Autor Wątek: Risen 3 Titan lords - Dyskusja  (Przeczytany 3223 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« dnia: 22 Luty 2014, 12:25:48 »
Chciałem to napisać wczoraj, ale dzisiejszy komunikat na tej stronie mi o tym przypomniał :)
Już od dobrych kilkudziestu godzin wiadomo o nowej odsłonie Piranii. Risen 3: Titan Lords ma powrócić do bardziej mrocznego, średniowiecznego klimatu. No i tyle na razie wiadomo.
Ja się cieszę że Pirania postanowiła kontynuować tą serię, zamiast Gothica, gdyż nie zniósł bym cyfry pięć za napisem Gothic, gdyż nie ma szans żeby kontynuowali trójkę. Póki co jeśli Pirania ma wydać jeszcze jedną gre Gothic która nie otrzyma takich surowych ocen, to dodatek do G1, a coś się ostatnio o tym słyszało.

Risen 3 ma wrócić do klimatu średniowiecza, więc co się stanie z pirackim R2? jest parę opcji
Akcja będzie się dziać bardzo niedługo po R1.
R2 może zostać uznany za spin-off
Mogą zrobić zupełne inne uniwersum - raczej nie
Bezi cofnie się w czasie - niee, zapomnij. Nie czytałeś tego

EDIT: Właśnie pojawiły się pierwsze screeny. Lepiej skopiujcie url bo widzicie że za duże na spoilach.
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

nie można już zrobić działu dla R3 i ten temat tam przenieść?
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2014, 13:37:04 wysłana przez GaroK »

Offline dunio1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 40
Odp: Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2014, 14:54:25 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2014, 14:54:25 »

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty 2014, 16:38:26 »
Tam jest temat informacyjny a tutaj dyskusyjny geniuszu.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2014, 20:57:05 »
Nie widzę na screenach niczego, co by mi (za przeproszeniem) "dupę urwało". Sam jednak zamysł bardzo mi się podoba i trzymam kciuki za to co wyjdzie, bo pirackie klimaty + broń palna to na pewno nie to, na co ja, jako fan gothica, liczyłem po części pierwszej serii Risen.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2014, 20:57:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything