Autor Wątek: Inwestycja  (Przeczytany 3979 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Czerwiec 2013, 23:17:53 »
Nie no serio to już jest przegięcie, rozumiem jeszcze że stara sądziła że blefuje, ale dziewczyna która właśnie usłyszała o śmierci szefowej tak nie reaguje, to już jest bullshit.
Frideric wraca sobie w dowolny sposób do domu, choćby i piechotą, a nagrodę możesz sobie odpuścić, to i tak straciło sens dosyć dawno.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Czerwiec 2013, 21:58:34 »
Logiczne myślenie jest wymagane w każdej wyprawie. Zauważ, że ona nie myślała, że blefujesz, lecz chciała sprawdzić, czy nadajesz się do tej pracy. Wystarczyło wykonać subquest i było by po sprawie. Mogę jedynie przeprosić za opóźnienie jakie było przy odpisywaniu moich questów.


Zadanie zakończone niepowodzeniem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Czerwiec 2013, 21:58:34 »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #42 dnia: 19 Czerwiec 2013, 00:18:15 »
Logicznie myśląc nie dyskutuje się z facetem który grozi ci śmiercią, a tym bardziej z takim który właśnie zabił człowieka. Zwłaszcza kiedy jest się bezbronną kobietą. Jasne, że mogłem wykonać subquesta, ale to nie w tym rzecz, jaki jest sens tworzenia zadań do przejścia po sznurku? Ja zagrałem nietypowo a Ty to kompletnie zignorowałeś, dziewczyna mogła uciec i wołać straż, mogli mi załatwić Friderica i bym się nie obraził, bo z tym liczę się jeżeli zabijam człowieka w środku miasta. Ale dziewczynka, która zachowuje się jakby co najmniej miała grupkę żołnierzy do ochrony, jest po prostu idiotyczna. A co do samych opóźnień to tak jak pisałem, tych Ci akurat zupełnie nie mam za złe.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Wrzesień 2013, 00:01:32 »
//Wyprawa zostaje zamknięta, ponieważ ostatni post został napisany ponad miesiąc temu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Wrzesień 2013, 00:01:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top