Autor Wątek: Test zaufania #1 Kenshiego Himury  (Przeczytany 3088 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Styczeń 2014, 19:06:35 »
Kenshin, pociągnął solidnego łyka. - Ten trunek przypomina rodzinną sake, która jest nawet mocniejsza od tego, ale wóda to wóda w każdej postaci jest dobra. Uśmiechał się ork i począł mówić dalej. - Krasnolud pływający statkiem?. Sądziłem, że wolicie stały grunt w końcu jesteście synami gór. Kruk, został zaskoczony tą informacją. - Tak mam typowe człowiecze imię, bo sam kiedyś byłem człowiekiem, ale pewna wiedźma rzuciła klątwę i zmieniła mnie w czarnego orka, opowiedz mi więcej o waszej podróży do moich krain, jak i również o tym całym Taciticusie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:08:08 »
- Aha. U nas swego czasu krasnoludy podbiły prawie pół świata więc... Co do wyprawy. - tu krasnolud nawilżył gardło wódką. - Było ich kilka, ja jednak nie wnikałem w interesy Tacticusa. Dziwię się że nie słyszałeś o nim. To jeden z - jeśli nie naj- większych skurwieli na tej wyspie. Patriota i świetny strateg. Mówią że lepiej mu nie podpadać... dowodził Krwawymi Krukami nim zmienił branżę na bardziej dochodową. Gdy był szefem Kruków to o mało nie doprowadził do konfliktu z Inkwizycją... a może to była wina Inkwizycji? Nikt tego nie pamięta po za samym "Czarnym". To jeden z jego przydomków, tych bardziej cenzuralnych. Trzyma w łapie drugą nie licząc królewskiej domeny, najbogatszą prowincję kraju. Ma nawet kompanię handlową. A niedawno postawił luksusowy burdel. Nie wiem ile on ma forsy i na czym faktycznie zarabia ale stać go na wszystko w sumie. Plotki mówią że handluje bagiennym zielem na lewo. A że jest szefem Służb Specjalnych to wiesz. Straż mu nie podskakuje. Zresztą straż ma lepsze zajęcie. Jednakże, jeśli szuka się pracy i chce się zabłysnąć idzie się właśnie do Hrabiego Tacticusa. Nagradza za lojalność. Podpadnij mu, to cię zabiją. I to nie Kruki które obecnie są śmieszną karykaturą organizacji tylko prawdziwi zabójcy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:08:08 »

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:14:11 »
- Dużo, mi nakreśliłeś. Ork pociągnął, resztę szklanicy jednym łykiem tak wyglądała jego mina <huh>, by po chwili zmienić na taką :). - To rozumiem, że ten zwany czarny to wielka szycha, może dane będzie mi go spotkać. Wracając do testu, masz jakiś zwrotny list do Tyrra?.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:17:01 »
- Nie, mam pierścień który mu przekażesz jak tu skończymy. Opowiadaj dalej, nadal nie wiele wiem o tobie.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:22:02 »
Co, by mu tu jeszcze powiedzieć. Zadumał się chwilę. - Kiedyś, starsi mojej wioski mówili coś o liszu, który panował nad moim państwem. Wiesz coś o tym?. Ponoć również odbyła się bitwa beż ofiar, ale wtedy byłem jeszcze, za młody żeby walczyć.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:35:37 »
Imperator Om, rządził połową waszego świata. Mając w dupie pogranicze na jakim mieszkałeś skoro nie wiesz.Tacticus wplątał sie w waszą politykę i sprzymierzył z Konfederacją i Cesarstwem. Brał udział w powstaniu w pustynnych prowincjach na półwyspie El'Salim. Krótko potem wziął udział w wojnie przeciw Imperium. Patrz, to zakończenie księgi o tej bitwie. Krasnolud sięgnął po grubą księgę i otworzył na końcu, prrzeczytał na głos:

(...) Bez słów Otomo stanął do walki z Imperatorem, zaś my przy pomocy reszty krasnali walczyliśmy z demonicznymi sługusami. Ile trwała walka tego nikt nie pamięta ale... w pewnym momencie straciłem przytomność. Gdy się ocknąłem posąg Oma leżał przewrócony, wielu z nas było rannych i ledwo przytomnych. Imperator torturował Otomo, nie widział jak Aragorn przesuwa po posadzce sztylet. Nie do siebie lecz to Nudy, jedynie ona miała dość sił. Uklękła, chwyciła oburącz sztylet i wbiła go w leżące serce z słowami: "Zdychaj skurwielu". Lisz puścił Otomo i... zaczął się starzeć, paskudnie szybko i tak mocno że rozpadł się. Potem... potem ocknęliśmy się w lazarecie Cesarstwa...
 

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Styczeń 2014, 21:49:41 »
- To teraz wszystko się klaruję, my mieliśmy spokój nikt nas nie nękał i dobrze. To widzę, że z Ciebie niezły wojak krasnoludzie, cenię ludzi potrafiących walczyć. Od śmierci, tego lisza zapanował pokój, lecz nie wszystkim się to spodobało. Reszta ludzi i innych maszkar próbowała obalić nowy ład. Dlatego imperium szukało chętnych do walki z ludźmi Otomy i tu pojawia ważniejsza część, mojej historii. Imperium trenowało skrycie, zabójców tylko po to, żeby pozbywać się ważniejszych celów, aby ułatwić otwartą wojnę. Miałem wtedy 19 lat kiedy to ,pod  Toba-Fushimi zwyciężyliśmy i raz na zawsze zapanował ład. Wtedy, to również zaprzestałem zabijać, dopóki nie spotkałem tej staruchy niech sczeźnie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:05:13 »
- Ostatni zryw upadającego Imperium. Słyszałem coś o tym. Wygrali ci źli. Tyle że Om był martwy, Otomo był Cesarskim magiem bitewnym, to on prawie zabił lisza. Prawie, bo zabiła go strachliwa elfka. Toba Fushimi to manipulacja polityczna. Owszeem, bitwę wygrała ostatnia armia Imperium ale to Cesarsto wygrało całą wojnę. Przez kilka lat utrzymywali "pokój" aż odeszli bo skończyło się złoto które wywożono latami z skarbca Imperium. Polityka kurwa mać... wyruchano każdego kto brał udział w tej wojnie.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:09:09 »
- Cholera!, co wszystkie  te starania na nic, tyle śmierci daremnej zadałem. Widać było, po orku że się załamał i zaczął sobie przypominać wszystkie mordy, które dokonał jako rzeźnik. - Boże, co ja zrobiłem pieprzona polityka, tylko wieszać takich.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:15:41 »
- Akurat zabijaliście tych co trzeba. Przeważnie.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:18:09 »
- Masz rację, ale to i tak nie zmienia faktu, że zostaliśmy wykorzystani w imię lepszego jutra, które tak naprawdę nie nastąpiło.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:22:48 »
- Heh, nie ty jeden. Wielu takich było.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:25:52 »
- Teraz właśnie zdałem, sobie sprawę z naiwności ludzi, ale wiesz o tych wydarzeniach więcej niż ja. Kim, ty do końca jesteś?.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:34:27 »
- Nawigatorem Kenshin, nawigatorem. Odparł krasnolud uśmiechając się tajemniczo.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Styczeń 2014, 07:23:05 »
- Jak na nawigatora, to dużo wiesz. Dobra koniec tajemniczych uśmieszków. Gadaj, po co chciałeś żebym wyjawił Ci całą swoją historię?.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Styczeń 2014, 14:33:50 »
- Mamy Ci zaufać, wydajesz się być w porządku.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Styczeń 2014, 17:01:53 »
- Jestem w porządku. Jak chcesz mogę jeszcze złożyć ślub krwi.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Styczeń 2014, 17:21:35 »
- A co my? Krucze Bractwo? Nie... Przelanie krwi to drugi test. Pierwszy zaliczyłeś Himura-san.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Styczeń 2014, 17:23:11 »
- Arigato. Kenshin skinął głową. - To, co teraz?.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Styczeń 2014, 20:09:31 »
- Wracaj do Tyrra, z tym. Z koperty którą dostarczyłeś brodacz wyciągnął srebrny sygnet. - Po tym pozna że zdałeś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania #1 Kenshiego Himury
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Styczeń 2014, 20:09:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything