Autor Wątek: Czas Zapłaty wydany!  (Przeczytany 9418 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Czas Zapłaty wydany!
« dnia: 11 Listopad 2013, 16:13:29 »

Mamy zaszczyt poinformować, że najbardziej oczekiwana przez wszystkich fanów serii Gothic, modyfikacja Czas Zapłaty ujrzała dzisiaj światło dzienne! Przypomnijmy sobie zapowiedź fabuły prezentowanej przez twórców:
Cytuj
Po morzach Myrtany pływała silna, odważna, liczna oraz przede wszystkim dumna grupa piratów. Po zniszczeniu przez orków ludzkiej floty piraci byli na tyle silni i odważni, że zaczęli napadać na orkowe statki. Jednak tak potężną grupę jakimi byli piraci potrafi zniszczyć jeden dzień, jedna noc, jedna chwila. Chwila straszliwej burzy która była w stanie zniszczyć całą flotę piracką. Jednak czwórka śmiałków przetrwała szalejący żywioł i dotarli do koloni karnej w Khorinis gdzie przyjdzie im walczyć o przetrwanie nie ze zwierzętami, morzem czy nawet orkami, ale z czymś o wiele niebezpieczniejszym - z ludźmi

Ponadto modyfikacja oferuje walkę dwoma mieczami, możliwość zaawansowanej zmiany wyglądu bohatera, złożone i nowatorskie systemy zdarzeń (np. polowania, ataki na obóz, zawody). Te i inne niespodzianki czekają na Ciebie! ÂŚciągnij i podziel się z Nami wrażeniami z eksploracji świata Czasu Zapłaty!

> Pobierz "Czas Zapłaty"
> Freddy Textures
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2013, 16:49:14 wysłana przez Devristus »

Offline MAteG

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • PRACE NAD MODEM "Zwiastun Czasu"
Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2013, 16:28:34 »
Jezu ile to już lat się czekało ,aż ten dzień nastanie ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2013, 16:28:34 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2013, 18:13:09 »
O tym modzie pierwszy raz usłyszałem jak Tawerna była jeszcze niemowlakiem. Mam nadzieje, że jest tak dopracowany jak zapowiadano. Pobieram czym prędzej!

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2013, 18:22:24 »
Wystarczy ściągnąć i grać, czy trzeba mieć gothica na kompie?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopad 2013, 18:57:31 »
Wystarczy ściągnąć i grać, czy trzeba mieć gothica na kompie?
Trzeba mieć.

Offline matpollo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2013, 21:23:15 »
Dacie radę wrzucić na inny serwis? Z tego Mega nie da się pobierać, przynajmniej u mnie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopad 2013, 23:44:57 »
Wrzucimy jutro do naszego downloadu.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopad 2013, 23:21:20 »
Mam pytanie, to jest dodatek komponujący się razem z grą (czyli trzeba/nie trzeba go przejść aby robić reszte fabuły gry dalej), czy osobny "mod" który nie jest w żaden sposób związany z fabuła Gothica ? Wiecie o co mi chodzi ? Np. do gothic 2 - noc kruka jest wbudowany jako konieczny dodatek do przejścia, albo fanowski dodatek "the returning" gdzie jest on wbudowany w fabułę i z tym można ją skończyć.

Czy osobny że odpalamy jako mod.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopad 2013, 00:59:13 »
Mam pytanie, to jest dodatek komponujący się razem z grą (czyli trzeba/nie trzeba go przejść aby robić reszte fabuły gry dalej), czy osobny "mod" który nie jest w żaden sposób związany z fabuła Gothica ? Wiecie o co mi chodzi ? Np. do gothic 2 - noc kruka jest wbudowany jako konieczny dodatek do przejścia, albo fanowski dodatek "the returning" gdzie jest on wbudowany w fabułę i z tym można ją skończyć.

Czy osobny że odpalamy jako mod.
Osobna fabuła, nowy bohater.

Offline matpollo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Listopad 2013, 15:55:16 »
Głupie pytanie - jak zainstalować i co jest potrzebne? Wrzuciłem najpierw GMDK, potem playerkita a później mod i podczas odpalania Czasu Zapłaty z poziomu gothicstartera odpala się normalna gra, tylko że w menu ma w rogu wpisane "Czas Zapłaty" - a Gothic jest normalny, podstawka.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Listopad 2013, 18:09:48 »
Głupie pytanie - jak zainstalować i co jest potrzebne? Wrzuciłem najpierw GMDK, potem playerkita a później mod i podczas odpalania Czasu Zapłaty z poziomu gothicstartera odpala się normalna gra, tylko że w menu ma w rogu wpisane "Czas Zapłaty" - a Gothic jest normalny, podstawka.
Podejrzewam, że zainstalowałeś coś niepoprawnie, tutaj masz poradnik: http://tawerna-gothic.pl/modyfikacje/jak-instalowac-mody-108.html

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopad 2013, 19:47:02 »
Głupie pytanie - jak zainstalować i co jest potrzebne? Wrzuciłem najpierw GMDK, potem playerkita a później mod i podczas odpalania Czasu Zapłaty z poziomu gothicstartera odpala się normalna gra, tylko że w menu ma w rogu wpisane "Czas Zapłaty" - a Gothic jest normalny, podstawka.
GMDK nie jest wymagany do prawidłowego funkcjonowania modyfikacji, przynajmniej w większości przypadków. Wystarczy zainstalować Gothic PlayerKit 1.08k, umieścić pliki modyfikacji w odpowiednich podfolderach Gothic i uruchomić grę poprzez GothicStarter (nie GothicStarter_mod).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czas Zapłaty wydany!
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopad 2013, 19:47:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top