Autor Wątek: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.  (Przeczytany 4894 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Luty 2014, 11:04:06 »
Lucas nie poddawał się. Postanowił rozejrzeć się po zapleczu, w którym siedział jeden z Malaharów, być może tam znalazłby jakiś ślad pozwalający ustalić nie tylko jego pełną tożsamość, ale również cel, jaki mu przyświecał. Szukał za beczkami, na półkach, wszędzie.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Luty 2014, 11:06:11 »
I nic nie znalazłeś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Luty 2014, 11:06:11 »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Luty 2014, 11:07:53 »
Cholera! Cóż, muszę powrócić do komisarza, najpierw słyszał o tym nazwisku, albo jak opiszę mu wygląd Malahara, to będzie dokładnie wiedział. Lucas wyszedł więc z karczmy i udał się przed dom Georga Hertlinga.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Luty 2014, 11:10:43 »
Zaczynało już świtać. Dotarłeś pod dom. z oddali zauważyłeś, jak wychodzi przed dom po kanki z mlekiem, które mu przywieziono.

//Liczę od razu na raport ze śledztwa, mam nadzieję, że mój kolejny post będzie kończący wyprawę.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Luty 2014, 11:20:41 »
- Komisarzu! Słuchajcie, oto co dowiedziałem się ze śledztwa. Do bandytów nie można bezpośrednio dołączyć, należy mieć bezpośrednie zaproszenie, niektóre grupy są już pełne. Tajemniczym M. jest pewien stworek o imieniu Zdzisiu z Irint, a kryje się pod nazwiskiem Malahar, niestety nie zdołałem się dowiedzieć więcej. Wygląda co najmniej dziwinie, odstające długie uszy, mały, szponiaste dłonie, ogniste oczy, najprawdopodobniej mag. Czarne włosy na jego jaszczurzym łbie, nie zasłaniają odstających uszu. Celów niestety nie poznałem. To tyle. - Lucas czekał na odpowiedź komisarza, liczył, że będzie chociaż zadowolony z efektów pracy.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Luty 2014, 11:42:35 »
- No długo ci to zeszło, mój drugi ochotnik wykonał je prędzej niż ty. Dowiedział się, ze jego imię to Traumata Malahar. Grupy bandyckie... ty chyba nie rozumiesz. nie ma czegoś takiego jak pełne, czy puste. W krąg bandytów ciężko się dostać. wiedza kogo ograbiają, poco więcej mord do koryta, jeżeli dają radę. Nie wiem w ogóle czemu się tym zajmowałeś. twoim zdaniem było poznanie imienia i nazwiska Tajemniczego M. Nie obchodzi mnie jego wygląd, moce czy cokolwiek. No nazwisko poznałeś, to coś ci sypnę za to. - powiedział i dał ci mieszek z grzywnami. pożegnał się i z kankami poszedł do swojej posesji.

Wyprawa Zakończona!

Podsumowanie: Morean otrzymał zlecenie, wykonując je miał zdobyć informację an temat imienia i nazwiska "Tajemniczego M." Wykonując zadanie udał się do karczmy gdzie w czasie rozmowy z karczmarzem uzyskał dostęp do informatora. Udał się na spotkanie lecz czekając na niego naszedł go Strażnik miejski. Po spławieniu straży informator się ujawnił. W wyniku rozmowy Morean nie dowiedział się zbyt wiele, ponadto doszło do walkiw  wyniku której Morean uszkodził swój miecz. Po porażce Mroean udał się z powrotem do karczmy, gdzie miał okazję spotkać Tajemniczego M. we własnej osobie. Miał możliwość zadania paru pytań, lecz mimo to nie uzyskał w pełni wymaganych informacji. Trablin uciekł i Morean powrócił do komisarza zdać raport.

Nagrody:

Morean: 75 grzywien od Georga Hertlinga

Talenty:

Morean - Lucas Paladin
Aktywność - 1 brązowy talent
Opisy - 1 srebrny talent (+1 srebrny talent [bonus rasowy])
Walka - 1 srebrny talent
Bonus pieniężny - 125 grzywien

//Ponadto broń uzyskała status uszkodzony. Nowe statystyki broni:

Nazwa broni: uszkodzony miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra, uszkodzony.

Proszę uczestnika wyprawy o zmienienie statystyk w swoim profilu. W razie potrzeby będę ingerował w kolejne twoje wyprawy, jeżeli będziesz używał tej broni, bez zmiany statystyk. Przypominam także o tym, że tą broń może ci naprawić każdy kowal. W tym stanie ten miecz bezużyteczny.


//Odnośnie samej wyprawy: Opisy fajne, krótkie i przejrzyste. Jeżeli będziesz chciał pracować na lepszy talent, to wystarczy opisywać dokładniej dane czynności, szczegółowiej. (to moje zdanie i porada)

//Odnośnie aktywności to normalnie nie mam słów... nie wiem czym to było spowodowane, nie poinformowałeś mnie, ale jeszcze nie prowadziłem żadnej wyprawy ani zadania tak długo.
« Ostatnia zmiana: 27 Luty 2014, 12:23:06 wysłana przez Salazar »

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚledztwo - Tajemniczy M.
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Luty 2014, 11:42:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top