Autor Wątek: Gorn w Gothic 3 ZB  (Przeczytany 1267 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Gorn w Gothic 3 ZB
« dnia: 25 Sierpień 2013, 11:22:39 »
Siemka
Mam takie pytanie bo jak chciałem udać sie do Gorna w Gocie to zatrzymał mnie ten strażnik i żądał odemnie 50,000 wcześniej mu tego nie chciałem dać bo nie miałem ,tera sie zdecydowałem że mu dam lecz tera on nie chce ze mna gadać a jak wkradłem sie tam do środka do zamku do tam Gorna nie ma ,z ciekawości sprawdziłem na kodach gdzie on jest to był pod Vengardem tak samo jak Millten i Lee i do tego nie chca ze mna gadać nie wiem co jest wgl grane  :-\

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Gorn w Gothic 3 ZB
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2013, 12:29:57 »
Jestes w początkowej fazie gry, to normalne, przejdz troche gre a z postepem będą się pojawiać.
co do strażnika to jak nie masz kasy na zapłate to przemknij sie tam, a jak masz kase to zapłac, i go pobij, bedzie miał dwa razy tyle przy sobie :o

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gorn w Gothic 3 ZB
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2013, 12:29:57 »

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Gorn w Gothic 3 ZB
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpień 2013, 17:37:58 »
Dowiedziałem się że Gorn pojawi się w zamku tylko jeżeli zapłacę temu strażnikowi ,bo dopiero po tym jak mu zapłacę to sie zrespi w tym zamku jeśli mu nie zapłacę to go tam nie będzie ,bo próbowałem wejść do zamku tam gdzie Gorn siedzi i go tam nie było a podobno tam za Vengardem jest resp postaci które się pojawiają jak są potrzebne ,a nawet jeśli pójdziemy tam do nich na respa to i tak nie będą z nami rozmawiać ,tera gram od nowa ,i mam zamiar teraz zapłacić  <lol>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gorn w Gothic 3 ZB
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpień 2013, 17:37:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything