Autor Wątek: Czarna Polewka  (Przeczytany 4191 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Styczeń 2014, 14:51:48 »
Dobrze... Klient naszym panem... - powiedziałem i zacząłem się zbierać... A! Czy możemy gdzieś tu przenocować? Czy może masz inne plany? - skierowałem drugą część wypowiedzi ku Ricce(? :P)

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Styczeń 2014, 14:58:51 »
Lepiej, żebyście zostali na miejscu. Mam dla was przygotowane dwa pokoje. Rano zejdziecie na dół, na śniadanie. ÂŻeby nie wzbudzać podejrzeń zjecie ze służbą. Później wyruszycie na polowanie.
W porządku. Którędy do tych sypialni?
Mój lokaj was zaprowadzi.-Kruki dostały małe, niemal nieumeblowane pokoje. Nie było jednak na co narzekać, każdy miał wszak łóżko. Nad ranem poznany wcześniej lokaj zaprowadził zabójców na dół. Zjedli w kuchni lekkie śniadanie, po czym udali się na zewnątrz. Mieli tu poczekać na resztę. Gdzieś w okolicy krzątał się już psiarczyk zbierając swoje psy. Był też myśliwy, który siodłał konie. Brakowało jeszcze najważniejszej osoby.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Styczeń 2014, 14:58:51 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Styczeń 2014, 15:15:40 »
Sam siadłem już na konia, wcześniej karmiąc go jabłkami które zabrałem z twierdzy. Brakowało naszego celu, lecz i tak teraz nic nie można było zrobić.
Obserwowałem ukradkiem naszych towarzyszy, którzy przez swoje uczestnictwo utrudniali jeszcze bardziej robotę. Zagadałem szeptem do Rikki. Masz pomysł, jak to zrobić?

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Styczeń 2014, 15:36:21 »
Bo ja wiem? Najłatwiej byłoby wepchnąć go w paszczę jakieś leśnej bestii, o ile na taką natrafimy. Tylko co z tą dwójką?-Wskazała dyskretnie na łowce i psiarczyka. Oboje stali gotowi do drogi kilka metrów dalej, zachowując też dystans pomiędzy sobą nawzajem. Nie wyglądało na to, żeby się lubili. Po chwili zjawił się i cel.
Aaa... To wy macie mnie ochraniać? No, postarajcie się mi nie zasłaniać gdy będę strzelał. Barti! Wszystko gotowe?
Tak paniczu...-Odpowiedział myśliwy.
To dobrze. Niestety wasz pan źle się poczuł, więc musimy wyruszyć bez niego. Gdzie mój koń? Aha, tutaj.
Po chwili wszyscy byli już w siodłach. Pierwsze ruszyły psy, dwa wielkie brytany, za nimi jechał ich opiekun, później myśliwy, w środku nasz cel, oba Kruki trzymały się nieco z tyłu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #44 dnia: 04 Styczeń 2014, 15:56:09 »
Szkoda że nie jedziemy w góry - szepnąłem do Rikki - zepchnąłbym go z urwiska... Oboje jechaliśmy tyłu, a ja korzystając z okazji polerowałem katanę. Obmyślałem także scenariusze, jakby go zdjąć. Jakbyśmy na coś trafili - rzekłem cichaczem - to spróbuje go odciągnąć. Ty wtedy mogła byś się zająć tamtymi dwoma... Użyj swoich wdzięków, czy coś i ich odciągniesz. Ja spróbuje wtedy naprowadzić na zwierze nasz cel.. A jak przyjdzie co do czego, to go podkoszę, i przypuszczając to coś rzuci się na leżacego..... Potem dane zwierze dobije, i powiem że nie zdążyłem zareagować...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Styczeń 2014, 16:59:44 »
Hmm...-Zaczęła się zastanawiać. Z zamyślenia wyrwał ją krzyk pisarczyka, który oznajmił wszystkim, że psy wreszcie coś znalazły.
-Zatrzymać się! Barti, sprawdź to szybko.-(Nie)Przyszły zięć naszego zleceniodawcy wyglądał jakby naprawdę lubił się rządzić. Odgarnął blond włosy za ucho i zaczął się przyglądać, jak myśliwy zeskakuje z konia i klęka obok psów. 
To ślady niedźwiedzia. I wiem, gdzie go szukać. Niedaleko stąd chyba jest jaskinia. Najpewniej właśnie tam zimował, więc może jeszcze znajdziemy go w jej okolicy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Styczeń 2014, 17:07:26 »
No... To teraz mam szansę... - powiedziałem cichaczem. Zajmiesz tych dwóch? Czy może ja mam to zrobić? - zapytałem. Dla mnie było to obojętne. Jeśli ja miałbym ich zająć, miałem już pomysł. Jeśli ona, wziąłbym (nie)zięcia ku krypcie, i jebnął bym go tam.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Styczeń 2014, 17:23:55 »
Trójka pojechała do przodu na poszukiwania wspomnianej jaskini. Rikka z ociąganiem ruszyła za nimi. Do tej pory mężczyzna którego mieli zabić nie zwracał na nich niemal żadnej uwagi.-Odciągnę ich i co wtedy? Poczekajmy jeszcze trochę...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Styczeń 2014, 17:28:12 »
Ty tu rządzisz... - powiedział jadąc dalej. Szczęscie nie zwracali na nas uwagi, nie pytali się czemu się zatrudnilismy u jego teścia. Szczęście... Patatajał dalej, myśląc. Nie myślał o zadaniu, myślał o ojcu który pozostał na kontynencie. On musiał uciekać...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Styczeń 2014, 17:47:57 »
Czas jakiś kluczyli po lesie, wreszcie jednak znaleźli grotę.



Ha! ÂŚlady wskazują na to, że zwierz dalej tu mieszka. Może być w środku nawet teraz...
To cudownie. Mam plan. Ktoś wejdzie do środka i wywabi niedźwiedzia na zewnątrz, wtedy ja wypale do niego z moich maleństw.-Nieznacznie położył dłonie na pasie za którym miał dwa pistolety. Pewnie prezent od narzeczonej. Wtedy myśliwy Barti chyba dojrzał coś ciekawego na ziemi, a psiarczyk nagle pilnie musiał wyczyścić swoich podopiecznych z zaschniętego błota.
Doceniam troskę mojego teścia.-Odezwał się nagle do nas.-Macie dbać o moje bezpieczeństwo. To jest chwila, w której możecie mi pomóc.-Uśmiechnął się zjadliwie.






Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Styczeń 2014, 18:13:35 »
Co kurwa? Mam się dać połknąć niedźwiedziowi, by on mógł się zabawić. A ty skur... - przeleciało mi przez myśl. Zeszedłem z konia, - Nie żebym się sprzeciwiał, ale my mamy - jak sam dobrze zauważyłeś Ciebie ochraniać. A nie iść w paszcze niedźwiedzia...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Styczeń 2014, 18:21:45 »
Popieram kolegę.-Rikka także zeszła na ziemię.
Boicie się? Macie go tylko wywabić. Wtedy ja go zastrzelę. No, a teraz idźcie. Nie mamy całego dnia.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Styczeń 2014, 18:42:47 »
Zabije go, i będę patrzył jak kona... Nie! Nie mogę go zabić, nie.... - kłóciłem się w myślach. Zgoda, ale jeśli komuś się coś stanie, własnoręcznie... - nie dokończyłem. Mógłbym za dużo powiedzieć, a nie chciałem tego. Wyciągnąłem kuszę, naładowałem ją. Chodź. - rzekłem do Rikki. W mojej głowie zaczął się rodzić pewien plan. Gdy będąc już troszku dalej, rzekłem cicho - Mam pewien plan, powiem Ci w wejściu..

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Styczeń 2014, 18:54:38 »
Dziewczyna naładowała własną kusze i ruszyła za maurenem. W jaskini nie śmierdziało aż tak bardzo, jak się obawiała. Było za to cholernie ciemno.-Poczekaj, pójdę przodem. Lepiej widzę w ciemnościach.-Szepnęła.-Co to za plan?-Zapytała cicho. Nie chciała by ci na zewnątrz usłyszeli, że Kruki nie weszły jeszcze w głąb jaskini, ale nie chciała też przyciągnąć niedźwiedzia. Ciekawe, czy już wie że ktoś włazi mu do domu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Styczeń 2014, 19:00:35 »
Coś czuje że bestia teraz śpi... Mam zamiar zwabić tu naszego chojraka, i go po prostu tam ze pchać... Tylko ty musisz odwrócić uwagę, bo coś czuje że tamci go nie opuszczą... - rzekłem dość cicho do Rikki. Zaczekajmy tu chwilę, i wyjdźmy. Powiemy że ktoś go zabił, a cel zejdzie to zobaczyć... Wtedy bum, i ląduje w jego paszczy.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Styczeń 2014, 19:05:05 »
To może się udać... O ile faktycznie cwaniaczek będzie chciał tu wejść. No cóż, zawsze można spróbować.-Powiedziała siadając pod ścianą. Oby niedźwiedź faktycznie spał i nie przylazł do nich, gdy będą czekać...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #56 dnia: 04 Styczeń 2014, 19:24:19 »
Dobra... - rzekłem cicho, i wyszedłem ku światłości. Panie! - krzyknąłem do celu - Niedźwiedź nie żyje! Ktoś inny go zabił! Chodź tu, i zobacz! Najlepiej sam, bo ciasno tu jak w dupie.....

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #57 dnia: 04 Styczeń 2014, 20:33:36 »
Co? Mój niedźwiedź nie żyje? Barti idioto! Tego to żeś nie potrafił rozpoznać!
Jak niby?
Srak i na wspak.-Powiedział i poszedł w stronę jaskini. Przepchnął się przez Rikke i Mohameda, po czym wszedł do środka.-Ej! Podaj mi ktoś pochodnie, bo nie tylko ciasno, ale i ciemno tu jak w dupie!-Zawołał. Tym który przyniósł mu pochodnie był psiarczyk.-No. Możesz ją za mną nieść.
Myśliwy już też się sposobił żeby wejść do groty za nimi. Rikki zastąpiła mu drogę.-Poczekaj! Coś jest twojemu koniowi.
Mojemu?-Obejrzał się zdziwiony na swojego wierzchowca stojącego sobie spokojnie kawałek dalej. Dziewczyna puściła szybko oko do maurena. -Co niby?
Oj, chodź. Pokażę ci. Widzisz jak dziwnie parska?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #58 dnia: 04 Styczeń 2014, 20:48:25 »
Chodź za mną panie - rzekłem. Poprowadziłem go w głąb jaskini. Szliśmy chwilę, gdy zdawało się że to już koniec. To już koniec drogi... dla ciebie. - powiedziałeś cicho, po czym wytrąciłem mu pochodnię. Szybko znalazłem się za nim, zatkałem usta. Uderzyłem go z całej siły w nogę - udo dokładnie, tak by nie miał jak chodzić. Zaczął jęczeć z bólu (O jezu :P), lecz moja ręka uniemożliwiała mu to. Tak ledwo nie płaczącego, popchnąłem w przód jaskini, mając nadzieje że jest tam niedźwiedź. Po tym czynie zacząłem się cofać...

//Psiarczyk jest u cb chyba, co nie? :P Mam nadzieje...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Styczeń 2014, 21:04:43 »
//Oj no on właśnie poszedł z nim, a Rikki zatrzymała tylko myśliwego. Dlatego też...   :)

//Cofam akcje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Styczeń 2014, 21:04:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top