Autor Wątek: Stare Skrzynie  (Przeczytany 6786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiellon Silvertank aep KharimAutor wątku

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 184
  • Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
Stare Skrzynie
« dnia: 30 Lipiec 2013, 16:42:43 »
Witam dawno tu mnie nie było i długo nie grałem w Gothica 3 z patchem 1.74 ale mam pytanie do doświadczonych graczy bo jeszcze nie szukałem tych skrzyń dlatego piszę teraz z zapytaniem ile jest tych skrzyń na innych forach wyczytałem że jest ich 50 ale z opisu gościa wynikało że jest ich 46 i tu moje pytanie gdzie są te 4 dodatkowe skrzynie.

Dziękuje za odpowiedzi.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 165
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
Odp: Stare Skrzynie
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2013, 17:15:29 »
Myślę, że chodzi Ci o to :
http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=10967.msg65473#msg65473

Polecam również mapę interaktywną do Gothica 3(wystarczy skopiować link poniżej):
ftp://eros.gram.pl/gothic/Pozostale/G3iMap_translated_by_Respev_v1.0_RC-29.rar

• Kanclerz Koronny
  • Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.Kiellon Silvertank aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec 2013, 17:23:06 »
To jest lista ciężkich skrzyń a mi chodzi o stare z magicznymi rzeczami

Offline Nocturn

• Moderator
  • Reputacja: 45
  • Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.

« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec 2013, 17:28:04 »
Varant
Myrtana
Nordmar

Skrzynie oznaczone "M".

• Kanclerz Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipiec 2013, 17:32:30 »
Dzięki Nocturn mogę się jakoś odwdzięczyć mam nadzieję że zanjdę wszystkie kostury :D

Offline Nocturn

• Moderator
  • Reputacja: 45
  • Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.

« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipiec 2013, 18:02:03 »
Właściwie to niezbyt, poza tym nie ma takiej potrzeby. Powodzenia w poszukiwaniach.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.