Autor Wątek: Gothic MT Dowody  (Przeczytany 7279 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Gothic MT Dowody
« dnia: 14 Listopad 2013, 00:28:20 »
Siemka
Potrzebuje pomocy,a mianowicie robię tera misje "Dowody" dla pradawnych i mam już :Prywatne zapiski Saturasa i Dziwna Księgę ,czytałem że mam zdobyć 3 dowody i brakuje mi właśnie 1 czytałem że jest on w jaskini koło jakiegoś kręgu ,koło zatopionej wieży Xardasa byłem w tej jaskini gdzieś na początku gry i wziąłem wszystko co w niej było to co w skrzyni ,też .Natomiast teraz nie mam tego co niby tam było .Zdawało mi się że ktoś mi ją zabrał tylko nie jestem pewien kto .Z początku myślałem że to ten jeden z pradawnych ale on mi zabrał te zaklęcie z misji "Zaginiony Strażnik ".
Jeśli ktoś wie kto to mógł zabrać albo szukam w złym miejscu to proszę o odpowiedz.:D

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Gothic MT Dowody
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2013, 20:40:41 »
Czekaj. Szukałes w jaskini pod kamienną fortecą? Wiesz.. jak się idzie do kamiennej tą ścieżką, to przy rzece jest ten krąg. Tam powinni być pewni strażnicy, chyba nieumarli. Czy coś w ten deseń. Tam jest pewna skrzynia z długą kombinacją. W środku znajduje się trzeci dowód. Jeśli natomiast byłeś W TEJ JASKINI na początku, to być może nie było tam tego jeszcze..

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic MT Dowody
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2013, 20:40:41 »

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Gothic MT Dowody
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopad 2013, 20:43:17 »
Już znalazłem ,okazało się że Saturas go mi zabrał musiałem na kodach wejść w niego i wyrzucić bo normalnie się chyba nie da.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic MT Dowody
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopad 2013, 20:43:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top