Autor Wątek: Test zaufania #1 Zennishiego  (Przeczytany 2672 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Październik 2013, 20:19:50 »
-Dzień dobry panie, czy jest burmistrz miałem się z nim spotkać na polecenie krasnoluda o imieniu Tyrr.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Październik 2013, 21:00:29 »
- A. Ciebie przysłali? Burmistrz jest w gabinecie. Na piętrze na końcu korytarza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Październik 2013, 21:00:29 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Październik 2013, 21:27:44 »
-Dziękuje i do widzenia. Dodał jaszczur, po czym wszedł na piętro i znalazłszy pokój burmistrza Zennishi zapukał delikatnie w drzwi czekając, aż zostanie zaproszony do środka. -puk, puk, puk.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Październik 2013, 22:39:32 »
- Wejść! - usłyszałeś zza drzwi.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Październik 2013, 22:50:35 »
Zennishi, po usłyszeniu zaproszenia pewnie otworzył drzwi, które nawet nie zaskrzypiały-Dba o swoje miejsce pracy. Pomyślał. Jaszczur ujrzał w pokoju siedzącego mężczyznę dość postawnego, który wypełniał jakieś druki. Zennishi przywitał się. -Dzień dobry burmistrzu jestem Zennishi z polecenia krasnoluda Tyrra kazano mi się u Ciebie wstawić. Masz jakieś zadanie dla mnie?. Po, przedstawieniu się i powiedzeniu, co go tu sprowadza jaszczur ukłonił się czekając na szczegóły zlecenia.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Październik 2013, 14:53:14 »
- Powiedzmy, jak pewnie się domyślasz Tyrr to mój dobry znajomy. Jest troche związany z historią tego miasta i stara się nam pomóc. Pięć lat temu była to jeszcze mała zapuszczona wioska rybacka. Aż - wtedy jeszcze baron - Aragorn Tacticus i XVI Komturia Kruczego Bractwa której przewodził odnalazła portal do innego wymiaru. Z naszej wioski można tam się szybko dostac statkiem. Przez nas przechodziły karawany kupieckie i ekspedycje naukowe. Sam tam nawet byłem. - tu wskazał stojącą na półce katanę. - Wieś rozwinęła sie w miasto i wszyscy byli zadowoleni. Aż do teraz. Król stworzył barierę, by nas chronić przed demonami... Ta kurwa... łapska na rudzie chce pewno położyć. Imigranci z wymiaru zostali tu uwięzieni, nasi tam. Ombros zaczyna się wyludniać, rośnie przestępczość a w dodatku po porcie krążą dziwni goście. Czasami wysyłają łodzie w stronę bariery. Pewnie przemyt. Zbadaj tę sprawę.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Październik 2013, 14:59:26 »
Zennishi spokojnie wysłuchał opowieści o historii miasta, jak i również zadania, które ma wykonać, by przejść test. -Postaram dać z siebie wszystko, aby wykonać tą misje z powodzeniem. A wiesz burmistrzu może coś więcej na temat tych gości, lub znasz kogoś kto wie więcej na ich temat. Dodał Zennishi.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Październik 2013, 15:16:06 »
- Podobno noszą znak bobra. I tyle.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Październik 2013, 15:23:11 »
-Dziękuje za dodatkową informację panie, przy okazji ładny miecz, A zatem udam się do portu do zobaczenia. Rzekł jaszczur na odchodne. Spokojnie opuścił piękny budynek ratusza i udał się w stronę portu nie miał trudności, ze znalezieniem go, ponieważ zapach ryb i dźwięk mew zaprowadziły go bez problemu do doków. Gdzie delikatnie rozglądał się, za dziwnie ubranymi ludźmi z jakimś znakiem bobra na piersi.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Październik 2013, 18:14:40 »
Nikogo takiego nie było ALE do portu wpłynęła dziwna łódź. Z dziwnym "czymś" na dziobie. Zupełnie jakby służyła do przenoszenia w jakiś sposób towarów zza bariery. Los chciał że wiatr zdmuchnął trochę plandekę z jednej ze skrzyń. Ujrzałeś coś niebieskiego. Ruda?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Październik 2013, 18:47:13 »
O cholera, jeżeli to jest to,co widzę a widzę co to jest to będę miał nie małe problemy,ale że nikt w koloni nie zainteresował się tym, ani nikt nie powiedział o tym władcy to jest po prostu nie możliwe. Muszę się temu przyjrzeć. Pomyślał chwilę. Zennishi będąc w szoku postanowił poczekać, aż zaczną rozładować łódź, by zobaczyć kto przyjedzie po skrzynie, i mógł ewentualnie zakraść się na statek i przyjrzeć się tym skrzynią.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Październik 2013, 20:06:16 »
Przemytnicy z niczym się nie kryli, ach ta pewność siebie. Doki zawsze i wszędzie miały swoje "inne" życie. Często było to "państwo w państwie. Po towar przyła grupa tragarzy i zabrała go do magazynu. Ty przysiadłeś na ławeczce i udawałeś że przyglądasz się pracy rybaków. Słyszałeś też rozmowę.
- Czekam teraz na wykałaczki i żarcie.
- Jaki sens jest w wysyłaniu im jedzenia?
<facepalm> Tam wszystkiego nie ma, po za tym... co i rusz jakaś wiocha idzie z dymem przez demony. A ruda...
- Nie zawsze dociera na miejsce, przez demony?
- Taa.
- Bobry, co to za nazwa dla bandytów?
- To nie zwykli bandyci, to jakaś organizacja. Ponoć poważna. Nie wiem o co chodzi, ale wiem że jest z tego kasa.
- A no jest, zwłaszcza że część rudy czasami znika.
- Hehehe...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Październik 2013, 21:05:16 »
Muszę, coś wykombinować, aby się dostać do środka, może kupie to jedzenie o, którym gadali i te wykałaczki. Powiem, że przyniosłem im prowiant i w ten sposób wejdę do środka, a jak to nic nie to spytam  się, czy mogę dołączyć do nich. I jak pomyślał tak zrobił kupił jedzenie i wykałaczki, po zakupie udał się w stronę magazynów.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Październik 2013, 21:27:56 »
Czego? Spytali gdy do nich podszedłeś.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Październik 2013, 21:32:05 »
Tylko nie panikuj spokojnie. Tłumaczył sobie w głowie. -Witam panów jeden z waszych posłał mnie, po prowiant, więc oto jestem. Zennishi wręczył im paczkę w głowie mu się kotłowało. Musi się udać, albo cała misja w diabli weźmie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Październik 2013, 21:37:13 »
- Hasło. I gdzie broń.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Październik 2013, 21:43:37 »
Hasło jakie hasło myśl, może coś z bobrem to tylko jedyna opcja jaka mi się kojarzy. A o jaką broń im chodzi, cholera już po mnie. Jaszczur mimo wszystko zaryzykował odpowiedź. -Hasło to niech żyje Wielki Bober, a broni to ja nie mam.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Październik 2013, 21:57:16 »
- Złe hasło szpiclu. Chłopaki! Brać go!

5xPrzemytnik.

//Dwaj są tuż przed tobą pozostali są kilkanaście metrów dalej. Jest godź 11:00

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Październik 2013, 17:07:52 »
Zaatakowali nie, ale na ich nieszczęście nie wiedzą, że jestem adeptem magi wody. A z resztą nie dziwię się nie noszę żadnych ubrań przypominających, że param się magią. Jaszczur kończąc myśleć. Postanowił zaatakować skupił magiczną moc wyprostował łapy na dwóch pierwszych przemytników i wypowiedział inkantację Anoshu! z łap Zennishiego wyleciała fala mroźnej zamieci zamieniając dwóch przemytników w figury lodowe, przez pokrywę lodu dało się zauważyć, ich zdziwione miny. Pozostała trójka nie stała bezczynnie i ruszyli na Zennishiego. Jaszczur zrobił krok w bok, aby móc zobaczyć cele ponownie skupił moc magiczną i po wypowiedzeniu inkantacji Izosh! w łapach adepta pojawił się przezroczysty sopel lodu Zennishi rzucił soplem prosto w korpus jednego z przemytników sopel przebił jego pancerz i zarazem ciało przeciwnika, który padł jak worek z ziemniakami.

Pozostało:
2xPrzemytnik.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Październik 2013, 22:18:24 »
Pozostali dwaj zaczęli Cię gonić, wezwali też wsparcie. A ty postanowiłeś uciec i opowiedzieć Tyrrowi o porażce. Cóż, w Ombros byłeś spalony.

Zadanie zakończone porażką.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania #1 Zennishiego
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Październik 2013, 22:18:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top