Autor Wątek: Test kruka #6  (Przeczytany 5119 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Kwiecień 2014, 18:02:07 »
Mimo to Anette zagarnęła trzy papiery. Te traktujące o raporcie z kopalni, upomnieniu od rady miasta i dymisji ze stanowiska komisarza. Schowała je pośpiesznie w poły szaty. Dziewczyna zgrabnym ruchem sięgnęła po topór, który jej dano i rąbnęła parę razy w miejsca zamknięte zamkami.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #101 dnia: 13 Kwiecień 2014, 18:22:27 »
Drewno to było dębowe, jak każdy wie - dąb twardym drewnem jest, lecz nie na tyle by nie otrzymać uszkodzeń od tej broni. po paru silniejszych uderzeniach, jakże niegramotnych, bowiem nie dość, że to wielki topór oburęczny, a pomieszczenie bardzo małe (3 x 3 metra), to nie potrafisz go skutecznie używać. W końcu po około pół minuty udało ci się odrąbać kawał drzwiczek i ukazał ci się jedna jedyna teczka z papierami, zauważyłaś, ze wystaje z niej pierwszy kwit: List od M. do przywódców małych grup łupieżczych.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #101 dnia: 13 Kwiecień 2014, 18:22:27 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #102 dnia: 13 Kwiecień 2014, 18:45:17 »
Z tego co pamiętała dziewczyna, jedna z wspomnianych osób posiadała "M", więc zabrała papiery i schowała. Postanowiła jeszcze rozejrzeć się po reszcie pokoju, czy aby niczego nie przegapiła.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień 2014, 19:21:14 wysłana przez Blaze »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #103 dnia: 13 Kwiecień 2014, 18:51:39 »
Gdy wyciągnęłaś kwit z akt sprawy, razem z nim wyleciały jakieś dwie rzeczy, niewielkie, upadły na ziemię tworząc dziwaczny dźwięk, może trochę jak coś okrągłego metalowego o marmurową posadzkę.

Rozglądając się po pomieszczeniu zauważyłaś, ze są jeszcze 2 drzwi, jedne prowadzące w lewo, czyli zapewne w kierunku wejścia, drugie zaś prowadzące na przeciwko, do kolejnego pomieszczenia bez okien, lecz te drzwi były całe metalowe, miały zasuwę zabezpieczoną kłódką z nieznanego ci minerału...

W tym momencie usłyszałaś okropny wrzask Komisarza Georga Hertligna z oddali, słyszałaś go całkowicie wyraźnie mimo odległości 18 metrów.

- KURWA! OKNO WYBITE KTO¦ SIÊ W£AMUJE...

//Te trzy kropki zostaną dokończone, teraz twoje działania, zależnie jak daleko je opiszesz, tak posunę działania.  Jeżeli mogę coś doradzić, to metodę małych kroków, lecz dokładnie i precyzyjnie opisanych, bym nie posuwał akcji zbyt daleko.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #104 dnia: 13 Kwiecień 2014, 19:14:24 »
Anette domyśliła się co to za dźwięk. Przykucnęła i zaczęła szukać dłoniami klucza lub czegoś co mogło by go przypominać. Macała podłogę obiema dłońmi, gdy widziała że były to dwa przedmioty. Zwracała uwagę na każdy możliwy zimny dotyk jakie by uświadczyła przy spotkaniu z metalem.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #105 dnia: 13 Kwiecień 2014, 19:28:54 »
Wymacałaś dwie rzeczy 1 grzywnę oraz pierścionek.

Otrzymujesz:
1 Grzywna

1x Nazwa: srebrny pierścień
Wartość: 25 grzywien

1x Nazwa: List od M. do przywódców małych grup łupieżczych.
Opis: List zawierający informacje o planach i propozycjach dla małych grup bandyckich.

1x Nazwa: Akta Czarnego Klifu "ACK"
Opis: Szyfrowane akta sprawy arumaty Malahar oraz organizacji Czarny Klif

//Proszę, abyś nie dopisywał sobie niczego, dostaniesz wszystko po zakończeniu wyprawy. Treść listu otrzymałeś już na PW, treść akt sprawy będzie obecnie niedostępna.



- STRAÂŻ DO OKNA JA IDE PRZEZ DRZWI!

Usłyszałeś jak troje osób rozpoczęło bieg przełajowy w kierunku okna.

//Georg jest w odległości 3 metrów od drzwi wejściowych, każde kolejne drzwi dzielące ciebie od niego oddzielone są 3 metrami, razem twoja odległość od niego to 9 metrów
//Strażnicy rozpoczęli bieg w twoim kierunku, byli 12 metrów od okna, ty zaś jesteś już 6 metrów od okna. Dzieli ich od ciebie 18 metrów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #106 dnia: 13 Kwiecień 2014, 19:36:13 »
Anette zawiodła się nieco na swoim znalezisku. Jednak nie zrażona całą sytuacją chwyciła znów topór oburącz. Wzięła porządny zamach i rąbnęła ostrzem w kłódkę wisząca u metalowych drzwi.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #107 dnia: 13 Kwiecień 2014, 19:40:48 »
Kłódka została rozcięta w pół, gdyż wykonana była z mosiądzu. Pękła umożliwiając ci otwarcie wrót. Za wrotami usłyszałaś chichot dziewczyny.

Georg dobiegł do drzwi frontowych i je otworzył, zaś strażnicy pokonali 4 metry w twoją stronę.

//Georg jest w odległości 6 metrów od ciebie + 2 drzwi
//Strażnicy są w odległości 8 metrów od okna, ty zaś 6 metrów od okna... dzieli was od siebie 14 metrów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #108 dnia: 13 Kwiecień 2014, 19:57:48 »
-Astrid? - spytała dziewczyna dotykając dłoniami drzwi. Widziała że kłódka nie była jedynym zabezpieczeniem.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień 2014, 20:05:03 wysłana przez Blaze »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #109 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:07:33 »
- Tak to ja, długo jeszcze?!

Nadal wrota były zabezpieczone zasuwą, której nie odsunęłaś, aby się tam jeszcze dostać...

//Przeciwnicy przemieścili się o 1 metr w twoim kierunku...
//Georg jest w odległości 5 metrów od ciebie + 2 drzwi
//Strażnicy są w odległości 7 metrów od okna, ty zaś też 6 metrów od okna... dzieli was od siebie 13 metrów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #110 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:13:35 »
Anette przesunęła zasuwę i otworzyła drzwi.
-Biegnie tutaj komisarz i strażnicy.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:18:16 »
- Odjazd.

Powiedziała Astrid chwytając za topór oburęczny który dzierżysz i wyszarpnęła ci go z łap chwytając go sama. korzystając ze swych zdolności akrobatycznych i innych tym podobnych przeskoczyła biurko znajdując się od razu w połowie pomieszczenia z oknem. Ty zaś obracając się zdziwiona, zobaczyłaś dwa ciała lezące pod metalowymi wrotami, ze skręconymi karkami...

//Astrid jest 2 metry od okna, ty 6 metrów.
//Przeciwnicy przemieścili się o 1 metr.
//Georg jest w odległości 4 metrów od ciebie + 1 drzwi
//Strażnicy są w odległości 6 metrów od okna, ty zaś też 6 metrów od okna... dzieli was od siebie 12 metrów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #112 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:26:44 »
Anette również pobiegła w kierunku okna. Wykorzystując niedawno wytrenowane umiejętności akrobatyczne wykonała sporego susa podobnie jak Astrid. Również udało jej się pokonać podczas skoku biurko. Chciała jak najszybciej wydostać się przez to przeklęte okno.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #113 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:32:14 »
- Prowadzisz. - powiedziała Astrid chwytając topór jedną ręką u podstawy topora, kierując go za plecy.

- Zaraz was ku*wy dorwę!

Powiedział Georg Wyłamując z futryny drewniane drzwi prowadzące do pomieszczenia swojego gabinetu.


//Astrid jest 2 metry od okna, ty również 2 metrów.
//Przeciwnicy przemieścili się o 1 metr.
//Georg jest w odległości 5 metrów od ciebie (przechodzi przez drzwi)
//Strażnicy są w odległości 5 metrów od okna, ty zaś 2 metry od okna... dzieli was od siebie 7 metrów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #114 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:55:56 »
-Biegniemy w stronę portu. Pełno tam magazynów i całej reszty. ÂŁatwo się ukryć i zgubić pościg. - powiedziała Anette i wyskoczyła oknem. Od razu skierowała się do wyjścia z terenu budynku straży właśnie ku portowi.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #115 dnia: 13 Kwiecień 2014, 20:59:51 »
Przemierzając dwa metry przeciwnicy też tyle zrobili. Astrid by zgubić pościg wykonała solidny zamach bronią rzucając nią pod nogi strażników. Ci zatrzymali się by nie dostać bronią.

- Do mojej chaty. Słyszałam, ze juz tam byłaś i rozdeptałaś mojemu sąsiadowi ogródek.- powiedziała i zaczęła wykonywać skoki akrobatyczne w twoim kierunku, w  którym biegłaś by ciebie dogonić. Astrid spowolniła pościg o 4 metry.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #116 dnia: 13 Kwiecień 2014, 21:13:58 »
Obie kobiety poznały nieco sztuczek akrobatycznych, więc w dość żwawym tempie przebyły zabudowania miejskie. Na ich celowniku znalazł się port i stara rudera, w której wcześniej Anette pośliznęła się na krwi.
-W razie co uważaj na podłogę już na miejscu.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #117 dnia: 13 Kwiecień 2014, 21:32:32 »
Dotarliście na miejsce bliźniaka, lecz weszłaś w złą część budynku.
- A ty gdzie, ja mieszkam tu, po prawej stronie.

Powiedziała Astrid wchodząc do siebie.



//Pościg za wami trwa, lecz oddaliłyście się od strażników na tyle, ze zniknęłyście im z oczu.

- Kto cie przysłał po mnie?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #118 dnia: 13 Kwiecień 2014, 22:09:45 »
-Ktoś kto nie chciał dać im sposobności abyś rozgadała się na herbatce u komisarza.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #119 dnia: 13 Kwiecień 2014, 22:49:02 »
- Myślę, że nikt nie jest taki głupi by mnie o takie coś posądzać.

Powiedziała Astrid i zniknęła w mroku swych pomieszczeń. poprzez wpadające światło, przez otwarte drzwi zobaczyłaś, że jest to lustrzane odbicie domku w którym byłaś prędzej, lecz z jedną różnicą, dolny poziom budynku nie był pusty, wręcz przeciwnie, zadbany i pełen różnych mebli, stolików biurek barków i szaf.

- Czyżbyś próbowała mi ubliżyć sądząc, że wygadała bym się Georgowi? - zapytała będąc schowana w mroku, nie dostrzegasz jej w tym momencie....

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #119 dnia: 13 Kwiecień 2014, 22:49:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything