Autor Wątek: Czarna Polewka  (Przeczytany 4160 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #60 dnia: 04 Styczeń 2014, 21:18:14 »
Proszę za mną - powiedziałem do nich, i ruszyłem. Szliśmy nie długo, gdy w końcu uznałem że jesteśmy niedaleko prawdopodobnego położenia niedźwiedzia. Odwróciłem się do nich. To koniec drogi panowie... Przykro mi, że to się tak potoczy... ÂŻegnajcie... - powiedziałem wywalając pochodnię z ręki. Zgasła, wszędzie zapanował mrok. Przeskoczyłem za nich, po czym chwytając ich za głowy, uderzyłem je o siebie (Głowa o głowę). Wstrząs, który nastąpił po tym, pozbawił ich przytomności. W takim stanie, zepchnąłem ciała w głąb groty - ku jamie niedźwiedzia. ÂŻal mi się zrobiło psiarczyka, ale nie mogłem go zostawić żywego... Potem wyciągnąłem kuszę, i zaczekałem chwilę. Mając nadzieje, że niedźwiedź już ich zabił, strzeliłem kuszą by go rozwścieczyć. Po tej akcji, zacząłem biec ku wyjściu krzycząc - "On żyje! On żyje! Panicz zginął!" i "Uciekać!"

//No... Troszku pewnie źle zrobiłem, ale świadka zostawić nie mogłem... :)

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Styczeń 2014, 21:47:18 »
Uciekający Mohamed usłyszał gdzieś za sobą warczenie niedźwiedzia, później krzyki zostawionych z tyłu mężczyzn, strzał, ryk, znowu strzał. Niestety biegnąc po ciemku przez jaskinię potknął się, skręcił kostkę i uderzył głową o kamień tracąc przy tym przytomność. Na szczęście całe zamieszanie usłyszała Rikka, która teraz przerwała rozmowę z myśliwym i pobiegła z kuszą do jaskini. Weszła głębiej i zobaczyła leżącego maurena i idącą w jego stronę bestie. Bez namysłu strzeliła w głowę niedźwiedzia z kuszy, czym zabiła zwierze na miejscu, i zaczęła targać towarzysza na zewnątrz. Jak się po kilku chwilach okazało, przeżył tylko dla tego, że obudzona bestia w pierwszej kolejności rozszarpała psiarczyka i, co najważniejsze, ich cel. Sam Mohamed po kilku chwilach odzyskał przytomność, jego głowa nie ucierpiała zbytnio. Niestety skręcona kostka uniemożliwiała mu chodzenie. Mimo to on, Rikka i niczego nie podejrzewający myśliwy wrócili konno do Zochana. Zleceniodawca ucieszył się na wieść o śmierci niedoszłego zięcia, chociaż nie dał tego po sobie poznać. ÂŚmierć psiarczyka jakoś odżałował. Zapłacił też obu Krukom po 150 grzywien.

KONIEC

//Z tą kostką musisz odwiedzić jakiegoś medyka.  ;)

PODSUMOWANIE:
     Rikka i Mohamed wyruszyli z siedziby Krwawych Kruków by odwiedzić swojego zleceniodawce i poznać szczegóły zadania. Po drodze zostali napadnięci przez kilku bandytów, z którymi całkiem szybko sobie poradzili. Na miejscu dowiedzieli się, że musza zabić przyszłego zięcia swojego pracodawcy. Mieli to zrobić podczas polowania, które odbędzie się następnego dnia. Oczywiście wszystko miało wyglądać na wypadek. Dzięki planowi Mohameda udało im się doprowadzić do konfrontacji swojego celu z niedźwiedziem, której ten pierwszy nie przeżył. Niestety mauren doznał wówczas urazu kostki, który przez najbliższy czas będzie niemal całkowicie uniemożliwiać mu chodzenie. Później Kruki wróciły do człowieka, który zlecił im zadanie i poinformowały go o wszystkim. W nagrodę otrzymali po 150 grzywien.

NAGRODY:

Mohamed: 150 grzywien
Garik (Rikka): 150 grzywien

TALENTY:

Mohamed
Aktywność: 1 złoty talent
Opis: 1 brązowy talent
Walka: 2 brązowe talenty
Bonus pieniężny: 175 grzywien

Garik (Rikka)
Aktywność: 1 złoty talent
Opis: 1 brązowy talent
Walka: 3 brązowe talent
Bonus pieniężny: 200 grzywien
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2014, 22:08:35 wysłana przez Garik »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #61 dnia: 04 Styczeń 2014, 21:47:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything