Autor Wątek: Poza drogą - czyli jak wkurzyć wroga  (Przeczytany 3688 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Poza drogą - czyli jak wkurzyć wroga
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Kwiecień 2014, 23:30:00 »
//: dobrze, więc od początku dziubki

//: pomijam już niestaranną walkę z wilkami jak z manekinami, proszę bardziej zwracać uwagę na umiejętności jak i fakt, że walczycie z żywym przeciwnikiem. Wilki to z natury drapieżniki, one w takiej sytuacji nie odczułby strachu, a wręcz byłby jeszcze bardziej nakręcone zapachem krwii


Thor widząc, że Szeklan pozyskuje Trofea z wilka również to zrobił
pozyskuje:
 * 16 pazurów wilka
  * 2m2 skóry wilka
  * 4 kły wilka

//: napisałeś post wcześniej, że używasz runy Heshar, która zadaje obrażenia od ognia. Napisałeś również, że wilk został spopielony, także nie jest możliwym, byś pozyskał z niego jakiekolwiek trofea


//: Mistrz wyprawy niezprecyzował jakiej głębokości jest rana, także robię to ja. Wilk wgryzł się dosyć mocno, na dwa centymetry głębokości oraz cztery szerokości. Twoja rana DarkModders obwicie krwawi, przez co jesteś mocno osłabiony, ledwo trzymasz broń w ręce. W tym stanie jeśli nie znajdziesz osoby z umiejętnością medyk lub mikstury leczniczej możesz umrzeć lub w najlepszym przypadku stracić rękę przez jakieś zakażenie.


Szeklan przystopował konia. Skinął głową Thorowi i ruszył kłusem w ich strone. Po drodze wyciągnął lekko topór po czym zajechał przed bandytami udając zwykłego, nieświadomego podróżnika. Jeden zatrzymał go a drugi sprawdzał mu konia. Szeklan czekał na okazje. Jeden z bandytów schylił sie przy przeszukiwaniu konia po czym Szeklan ze skoczył na bandyte przewracając go na ziemie po czym zaczął kopać go w twarz.

//: Niestety bandyta spostrzegł w porę, że wyciągnąłeś broń. Gdy się do niego zbliżałeś podciął nogi Twojemu koniu powalając Cię


Wykorzystując zainteresowanie drugiego bandyty walką Szeklana, Thor pognał konia do galopu i wyciągnął miecz. Gdy dojechał do bandyty wykonał szybkie cięcie wprost w ramię bandyty. Drugi bandyta widząc to rozwścieczył się i złapał Szeklana za nogę przewracając go na ziemię. Szybko wyciągnął równierz swój sztylet z zamiarem zaatakowania Szeklana

2 bandytów w tym 1 bez ręki

//: Nie mam pojęcia skąd się pojawił nagle bandyta bez ręki, ale zwykłe cięcie nie wystarczyłoby do odcięcia jej. Dodatkowo nie masz specjalizacji bronią 75% by tego dokonać. Bandyta w porę wykonał unik i również podciął Twego konia przez co przewrociłeś się


//: Oboje zostaliście powaleni a bandyci dalej żyją

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Poza drogą - czyli jak wkurzyć wroga
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Kwiecień 2014, 23:51:11 »
//Ale żeś się rozpisał. :o
Nie wiedziałem, że trzeba 75% do odcięcia ręki, przepraszam za błąd. :(
Nie pisałem, jaką jest jego rana, bo miałem nadzieję, że zostanie to odebrane jako mała rana.
Na swoich wcześniejszych wyprawach wilki były mniej więcej na takim poziomie.
Chodziło mi, że spopielajac ona skórę, której nie usunął z trofeów, bo kopiowalem to z wiki, i zapomniałem.
A co od nowa, wilki czy bandyci, chyba to drugie, ale się pytam?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poza drogą - czyli jak wkurzyć wroga
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Kwiecień 2014, 23:51:11 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Poza drogą - czyli jak wkurzyć wroga
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Kwiecień 2014, 15:50:57 »
-Wyprawę zamykam, ponieważ muszę jeszcze nauczyć się prowadzić wyprawy. Kiedyś może zrobię podobna, albo Poproszę MG o poprowadzenie . Do zamknięcia. ;(

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poza drogą - czyli jak wkurzyć wroga
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Kwiecień 2014, 15:50:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything