Autor Wątek: goldentowns - zarabiaj w euro na graniu  (Przeczytany 2377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline McB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
goldentowns - zarabiaj w euro na graniu
« dnia: 03 Grudzień 2013, 18:16:55 »
witam
 Nie tak dawno (4 miesiace temu) ruszyla nowa gra przegladarkowa.
 Polega ona jak to w takich grach na rozbudowie miasta. Pozyskujesz surowce typu warzywa, mieso, drewno itd Rozbudowujesz miasto, szkolisz wojsko
 Po jakims czasie budujesz kopalnie zlota i je wydobywasz, a zloto to mozesz sprzedawac za euro.
 Jedna jenostka zlota kosztuje obecnie 6,5 euro, jeszcze tydzien temu bylo to 5 euro.

 Mniej wiecej po miesiacu powinno sie juz wydobywac okolo tej 1 jednostki dziennie, Tak wiec grosz do grosza i pomalu mozna troche tych euro nazbierac Oczywiscie da sie i szybciej.
 Przegladalem profile graczy i znalazlem greka co gra od 2 tygodni, a sprzedal juz 20 jednostek zlota:)
 Rekordzista przez te 4 miesiace sprzedal juz tego zlota 740 jednostek 
 Duzo czasu na to poswiecac tez nie trzeba bo wystarczy wlaczyc produkcje albo budowe i mozna sie wylogowac Np produkcja drewna w tartaku 5 poziomu trwa 48 h (1 poziom - 3h).
 No ale oczywiscie nie ma sie co napalac ze mozna rzucic prace/szkole i grac.
 Napewno zastanawiacie sie jaki mam interes w tym zacheceniu do gry. Mam dwa powody 
 Po pierwsze mam nadzieje ze jak sie skusisz na gre to zarejestrujesz sie z mojego linku referencyjnego
 Oto i on http://www.goldentowns.com?i=70875 Ty na tym nic nie stracisz, a ja zyskam troche surowcow (10% z Twojej produkcji trafi do mnie, jesli nie skorzystasz z ref linka gra sama wylosuje osobe do ktorej te 10% bedzie trafialo). . Poza tym wspoldzialajac latwiej jest osiagnac wieksze korzysci - ja to wiem, a Ty sie o tym przekonasz 
 Drugim powodem mozna powiedziec, patriotycznym  jest to, ze im wiecej Polakow gra, tym Polska w grze jest mocniejsza, a co za tym idzie mozemy podbijac inne panstwa. Po podbicu innego panstwa nakladany jest 10%owy podatek na ich produkcje, ktory trafia do nas.
 Gra jest po angielsku, ale nie jest jednak skomplikowana i bez problemu mozna znalezc poradniki po Polsku.
 Sposobow wyplacania realnej kasy jest kilka - Payza, PayPal, MoneyBookers, Neteller, BitCoin, WesternUnion. Wymiana jest bezpieczna, tak więc oszustwa nie wchodzą w grę.
 W skrocie to by bylo na tyle.

 link referencyjny - http://www.goldentowns.com?i=70875
 Dzieki za wsparcie jezeli skorzystasz z linku referencyjnego
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień 2013, 18:23:53 wysłana przez McB »

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: goldentowns - zarabiaj w euro na graniu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2013, 20:41:23 »
Na pewno jest jakis haczyk...

Forum Tawerny Gothic

Odp: goldentowns - zarabiaj w euro na graniu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2013, 20:41:23 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: goldentowns - zarabiaj w euro na graniu
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Grudzień 2013, 22:03:48 »
System może działać dwojako. Zanim zdążysz zarobić sensowne pieniądze serwis zdąży już na Tobie zarobić poprzez reklamy i inne funkcje. Wtedy to zawsze coś, bo robisz za takiego muła, który dostaje ochłapy za poświęcanie swojego czasu, który w normalnej robocie płatny jest o wiele, wiele lepiej. Jest też drugie rozwiązanie. System jest stworzony tak, żeby się dorobić trzeba najpierw sporo zainwestować. Grając zwyczajnie po prostu zarabiasz dla serwisu.

Offline McB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: goldentowns - zarabiaj w euro na graniu
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2013, 22:51:22 »
Jezeli ktos chce to traktowac jako prace to oczywiscie nie polecam. Lepiej znalezc cos lepszego. Chociaz najlepszy gracz wyciaga z tego po kilka set euro dziennie z tym, ze podobno na poczatku sporo euro w to zainwestowal.
Ale jezeli traktowac mozliwosc zarobienia tylko jako dodatek to gre polecam. Wystarczy zalogowac sie co jakis czas na pare min,(np w czasie gdy inna gra si wczytuje) powlaczac rozbudowe/produkcje i po robocie, a za jakis czas moze sie okazac, ze jednak cos sie uzbiera i bedzie na jakies drobne wydatki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: goldentowns - zarabiaj w euro na graniu
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2013, 22:51:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top