Autor Wątek: Test zaufania Szarleja #1  (Przeczytany 2861 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Październik 2013, 19:37:33 »
Stoisz przed ładną kamieniczką, ulice są prawie puste.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Październik 2013, 11:20:26 »
Jeszcze raz rozejrzałem się wokół, by upewnić się czy aby nikt mnie nie obserwuje. Sprawdziłem, czy zawieszony na plecach miecz jest na swoim miejscu, oraz czy nie będę miał problemu z szybkim jego dobyciem w razie konieczności. Nie miałem ochoty ginąć przez głupie niedopatrzenie. Podszedłem do drzwi wejściowych kamieniczki, w której miał znajdować się mój cel. Nacisnąłem klamkę najciszej jak umiałem, w nadziei, że drzwi będą otwarte.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Październik 2013, 11:20:26 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Październik 2013, 12:10:36 »
O dziwo były. Burdel jaki w środku zastałeś ewidentnie wskazywał na to że ktoś tu mieszka. Z sąsiedniego pokoju dochodziło chrapanie.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Październik 2013, 12:21:29 »
Powoli i lekko stawiając kroki, rozejrzałem się pobierznie, czy aby nie ma w pobliżu więcej osób. Nie wyglądało na to, by któs jeszcze tutaj był. Nie tracąc czasu, postanowiłem rozwiązać tą sprawę bez zbędnych komplikacji. Miałem nadzieję, że facet od którego miałem wyegzekwować pieniądze, które wisiał karczmarzowi, nie będzie sprawiał większych problemów. Zakradłem się do pokoju, w którym (przynajmniej tak mi się zdawało) spał dłużnik.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2013, 13:46:19 wysłana przez Szarlej. »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Październik 2013, 12:43:47 »
//Nie masz zdolności cichy zabójca. Gdy wchodziłeś do pokoju zaskrzypiała podłoga, człowiek momentalnie zerwał się z kanapy i gdy tylko cię zobaczył rzucił sztyletem który przefrunął centymetr od ciebie... chwycił miecz i zaszarżował na ciebie chcąc zaatakować z ukosa od prawej.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Październik 2013, 13:26:10 »
Gdy zorientowałem się co się dzieje, momentalnie wyszarpnąłem z pochwy zawieszony na plecach miecz i zręcznie odbiłem uderzenie przeciwnika, co wyprowadziło go z równowagi. Korzystając z okazji runąłem na niego całym ciałem. Mężczyzna rąbnął o ścianę głową, co chyba lekko go przyćmiło. Nie dałem mu chwili wytchnienia, uderzyłem go dwukrotnie, rozkwaszając nos. Miecz wypadł mu z ręki, a on sam jakby zwiotczał i osunął po ścianie trzymając za krwawiący nos. Pozostał jednak przytomny.
- Przyszedłem tutaj odzyskać pieniądze, które wisisz karczmarzowi. Powiedziałem przykładając mu ostrze do gardła. - 500 grzywien. Lub śmierć. Wybieraj.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2013, 13:45:14 wysłana przez Szarlej. »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Październik 2013, 13:53:37 »
Bandzior tylko się uśmiechnął, ty poczułeś na karku zimny metal lufy pistoletu. Zaalarmowany rabanem z piętra musiał zejść ktoś jeszcze. - Rzuć to skurwielu.


Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Październik 2013, 13:57:56 »
Gdy usłyszałem słowa nieznajomego i poczułem przyłożoną do karku lufę poczułem, jakby ziemia zapadła mi się pod nogami. Zalany zimnym potem rzuciłem miecz pod nogi i kopnąłem go w kąt.
- Spokojnie. Pomimo, że zdawałem sobie sprawę jak to było głupie w moim przypadku, podjąłem próbę załagodzenia sytuacji. Starałem się zapanować nad drżącym głosem. - Chyba możemy się jakoś dogadać, prawda?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Październik 2013, 14:04:04 »
- Jasne. Siadaj! Szarpnął tobą i posadził gwałtownie na krzesło. - Wyjdziesz stąd i powiesz temu skurwiałemu krasnoludowi że zjebałeś. Albo wpakuje ci kulkę w łeb.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Październik 2013, 14:11:29 »
- Jak sobie życzysz. Powiedziałem po szybkiej kalkulacji. - Zrobie co każesz, tylko daruj mi życie. Postanowiłem udawać posłusznego kundla. Wygladało na to, że mogłem wyjść z kaminicy cały i zdrowy. Poczekam cierpliwie w bezpiecznym miejscu, aż któryś z nich wyjdzie na miasto. Przecież nie będą tutaj siedzieć całą wieczność. A wtedy odzyskam forsę krasnoluda. Parszywe gnoje. W mojej głowie zrodził się niecny plan, a wszystko podsycała nienawiść do osoby, która śmiała mnie wykiwać. - Czy mogę zabrać swoją broń? Zapytałem na odchodne.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Październik 2013, 15:51:03 »
- Tak. Powiedział i przypierdolił Ci kolbą w łeb tak mocno że straciłeś przytomność. Gdy się ocknąłeś nikogo nie było.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Październik 2013, 15:58:40 »
Głowa pękała z bólu. Po chwili mogłem otworzyć oczy. - Kurwa wasza mać... Mruknąłem pod nosem. Gdy odzyskałem zdolność logicznego myślenia podszedłem do leżącego nieopodal miecza. Podniosłem go i zaciskając palce na rękojeści rozglądnąłem się bezwiednie po pomieszczeniu. Wyglądało na to, że zostawili mnie tutaj samego. Ciekaw byłem, kto normalny postąpił by podobnie i zostawił intruza we własnym domu. Nie miałem jednak czasu by wiele nad tym myśleć. Postanowiłem rozejrzeć się po domu. Pomyślałem, że jeśli rzeczywiście nikogo tutaj nie ma, może uda mi się odnaleźć forsę krasnoluda, albo chociaż jakieś cenne przedmioty, które mógłbym spieniężyć.

Wyszedłem z pomieszczenia i zacząłem rozglądać się po sąsiednich pokojach, przeszukując każdy zakamarek. Następnie chciałem udać się na górę.

//znalazłem coś może?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Październik 2013, 16:05:00 »
//Nic nie ma

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Październik 2013, 16:09:49 »
Lekko zawiedziony postanowiłem się nie poddawać i szybkim krokiem ruszyłem na piętro. Nie wiedziałem, czy domownicy wynieśli się na stałe, czy może mają zamiar niedługo wrócić. Gdy znalazłem się na górze powtórzyłem czynność, starając się znaleźć cokolwiek, choćby jakąś wskazówkę pozwalającą na wykonanie powierzonego mi zadania.

//a teraz? ;[

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Październik 2013, 16:12:03 »
//Są tylko puste butelki. Wygląda na to że się zmyli na dobre.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Październik 2013, 16:14:48 »
Bardzo się wkurwiłem i chowając broń wyszedłem z kamieniczki trzaskając drzwiami. Udałem się w drogę powrotną do karczmy, by przyznać się karczmarzowi do błędu. Zadanie najwyraźniej przerosło moje umiejętności.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Październik 2013, 18:59:36 »
Wszedłeś do karczmy, właściciel czekał na ciebie.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Październik 2013, 23:29:06 »
Podszedłem do oberżysty i spojrzałem mu w oczy. - Niestety - Przeszedłem od razu do konkretów - Nie udało mi się odzyskać pieniędzy. Delikwent rzeczywiście był pod adresem, który mi podałeś, lecz nie był sam. - Powiedziałem spokojnym tonem. - Mieli broń palną. Cieszę się, że wyszedłem z tamtąd z życiem. Zrobiłem co w mojej mocy, lecz byli dobrze przygotowani. Nie udało mi się odzyskać długu. - Postarałem się o to, by wypowiadane przeze mnie słowa brzmiały jak raport, nie jak usprawiedliwienie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Październik 2013, 12:25:10 »
- Trudno, przekaże Tyrrowi że oblałeś test. Będziesz mieć jeszcze dwie szanse... Bywaj. Powiedział i wrócił do obsługiwania gości.

Zadanie zakończone niepowodzeniem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania Szarleja #1
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Październik 2013, 12:25:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything