Autor Wątek: Test kruka #5  (Przeczytany 4109 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Luty 2014, 14:02:55 »
Skoro mieli powód, to ja też nie będę ryzykowała. Po krótkiej chwili refleksji na temat widzianych obrazów, pomknęła dalej wzdłuż ściany i wyjrzała w kierunku ulicy, czy może wyjść niepostrzeżenie i udać się do swojej zleceniodawczyni.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Luty 2014, 12:28:29 »
Ulica była pusta. Na horyzoncie nie było widać ani jednej żywej duszy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Luty 2014, 12:28:29 »

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Luty 2014, 13:26:32 »
Wyszła spokojnie na ulicę i trzymając się chodnika szła spokojnie w kierunku starego miasta starając nie zwracać na siebie uwagi. Zmierzała do swojej zleceniodawczyni, by pochwalić się wykonaniem zlecenia.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Luty 2014, 16:01:49 »
W niedługim czasie dotarłaś do miejsca spotkania. Kobieta była już tam i czekała na ciebie.
-I jak twoje łowy mała?

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Luty 2014, 17:40:35 »
- Proszę, to dla ciebie.

Powiedziała oddając pucharek i zatrzymując sobie pierścienie.

- Pożyczyłam sobie jeszcze dwie inne rzeczy, lecz ten właściciel to musiała być jakaś szycha, skoro to była twoja własność, to będziesz może podejrzana. Ale trudno, zlecenie wykonałam, na ile to dobrze wpłynie dla ciebie... - Powiedziała i z nieukrywanym uśmiechem mrugnęła zalotnie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Luty 2014, 22:50:42 »
-Jeśli musisz wiedzieć to facet zajmował się lichwą niekiedy. - odpowiedziała kobieta. -O ile ukradłaś tylko ten przedmiot to owszem. Gdybyś coś zniszczyła, przetrząsnęła większość pokoi i tak dalej, to upozorowała byś niemal zwyczajny włam. W końcu dla złodzieja to tylko złoty kielich, ale jak się włamujesz to bierzesz ile można prawda? Zapamiętaj to jako lekcję mała. - rzekła tłumacząc niziołkowi. -Trzymaj jeszcze to. - dodała i rzuciła ci mieszek oraz niewielki kluczyk. -Idź z tym tą uliczką za mną. Skręć w prawo przy pierwszej okazji. Znajdziesz tam wejście do kanałów. Reszta będzie dość oczywista.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Luty 2014, 22:59:37 »
Schowała mieszek i wzięła klucz. Zgodnie z instrukcją pomknęła uliczką i skręciła w prawo. Gdy znalazła zejście do kanałów, weszła do niego używając zapewne kluczyka (?). W każdym bądź razie próbowała się tam wedrzeć unikając oczywiście spojrzeń i wszelkich osób.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Luty 2014, 18:10:03 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to krasnolud. Miał niewielką przystrzyżoną brodę, dziwny kapelusz na głowie, a na ramieniu szczura, który wydawał się mu towarzyszyć.
-Witam cię niziołku. Dawno nie widziałem żadnego z twego rodzaju. Jestem Ragni Blakrog, a to mój towarzysz Ogryzek. Szczurek pisnął na wspomnienie imienia. -Zdałaś swój test, więc zostałaś przyjęta w grono Kruków. U nas jesteś równa innym pod względem praw. Reszta leży w kwestii twoich zdolności, lecz to tylko chwilowe, mam rację? Po tych słowach krasnolud uśmiechnął się. -Jakieś pytania?

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Luty 2014, 18:27:57 »
- Witaj. - Wtrąciła po powitaniu. - Najwięcej pytań mam do swojego cienia, a głównie to czemu jest większy ode mnie. - Powiedziała i stojąc tak pokazała palcem ciągnący się swój cień po posadzce aż po ścianę. Patrząc na zdezorientowaną minę rozmówcy i jego towarzysza dopowiedziała: - Znaczy no ten... nie mam pytań.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Luty 2014, 23:37:41 »
-Zatem witam oficjalnie w Krukach.

Zadanie ukończone

Podsumowanie: Talia postanowiła wykonać zadanie wyznaczone jej przez nieznajomą kobietę. Polegało ono na kradzieży jednego przedmiotu. Po wstępnym rozpoznaniu, dziewczyna wkradła się na teren posesji. Nieco zajęły jej oględziny, aczkolwiek w końcu trafiła na przedmiot. Gdy go zdobyła, wymknęła się tajnym przejściem i poinformowała o sukcesie. Tym sposobem młoda Talia dołączyła do Kruków.

Nagrody: 30 grzywien
-2x Nazwa: srebrny pierścień
Wartość: 25 grzywien

Talenty:

- Talia
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: nie było

Bonus pieniężny: 75 grzywien
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2014, 13:00:02 wysłana przez Blaze »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Luty 2014, 23:37:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything