Autor Wątek: Migające tekstury  (Przeczytany 5400 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cuz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Migające tekstury
« dnia: 31 Październik 2013, 02:46:10 »
Witam.

Postanowiłem powrócić do Gothica i wypróbować jakieś mody, ale natrafiłem na problem skutecznie zniechęcający do gry. Otóż tekstury co chwilę znikają, szczególnie w obozach. Przeszukałem cały internet i próbowałem wielu rzeczy, ale nic nie pomogło, więc mam nadzieję na pomoc na tym forum.

Przy okazji chciałbym spytać czy nie ma sposobu na odpalenie kilku modów razem? Chciałem zagrać w Mroczne tajemnice i Czas Zapłaty, ale playerkit każe mi wybierać :(

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Migające tekstury
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Październik 2013, 18:07:06 »
Niestety można odpalić tylko jedną modyfikacje wpływającą na zmianę skryptów gry. Co innego jeśli wrzucisz sobie tekstury z G2 lub w HD.

Podaj specyfikacje swojego komputera oraz patenty, które już próbowałeś wykorzystać. Będzie nam łatwiej znaleźć rozwiązanie i zaoszczędzimy sobie sporo czasu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Migające tekstury
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Październik 2013, 18:07:06 »

Offline Cuz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Odp: Migające tekstury
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Październik 2013, 18:32:27 »
Grafika: Radeon 7700OC
System: Windows 7
Procesor: AMD AthlonII x3
Płyta: GIGABYTE 970A-UD3

Próbowałem zmieniać ustawienia rozdzielczości i skalowania w Gothic.ini, instalować nowe pakiety tekstur i jakies fixy, instalowałem nowe sterowniki,  testowałem tryby zgodności, podmieniałem też 4 dll ściągnięte z internetu, bo tak w paru miejscach radzono.

Jeszcze pewnie parę bzdur próbowałem o których nawet nie pamiętam, ale nic nie pomagało.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Migające tekstury
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Październik 2013, 18:45:38 »
Problem polega na tym, że masz nową kartę graficzną i najnowszego directa. Migające tekstury występują w dużych ilościach? Mnie np. na nowym sprzęcie migają drobne pola tekstur w G1. Niestety nic na to nie poradzisz. Na upartego zawsze można odinstalować najnowszego directa i zainstalować tego załączonego do gry, bodaj wersja 8.1. Nie sprawdzałem tego w przypadku gry Gothic, ale słyszałem o takim rozwiązaniu w przypadku innych starych gier.

Offline Cuz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Odp: Migające tekstury
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Październik 2013, 23:26:23 »
A więc spróbuję tak zrobić. Nie jestem szczególnie wybredny - tekstury migają tak, że naprawdę zniechęcają do gry. Momentami nawet ziemia pod nogami znika. W każdym razie dzięki za poświęcony czas :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Migające tekstury
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Październik 2013, 23:26:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top