Autor Wątek: Jak szybko zostać magiem ?  (Przeczytany 15221 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Sierpień 2013, 00:55:01 »
bez uzywania myszy?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Sierpień 2013, 00:56:30 »
Czemu. Myszę też możesz używać. Podstawą jest przycisk ctrl.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Sierpień 2013, 00:56:30 »

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Sierpień 2013, 07:17:07 »
Właśnie u mnie naciśnięcie ctrl powoduje tylko przejście do widoku first person, żadnego ruchu miecza.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Sierpień 2013, 09:51:16 »
:/ Wejdź w opcje sterowania i znajdź wszystkie ctrl. Może masz go przypisanego do innej akcji.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Sierpień 2013, 10:37:19 »
Zmieniłem ustawienia na alternatywne sterowanie. Teraz tylko ctrl odpowiada za działanie, wielkiej różnicy nie widze ale przekonałem się że muszę się przyzwyczaić do tego sterowania albo rzucić grę.
Ale że gra mi się bardzo podoba to jakoś się pomęczę i jeśli rzeczywiście nie dam rady grac na takim sterowaniu to nie będę grał  ;(

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Sierpień 2013, 12:07:01 »
Z tego co pamiętam Gothic miał już alternatywne sterowanie myszą i WSADem, sam tak grałem. Jest to już skonfigurowane, wystarczy wejść w opcje sterowania i kliknąć na alternatywne sterowanie. Gra się bardzo podobnie jak w Gothic II na myszy.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Sierpień 2013, 15:14:09 »
Dziękuję panowie za pomoc, już nie będę Was męczył odnośnie sterowania. Obecnie próbuje robić zadania w Starym Obozie, podszkoliłem siłę na 20 i zastanawiam się skąd wziąść kilkaset bryłek rudy na ekwipunek, widziałem u Fiska (spodnie kopacza i jakaś bron)

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Sierpień 2013, 15:44:43 »
Zdobądź wytrych i udaj się do kuźni Huno. Stoi tam skrzynia, w której znajdziesz 2 niewykończone miecze i 20 stalowych prętów. Aby ją otworzyć, musisz zastosować kombinację strzałek: >><><<. Stalowe pręty możesz sprzedać po 20 bryłek rudy za sztukę, jednak nie opłaca się to, lepiej wykuć z nich miecze, które sprzedasz po 50 bryłek rudy za sztukę. Miecz wykuwa się w następujący sposób:
1. Używasz paleniska i rozgrzewasz w nim stal.
2. Formujesz ostrze na kowadle.
3. Studzisz ostrze w wiadrze wody.
4. Ostrzysz miecz na kamieniu szlifierskim.
W taki sposób uzyskujesz miecze łącznie warte 1000 bryłek rudy + 100 bryłek rudy za poprzednie miecze. Jeden możesz zachować dla siebie, jeśli posiadasz 20 punktów siły. Ponadto surową stal możesz kupić za 40 bryłek rudy, a miecz sprzedać za 50 bryłek rudy, także na każdym mieczu możesz zarobić 10 bryłek rudy.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Sierpień 2013, 16:17:48 »
Mam wytrych ale nie umiem jej otworzyc, jak sie uzywa wytrycha? Próbuje go tak jak z mieczem czyli w otwartym oknie ekwipunku naciskam ctrl+W ale nic, jak tą samą kombinacja na skrzynie to postac tylko wzrusza ramionami. I pewnie musze przyjsc do niej jak nikogo nie będzie

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Sierpień 2013, 16:27:52 »
Musisz podejść do skrzyni i nacisnąć Ctrl, postać powinna uklęknąć przy skrzyni. Teraz należy zastosować odpowiednią kombinację strzałek, czyli >><><<, gdzie:
A - <,
D - >.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Sierpień 2013, 17:47:21 »
Chyba na razie do tego 5lvl bede wzmacnial sile i pewnie musze jak najszybciej pogadac z Rączką i kimś kto mnie nauczy oprawiac zwierzęta.
Mam pewien problem, otóż podczas drogi z Mordraq do Nowego Obozu spotkałem Cavaliona i zagadalem by nauczyc sie skradania i łuku, mimo ze mialem lunkty to skradania mnie nie nauczyl. Ale najgorsze jest to ze Mordraq zniknął
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2013, 18:42:11 wysłana przez Alastor[RV] »

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Sierpień 2013, 19:01:33 »
Wie ktoś jak sie pozbyć Wrzoda? Przyczepił sie do mnie w starym Obozie i łazi wszędzie. I jeszcze jedno jak sie używa łuku? Mam go założonego na ramie ale jak przechodze do akcji to używam miecza.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Sierpień 2013, 19:23:14 »
Wystarczy go pobić. Aby wyciągnąć łuk, należy nacisnąć klawisz '2'.

1 - broń biała
2 - broń dystansowa
3 - ostatnio używany czar
4, 5, 6, 7, 8, 9, 0 - magia

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Sierpień 2013, 19:38:18 »
Celujesz ctrl, wypuszczasz 'w'.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Sierpień 2013, 22:59:31 »
Czy jest jakas mapa w tej grze? Zgubiłem sie, nie potrafie odnaleźć drogi do starego ani nowego obozu, podejrzewam ze zaszedłem w przeciwna czesc kolonii. Jest moze jakis kod moze zeby wrocic np do starego obozu?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Sierpień 2013, 23:09:26 »
Jest mapa, ale trzeba ją kupić;] Powiedz gdzie jesteś mniej wiecej to Cię wyprowadzimy. ;] Ewentualnie szukaj jakiegoś wzgórza i wypatruj z niego zamku. ;] Jest idealnie na środku kolonii.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Sierpień 2013, 23:19:24 »
Jakims cudem udalo mi sie biegiem przez las dotrzec do starego obozu. Mam 5lvl i pasowaloby teraz zostac cieniem ale nie bardzo wiem jak to zrobic.

KacperGraczPL

  • Gość
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Sierpień 2013, 07:04:39 »

1. Idziemy do Thorusa i mówimy mu, że chcemy się przyłączyć do Starego Obozu. Ten odeśle nas do Diego, który od tej pory ma być naszym opiekunem. Ponadto usilnie prosimy Thorusa by sam dał nam jakieś zadanie. Ten powie nam byśmy pozbyli się szkodnika imieniem Mordrag. Idziemy do niego (znajdziemy go przy południowej bramie) i mówimy mu o zaistniałej sytuacji. Mamy dwie możliwości - zabicie Mordraga lub pójście z nim do Nowego Obozu. Warto zaznaczyć, że dużo lepszy jest drugi sposób. Po wykonaniu któregoś z nich wracamy do Thorusa i meldujemy wykonanie zadania.

2. Idziemy do naszego nowego opiekuna - Diego. Ten powie nam, że aby przyłączyć się do ludzi Gomeza musimy zdobyć przychylność Cieni. Sprowadza się to do tego, że musimy porozmawiać z nimi i wykonać krótkie i niezbyt skomplikowane zadania.

3. Wymogiem każdego nowego kandydata na Cienia jest przejście Testu Zaufania. Polega on na tym, by udać się do przywódcy Starej Kopalni - Jana i zabranie od niego listy potrzebnych Towarów. Mapę z zaznaczoną drogą do kopalni możemy dostać u kartografa, Grahama.

4. Gdy mamy już listę oddajemy ją Diego. Ten powie nam, że jesteśmy już gotowi by spotkać się z przywódcą Starego Obozu, Gomezem. Idziemy do niego i oferujemy swoje usługi. Magnat zacznie nas pytać o nasze znajomości w Kolonii. W tym miejscu ważne jest by nie kłamać. Jeśli rozmowa wypadnie pozytywnie zostaniemy oficjalnie Cieniem.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Sierpień 2013, 09:25:31 »
Pancerze i bron to mozna kupic jeszcze u kogos oprocz Fiska, Cavaliona bo oni nie maja dla mnie juz nic lepszego.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Sierpień 2013, 09:30:20 »
Pancerze i bron to mozna kupic jeszcze u kogos oprocz Fiska, Cavaliona bo oni nie maja dla mnie juz nic lepszego.

Jeśli zostaniesz cieniem to dostaniesz pancerz cienia. Następnie u Diego będziesz mógł kupić ulepszoną jego wersję z tego co pamiętam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Sierpień 2013, 09:30:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything