Autor Wątek: Test kruka #6  (Przeczytany 5107 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #60 dnia: 11 Kwiecień 2014, 23:47:02 »
-Poleca pan obejrzeć jeszcze jakąś rzecz tutaj bądź w mieście?

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Kwiecień 2014, 23:55:17 »
- Szczerze mówiąc nie wiem. pełnię służbę tutaj oraz w kopalniach, niewiele cazasu na zwiedzanie zabytków. Więcej na takie tematy powiedzą chyba przeciętni mieszkańcy tego miasta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Kwiecień 2014, 23:55:17 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #62 dnia: 12 Kwiecień 2014, 15:13:19 »
-W takim razie dziękuje za informację. Miłego dnia pracy życzę. Powiedziała Anette i wolnym krokiem przeszła przez korytarz dokładnie się rozglądając.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #63 dnia: 12 Kwiecień 2014, 15:53:35 »
Wolnym krokiem przechodząc przez korytarz, poza dwoma biurkami na krańcach pomieszczeń oraz obu urzędnikach, dwóch oknach, i drzwiami na przeciwko drzwi wejściowych, obrazem komisarza i innymi obrazkami przedstawiającymi malunki kopalń regionalnych malarzy, nic nie widziałaś więcej interesującego i ciekawego... może te zamknięte drzwi do wewnątrz były czymś niekoniecznie znanym.

- A więc do widzenia pani Ophelio Marune.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #64 dnia: 12 Kwiecień 2014, 16:29:19 »
Anette wyszła na zewnątrz i zaczęła przechadzać się uliczkami wokół posterunku i innymi okolicznymi dróżkami. Dobrze było poznać otoczenie, żeby nie było więcej niespodzianek, jak wtedy gdy uciekała przed strażą. Poza tym miała czas aż do końca zmiany komisarza.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Kwiecień 2014, 17:29:21 »
Jest godzina 9.00 więc komisarza na posterunku jeszcze nie było. Wszelkie okoliczne dróżki były jakże sympatyczne, stosunkowo duże, w końcu to już centrum Atusel. ÂŁadne kamienne drogi, oraz biegający tłum załatwiający swoje sprawy.  Przechadzając się wokół budynku spojrzałaś w kierunku okiennic. w całym budynku z zewnątrz naliczyłaś 5 okiennic, 1 drzwi frontowe. Spoglądając z zaciekawieniem w każde okno zobaczyłaś, że posterunek podzielony jest na 3 równe części, 3 równoległe pomieszczenia o takich samych wymiarach, 6x3 metrów. Potwierdziły to pierwsze pomieszczenie w którym byłaś, oraz drugie, które mogłaś zerknąć przez okna. drugie pomieszczenie było wręcz kopia poprzedniego z drobną różnica. zamiast biurek stały duże stoły, na jednym były kajdany oraz parę narzędzi tortur, na drugim zaś mapy, pionki, flaszki i inne cuda. Zagadką było trzecie pomieszczenie które widziałaś jedynie w niewielkim skrawku. Przez jedno jedyne okno, które było dla tego pomieszczenia, prowadziło do małego kantorka 3x2 metra, stały tam 2 krzesła, miotły, wiadra, szufelki i inne narzędzia do sprzątania. Pozostała część pomieszczenia była odgrodzona i nie prowadził tam żaden otwór typu okna, bądź drzwi z wyjątkiem drzwi wewnętrznych.

Do samego posterunku prowadziły 4 drogi, wzdłuż  wszystkich boków budynku. dwie z nich prowadziły w kierunku dzielnicy portowej, pozostałe dwie w dalsze części centrum miasta oraz na rynek.

//Jeżeli opis jest niezrozumiały, to narysuję...

---

//Mniej więcej coś takiego:



//Prostokąty: Widziane drzwi,
//Kreskowane miejsca na ścianach to okna,
//Pomieszczenie na szaro, jest to coś, czego nie widzisz.
//Dookoła tej bryły są to drogi. Dłuższy bok budynku ma 9 metrów, krótszy 6 metrów.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2014, 18:24:18 wysłana przez Salazar »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Kwiecień 2014, 18:44:59 »
Dziewczyna zaszyła się w mieście obserwując posterunek i czekając na odpowiednią godzinę.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Kwiecień 2014, 18:51:23 »
// Co konkretnie chcesz obserwować - okna, drzwi frontowe, kantorek? Z jednego miejsca całego budynku nie widać... poza tym do której godziny czekasz i jaki okres czasu opisać... Jest 9.00

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Kwiecień 2014, 18:53:51 »
//: Drzwi frontowe. A chce przewinąć do "umownej" godziny końca pracy Georga.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Kwiecień 2014, 19:24:32 »
Przed drzwiami frontowymi stale stało dwóch strażników. co dwie godziny się zmieniali do momentu, aż wybiła godzina 15.00.  O godzinie 15 przybyło 4 nowych strażników zmieniając dwójkę na straży, pozostała dwójka weszła do środka, i wkroczyła do drugiego pomieszczenia, w którym były mapy oraz stoły tortur - zauważyłeś to, gdyż zapalono tam świece w oknach. Równo o godzinie 15:58 zobaczyłeś jak ze swojej posesji (na której notabene dreptałeś poprzedniego dnia), wyszedł w pełnym umundurowaniu wojskowym Komisarz i dumnym krokiem przemierzył paręnaście metrów. Straż otworzyła przed nim drzwi i wszedł do środka. Każdy kolejny petent mający sprawę do załatwienia był niewpuszczany do środka, wpuszczano wyłącznie osoby, które zrywały uprzednio karty na zostanie ochotnikiem straży górniczej - przyjmowali zlecenia. Czas mijał nieubłaganie i przez posterunek przewijało się mnóstwo osób. o Godzinie 18 zobaczyłeś, jak dwójka strażników wychodzi, rozpoznałeś w jednym z nich znajomą twarz z dzisiejszego dnia: Sentina Erorka. Jednocześnie w pierwszym pomieszczeniu zgasły świece, co można było uznać za zamknięcie spraw bieżących, którymi zajmowali się urzędnicy. O godzinie 23 w drugim pomieszczeniu zgasły świece i przed budynek wyszła kolejna dwójka strażników, lecz tym razem zostali na miejscu, jako zwiększenie ilości strażników do ochrony i pilnowania budynku. Gdy obserwowałeś ich długi czas, zauważyłeś, ze regularnie co 15 minut dwójka z nich opuszcza miejsce stacjonowania i okrążają budynek - osobno oboje, jeden idzie w lewą stronę od wejścia, drugi w prawą i okrążają tak budynek. trwa to całe 5 minut. po 10 minutach od zakończenia spaceru ponawiają tę samą czynność. O godzinie 23.45 usłyszałeś hałas na ulicy, gdy zwróciłeś wzrok w tamtą stronę zobaczyłeś bijatykę 3 osób. dwójka strażników machinalnie rzuciła się do rozdzielenia bijących się, oraz do zastosowania środków przymusu jakim dysponowali by ich uspokoić, pokojową czy siłowo - bez znaczenia, najważniejsze, ze zauważyłeś opuszczenie patrolowania w tym momencie na czas bijatyki. Uspokajali trójkę 10 minut, dopiero po zażegnaniu sporu odbyli patrol wracając na swoje miejsca - godzina 23.50. Wybiła godzina 24.00 a Georg nie wychodził. Po strażnikach widać było zniecierpliwienie oraz dosyć nieprzyjemne nastroje po zajściu. patrole które prowadzili były dosyć rzetelne. obserwowali wszelkie kąty, oraz elementy posterunku jak okna i mury w poszukiwaniu zmian "czy się ktoś tu nie kręci niepożądany". Najwyraźniej było tam coś na tyle istotnego, ze trzeba to porządnie chronić.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2014, 19:27:55 wysłana przez Salazar »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Kwiecień 2014, 19:42:00 »
Anette postanowiła poczekać jeszcze chwilę. Czasu ma w bród.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #71 dnia: 12 Kwiecień 2014, 19:46:37 »
o godzinie 24.30 wyszedł Komisarz Georg Hertling przed budynek, pożegnali się honorami salutowaniem i innymi ceregielami wojskowymi. Na koniec usłyszałeś co mówił do strażników, tak ci sie słuch wytężył.

- Idę do Mojej gosposi, wracam niedługo by kontynuować przesłuchanie. Pilnujcie budynku ze szczególną uwagę, a i za godzinę pójdźcie nakarmić zwierza. I nie spać mi na straży bo jaja pourywam.

Powiedział i obrócił się na pięcie i odmaszerował do swojego domostwa. Jest dokładnie godzina 00:35 Kiedy zniknął w drzwiach swojego domu, po pięciu minutach dwójka strażników rozpoczęła obchód dookoła budynku.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2014, 20:00:17 wysłana przez Salazar »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #72 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:02:47 »
Anette zbliżyła się do budynku straży. Czekała w ukryciu aż patrol wróci na swoje miejsce.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #73 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:05:08 »
Obchód trwał dokłądnie 5 minut, jest dokładnie 45 minut po północy, kiedy zakończyli swój obchód, następny rozpocznie się po 10 minutach, o ile nie zajdą nadzwyczajne okoliczności, jak to wynikało z obserwacji.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #74 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:18:25 »
Spojrzenie Anette padło na ulicę. Poszukiwała jakichkolwiek mężczyzn, którzy o tej porze mogliby być nieco bardziej nieprzytomni i skłonni do wykonania tego co wymyśliła.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:21:02 »
Widziałaś jak z ulicy portowej, przed wejście na posterunek szło 3 pijanych ludzi. śpiewali sobie pirackie pieśni marząc o powrocie na morze. w tym momencie odczuwali właśnie chwiejność niczym na wzbudzonym morzu, zapewne dlatego udzielił im się ten nastrój... są 10 metrów od strażników.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #76 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:28:51 »
Młoda dziewczyna zbliżyła się do nieznajomych.
-ÂŁadny wieczór panowie. Słyszałam że tutejsi to wilki morskie. I to takie, które potrafią rozgrzać kobietę samym spojrzeniem. Czy któryś z was jest może tak dobry? - spytała zalotnie. -Widzę że każdy z was ma silne ramiona, ale nie każdy może być taki wilkiem, prawda? W którym z was drzemię ta natura...

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:34:19 »
Dwóch było na tyle roztańczonych, że gdy środkowy odsunął się do nich by podejść do ciebie padli na ziemię i zawyli z bólu, najpewniej robiąc coś sobie. ÂŚrdokowy podszedł do ciebie i od razu chwycił ciebie za bark i pchnął na ścianę. Gdy uderzyłaś o ścianę chwycił za swoje portki by wziąć się do dzieła.

- No malutka, mam nadzieję, ze jesteś bez bielizny bo nie mam czasu.

Nim jednak zdążył zdjąć spodnie usłyszałaś gwizd i tupot nóg.

- Stać W imię prawa! - Wrzasnął jeden z dwójki strażników biegnących do was, są 10 metrów od was, nie widzą was dokładnie...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:41:36 »
Nie poszło dokładnie tak jak planowała Anette, ale częściowo podziałało. Dziewczyna nie zamierzała dać się temu obwiesiowi. Wyprowadziła najsilniejszego kopniaka jakiego potrafiła w jego kroczę.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:45:22 »
Od razu z bólu padł na kolana ciężko sapiąc.

//ÂŻeby facet facetowi coś takiego zrobił ;/ wstyd i hańba ci, nie dostaniesz reputka.

A straż się do was zbliżała, są 8 metrów od was widzą ciebie coraz to wyraźniej...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:45:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top