: 11 Maj 2014, 15:59:09 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #122 dnia: 11 Maj 2014, 16:06:49 »
Krasnolud zrobił szeroki uśmiech. - Widzę, że sam jesteś zawzięty tak samo jak ja, ale niech Ci będzie mnie jako krasnoluda, a jednocześnie paladyna obchodzi spokój wyspy, a potem złoto. Gdy, to wszystko jakoś działa razem nie ma problemu, ale z jednej strony nie lubię natrętów lecz rozumiem twoje zdanie. Widzisz jednak, jak bym chciał Ci nie pomóc to nie opatrzyłbym, Ci twojej rany ani nie pomógł w walce. Dobra przeczytam go najpierw ja, a później przekaże go komu trzeba i nawet nie próbuj tutaj fisiować. Krasnolud udał się w stronę wozu i w samotności otworzył list, który miał w kieszeni i oddał się lekturze.

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #123 dnia: 11 Maj 2014, 16:35:21 »
Kharim: Zobaczyłeś dwa zdania w języku którego nie znałeś. Były po dracońsku.



Salazar zabrał się za pieczołowite oprawianie ciał ludzkich. nie interesowały go skóry parchate, pełne pryszczów i innych niedociągnięć, połamane i niechlujne poobcinane pazury także nie były czymś wartościowym, a dziurawe zęby i próchnica nań nadawała się do użyźnienia gleby, a nie pozyskania. Jednak krew to krew, i choroby weneryczne nie były wielką przeszkodą. Salazar ułożył ciała i wyjął flakony na krew. Zaczął podcinać żyły kolejno główne na szyi, potem w pachwinach i innych częściach ciała, przykładając szyjki flakonów do której spływała krew. z każdego ciała pozyskał po 4 litry krwi.

Pozyskuję:
48 litrów krwi ludzkiej.

Jednak to nie byli wszyscy przeciwnicy. Salazar cofnął się do groty wraz z pochodnią i chwytając pochodnię w paszczę, zaczął ciągnąć oba ciała wilków na zewnątrz. Chwilę to trwało lecz się udało. Gdyw szystkie ciała były na zewnątrz, a było to aż 14 ciał, Salazar zabrał się za ich oprawianie. Zaczął od upuszczania krwi, zacinając strategiczne miejsca ciał jak gardło, pachwiny, miejsca intymne, okolice narządów zaczął spuszczać krew z ciał wilków.

70 liltrów krwi wilka

Po skończonej pracy sapnął sobie i wziął się za drugi etap oprawiania zwierzyny. Zaczął od pazurków. podważając miejsce osadzenia na łapach wyłamywał z chrząstek na paliczkach chowając pazurki do pojemnika. Następnie otwierając paszcze wbijał ostrze w dziąsła wyłamując ze szczęk ostre i długie kły. ostatnim etapem oprawiania było nacięcie skóry na ciele, polegające na podcięciu skóry stosunkowo głęboko przy szyi, przez podbrzusze oraz odcięcie w linii miejsc na łapach. Mając tak zacięte skóry zaczął je zrywać z ciał. Pozyskując wszystkie trofea, zostawił surowe cielska na pożarcie innym zwierzętom.

Pozyskuję:
224 pazurów wilka
28m2 skóry wilka
56 kłów wilka

Mając to wszystko zaczął powoli zanosić wszystko an wóz do Hertlinga by w końcu odjechać. gdy zapakował się z całym majdanem - a krew zajmowała nie mało miejsca, zwrócił się do kompanów szarpiących się za jakiś papier.

- Jeżeli macie mieć problem o papier, to spalcie go. Ty Kharim dostajesz ode mnie reprymendę za wysłuchanie i niewykonanie rozkazu nakazującego tobie wycofanie się do naszych pozycji. Nie interesuje mnie twoje pseudo bohaterstwo i chęć ochrony talii, ona dała by sobie świetnie radę. Za takie zachowanie zostaniesz obarczony karą. - powiedział to jakże beznamiętnie. Po czym spojrzał an Lucjana. - Macie mi coś do powiedzenia co jest w tym liście? Kiedy jedziemy dowódco?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #124 dnia: 11 Maj 2014, 16:49:37 »
- Kto z nas zna tutaj jakiś inny język?. Zapytał do wszystkich, a karą się nie przejmował robił to, co uważał za słuszne. Dla niego ważniejsze było uratowanie dziewczyny, a nie jakieś głupie rozkazy jaszczura.

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #125 dnia: 11 Maj 2014, 16:52:17 »
- Dracoński i wężowaty płynnie. - Odpowiedział jaszczur.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #126 dnia: 11 Maj 2014, 16:55:29 »
- To przeczytaj i niech to się skończy. Krasnolud wręczył list jaszczurce.

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #127 dnia: 11 Maj 2014, 16:57:37 »
Salazar wziął list i spojrzał na przełamany lak listu, przyłożył go do siebie i zauważył charakterystycznego węża.

- Skąd go masz?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #128 dnia: 11 Maj 2014, 17:00:23 »
- To chyba oczywiste, że leżał wśród zwłok.

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #129 dnia: 11 Maj 2014, 17:10:23 »
Salazar wziął list i podarł go na drobne kawałki. Dla pewności rozkruszył lak, by nie można było zorientować się czym był. list podarł tak, ze nie było jak go zlepić.

- Dobra robota Kharimie, to były ważne treści. A teraz czekamy.

Gdy to powiedział spojrzeliście na szlak, kierunek którym mieliście wracać, z oddali dochodził was głos hucznie spacerujących ktosiów. Po chwili wyłonili się zza zakrętu pokazując wam an odległości 40 metrów kim są.

7x Bandyta
3x Trablin.

//Są daleko, w odległości 40 metrów. Oniw as widzą tak jak i wy ich widzicie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #130 dnia: 11 Maj 2014, 17:15:25 »
- Ważne treści znalazłem, a dostaję karę za bohaterstwo. Nic z tego nie rozumiem. I rzeczywiście nie rozumiał całej sytuacji, ale kiedy znalazły się nowe cele krasnolud cierpliwie czekał na rozkaz.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #131 dnia: 11 Maj 2014, 17:23:27 »
Lucjan dal spokój i nawet nie zapytał, co było w liście. Wątpił by jaszczur odpowiedział.
-Wyruszamy, jak tylko załatwimy tych tam.
Powiedział wskazując zdrową ręką na nowych przeciwników. Dziwne małe stwory widział pierwszy raz w życiu.
-Zostawiam ich głównie dla was, samemu ubezpieczam tyły i takie tam, żeby pomagać w ostateczności. Kharim idź przodem, teraz możesz się wykazać.
Powiedział Lucjan wstając. Wyciągnął topór zza pasa i postukał nim lekko o cholewę buta.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2014, 17:31:18 wysłana przez Lucjan Vilfild »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #132 dnia: 11 Maj 2014, 17:27:23 »
- Jak zwykle. Kharim to, Kharim tamto, a kara jak była tak będzie, ale chociaż się zabawię. Krasnolud założył hełm i ruszył w ich stronę wolnym krokiem, żeby zmniejszyć odległość do 20 metrów.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #133 dnia: 11 Maj 2014, 17:39:17 »
Lucjan mocniej zawiązał zamknięcie swojej torby, w której schował szczeniaka i położył ją w niewielkim zagłębieniu przy kamieniu, na którym przed chwilą siedział. Lepiej żeby zwierzak nie dostał niczym ostrym, gdy któryś z bandytów go draśnie. To było całkiem możliwe, przeciwników było aż dziesięciu a jego sprawność ostatnio trochę ucierpiała. Machnął kilka razy toporkiem by złapać właściwy rytm.

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #134 dnia: 11 Maj 2014, 17:43:38 »
Bandyci wraz z trablinami również szli. Trabliny wskoczyły w las i skrywając w nim przemieszczały się po krzakach, lecz gdzie są - nie widać.

Bandyci szli podobnym tempem co Kharim. Gdy kharim przeszedł 10 metrów i bandyci 10 już odległość miedzy nimi była dwadzieścia, wtem siódemka bandytów wyciągnęła miecze i z okrzykami bojowymi biegną na Kharima.

7x Bandyta
3x Trablin (ukryci)

odległość: kharim 20 metrów od abndytów, reszta 30 metrów


Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #135 dnia: 11 Maj 2014, 17:47:55 »
Krasnolud zbliżył się na odległość 20 metrów do przeciwników skupił w sobie moc magiczną i wypowiedział inkantację pocisku esencji. - Izeshar!. Kula energii, która pojawiła się w dłoni powędrowała za pomocą telekinezy w stronę jednego z ludzi dziurawiąc jego korpus i przeszywając na wylot. mężczyzna, padł martwy za nim zdążył zareagować. W końcu zebrał ostatki swojej energii magicznej i rzekł, tą sama inkantację. - Izeshar!. I znowu jasna kula energii pchnięta, przy użyciu telekinezy poleciała w stronę przeciwników, lecz tym razem Kharim obrał za cel bandytę. Pocisk trafił dokładnie w jego głowę uśmiercają go na miejscu bandyta padł. Rycerz teraz dobył młota i czekał na ruch przeciwnika.


5x Bandyta
3x Trablin. W ukryciu.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2014, 17:50:00 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #136 dnia: 11 Maj 2014, 17:49:25 »
//Cofam twój post kharim, w ogóle nei czytasz co napisałem. Czytaj potem pisz. Nie mogłeś zabić trablina bo nie wiesz gdzie są.

7x Bandyta
3x Trablin (ukryci)

odległość: kharim 20 metrów od bandytów, reszta 30 metrów. Bandyci biegną z wyciągniętymi mieczami gotowi do ataku, trabliny są ukryte nie wiadomo gdzie są.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #137 dnia: 11 Maj 2014, 17:52:22 »
Krasnolud zbliżył się na odległość 20 metrów do przeciwników skupił w sobie moc magiczną i wypowiedział inkantację pocisku esencji. - Izeshar!. Kula energii, która pojawiła się w dłoni powędrowała za pomocą telekinezy w stronę jednego z ludzi dziurawiąc jego korpus i przeszywając na wylot. mężczyzna, padł martwy za nim zdążył zareagować. W końcu zebrał ostatki swojej energii magicznej i rzekł, tą sama inkantację. - Izeshar!. I znowu jasna kula energii pchnięta, przy użyciu telekinezy poleciała w stronę przeciwników, lecz tym razem Kharim obrał za cel bandytę. Pocisk trafił dokładnie w jego głowę uśmiercają go na miejscu bandyta padł. Rycerz teraz dobył młota i czekał na ruch przeciwnika.


5x Bandyta
3x Trablin. W ukryciu.
// Wysyłam jeszcze raz, bo napisałem za nim wysłałeś wiadomość.

Canis

  • Gość
Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #138 dnia: 11 Maj 2014, 18:05:53 »
//Słuchaj, data edycji twojego posta to:
Cytuj
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 17:50:00 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

//Mój post został napisany:
Cytuj
Odpowiedź #137 dnia: Dzisiaj o 17:49:25 »

//Mój post dotyczył treści która tam była, a nie tej an którą zmieniłeś, bezsensu jest zmieniać posty, gdy już odpisałem na ich treść, która była. Zmienia to cały obraz wyprawy  ;[ . Zawsze pisz nowe psoty, jak zmieniasz literówki (ja często to robię) to w porządku, ale nie gdy zmienia się już zasadnicza treść co kto i kogo, to tylko wprowadza w błąd a i tak nie zmienia, że zostało cofnięte dla bezpieczeństwa twojego.

W czasie gdy czarowałeś bandyci przebiegli 10 metrów, są już tuż tuż...

5x Bandyta
3x Trablin (ukryci)

Bandyci są w odległości 10 metrów od Kharima oraz 20 metrów od reszty drużyny.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #139 dnia: 11 Maj 2014, 18:14:49 »
Lucjan przygryzł wargę rozglądając się za trablinami, bo pokurcze przed chwilą gdzieś zniknęły i Vilfild nie chciał by pojawiły się nagle gdzieś za jego plecami by wbić mu nóż między łopatki. Starał się wypatrzeć je gdzieś pomiędzy krzakami, ale póki co na próżno.

//Tablinom nie brakuje przypadkiem umiejętności kamuflaż?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pułapka na myszy
« Odpowiedź #139 dnia: 11 Maj 2014, 18:14:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything