Autor Wątek: Veraph - ostatnia szansa  (Przeczytany 2783 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Listopad 2013, 19:17:20 »
Zaciągnęła go na ubocze, tak, by nikt ich nie widział, ani nie słyszał. No.. i zaczęła się paplanina. Co ty sobie wyobrażasz?! Znamy się bardzo, bardzo krótko, nie licząc naszego pierwszego, jakże niemiłego spotkania, kiedy mnie nastraszyłeś z ojcem! Jak śmiesz organizować ślub?! A może pomyślałbyś o mnie, o moich uczuciach? Przez nasz ślub nie zawrzesz pokoju z Kratosem, wiem to. Dużo już wiem. Ale nie wiem, co chcesz osiągnąć, poślubiając mnie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Listopad 2013, 19:20:05 »
Zawre... Nie będzie mnie mógł zaatakować, jeśli będziesz przy mnie.. Będzie się bał. A co do mnie samego.. Chce mieć potomka, który godnie będzie prowadził mój ród... Ród magów, tych którzy są wyklęci...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Listopad 2013, 19:20:05 »

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Listopad 2013, 19:30:32 »
A więc mam być takim twoim zapewnieniem, że twój brat cię nie zabije? I mam ci urodzić dzieci? Jesteś podły, wiesz?! Szansa ucieczki...pewnie zerowa. Walka? Też nie. Wpadła w pułapkę, z której trudno się wydostać. Nigdy za ciebie nie wyjdę! I uderzyła go w twarz.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Listopad 2013, 19:37:04 »
I tak by mnie nie zabił.. Chyba że wstąpi na drogę nekromancji... Co możliwe jest, bo to ścieżka która zawsze go pociągała... Dostał w twarz.. Edward! Zajmij się nią! Przyprowadź ją do mnie, jeśli się jednak zdecyduje! I zniknął... Edward przyszedł w swej zbroi, i zabrał Cię do pokoju. Tam zamknął drzwi.. No! Teraz wiesz dlaczego cię nie chciałem puścić do niego! A z innej beczki. Dowiedziałaś się czegoś z ksiąg w jego pracowni?

//Ale co rozumiesz? Bo teraz ja nie rozumiem :D

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Listopad 2013, 19:42:51 »
//Yy.. To co mi wcześniej napisałeś. :D

- A skąd mogę wiedzieć, czy ci mogę ufać? Eh.. ale jak widać, nie mam innego wyjścia. Moja ciekawość co do książek nie zna granic. Oczywiście, że coś znalazłam. Przepowiednię. Oboje nie mogą żyć. Jeden musi zabić drugiego. I to mi się nie podoba.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Listopad 2013, 19:45:23 »
Znając Dartana to on wygra. Chyba że przepowiednia mówi inaczej.. Wtedy sprawa ma się inaczej. Podszedł bliżej ciebie, i spojrzał Ci głęboko w oczy. Za niedługo się stąd zwijasz. Ja powstrzymam Dartana przed pościgiem...
Co mogło znaczyć powstrzymam? Czy chce się poświęcić dla ciebie? Decyduj (:))

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Listopad 2013, 19:52:06 »
- Zaraz, zaraz.. dopiero co mnie poznałeś, nie możesz ryzykować dla mnie życia. Musi istnieć inne wyjście... Wiedziała jednak, że takiego zapewne nie ma. Chyba, że przepowiednia mówi inaczej... No tak! To jest ta końcówka, którą przy odrobinie wolnego czasu będę musiała dobrze zrozumieć, ale póki co... - Dartan nie wygra. Kratos nie mógłby... - Nie mogła dokończyć tego zdania.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Listopad 2013, 19:56:12 »
Czego nie mógłby? Nie wiedział co chce powiedzieć.. Znamy się krótko, ale przyjaźń która łączyła mnie i Kratosa w dzieciństwie jest silniejsza.

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Listopad 2013, 19:59:35 »
- N.. nie mógłby.. umrzeć. Nawet nie chciała o tym myśleć. Przyjaźń? W takim razie czemu stoisz po stronie jego brata?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Listopad 2013, 20:05:24 »
Jakbym stał, byłabyś martwa.. uśmiechnął się i posmutniał. On umrze dwa razy przed swą prawdziwą śmiercią. I już za pierwszym razem stanie się nekrusem, bowiem jego prawdziad powstał z zmarłych, a był magiem żywiolów...
A teraz.. Trzy, dwa, jeden! Uciekaj!
I wtedy wyciągnął miecz, i rzucił nim w cień w kącie. Stał tam jeden z zaprzysiężonych. Padł martwy, i wtedy tez Edward runął po miecz, i wybiegł na zewnątrz. Tam rozegrała się epicka bitwa kilku dobrych, w których był Edward, Andre i jego żona, Scatty i inni których poznałaś, przeciwko reszcie obozu. Wszędzie leciały zaklęcia, pełno trupów itp.

//Zaraz koniec :D

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Listopad 2013, 20:14:44 »
// Mówiłeś, że quest długi, na 8 stron.  ;[


Wybiegła, wyciągając po drodze topór i tarczę. Biegła w dół, myśląc o poległych, którzy dzisiaj zginą, by ona mogła uciec. Rozglądała się po bokach, czekając na okazję, by zdzielić komuś toporem w czerep.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Listopad 2013, 20:18:42 »
//Wiem, ale zepsułaś mi fabułę :D Ani nie przyjęłaś zalotów jednego, ani drugiego.. ;[

Nikogo takiego nie było. Wszyscy co do jednego walczyli na górnej strefie obozu. Do bramy było już niedaleko, czyli i do konia. I wtedy coś cię tknęło, i się odwróciłaś.. Zdążyłaś tylko zobaczyć, jak Dartan zesłał na Edwarda kilka kul ognia, i żadna nie chybiła...

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Listopad 2013, 20:30:39 »
// :P

Zamarła z przerażenia. Widząc śmierć, życie poświęcone dla niej. Po policzku spłynęła jej samotna łza. Odwróciła się, by pobiec do bramy. Dokonała wyboru. Wiedziona zemstą zrobi wszystko, by Dartan przegrał w tej wojnie. Złość doprowadzała ją niemal do szaleństwa. Przysięgła sobie, że Dartan posmakuje jej zemsty. Teraz jednak najważniejsze jest przekazanie wszystkich wiadomości Kratosowi... Biegła dalej.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Listopad 2013, 20:37:43 »
I dotarła. Wsiadła na "konia", i "ujechała" jak najdalej (Nie moglem się powstrzymać :P) Tam też znalazła trochę grzywien

Nagroda: 120 grzywien znalezionych przy koniu Edwarda. Bo to na nim uciekła bohaterka.

Podsumowanie: Do Aryi przyjechali zaprzysiężeni, którzy zabrali ją do Dartana. Tam została przywitana przez starych przyjaciół, i nowego kolege - Edwarda. Potem została zaproszona na kolacje do Dartana. Po kolacji, zabrał ją do swej komnaty, gdzie dziewczyna przeczytała dzieje rodowe Kratosa. Gdy jednak została wezwana na "walkę" wybiegła na zewnątrz okazało się że jest to niespodzianka z okazji zaslubiń Dartana i Aryi. Wszystko się jednak spierdoliło, i rozegrała się bitwa. Edward zginął, a Arya uciekła...

Talenty:
Arya
Aktywność: 1 złoty talent (+1 jako bonus rasowy)
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: brak
Bonus pieniężny: 150grz.
Kasa: 120
Razem: 270grz.


//Oczekuje przemysleń w domku :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Veraph - ostatnia szansa
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Listopad 2013, 20:37:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything