Autor Wątek: 8 urodziny Tawerny Gothic  (Przeczytany 17685 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

8 urodziny Tawerny Gothic
« dnia: 23 Lipiec 2013, 20:13:39 »
Dzisiejszego dnia 8 lat temu, na świat przyszła Tawerna Gothic. Była wtedy młodym portalem, który wzbił się na tyle wysoko, by przetrwać. Nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu. Za co z góry dziękujemy naszym czytelnikom. Trudno w to uwierzyć, że istniejemy już tyle lat, tworząc kolektyw fanów gier z serii Gothic, że trzymamy się razem, znamy osobiście i nadal utrzymujemy kontakt w tym trudnym dla marki okresie. Chciałbym życzyć sobie i wam więcej wspólnych lat razem na łamach Tawerny Gothic. I przede wszystkim, świetnej gry z serii Gothic!


Pragnę podziękować za ubiegły rok naszym Mistrzom Gry, którzy są z nami i poświęcają swój prywatny czas na prowadzenia wypraw oraz rozbudowywanie systemu RPG Marant. Dziękuje Aragornowi, za ciężką pracę nad wyprawami i przykładanie się do wątków, choć wiem, że nie jest mu łatwo i zajmuje mu to dużo czasu. Dziękuję Blazowi za rozbudowywanie mechaniki zabójców. Dziękuję Devristusowi, że jest z nami od początku istnienia Marantu i przez tyle lat wniósł tak wiele od siebie do systemu. Dziękuję Gunsesowi, za zbudowanie praktycznie od zera historii i kultury wampirów na Valfden, oraz za rozbudowane wyprawy, których posty mogą spokojnie posłużyć za zbiór opowiadań. Dziękuję Mogulowi, który jest z nami na tej funkcji od niedawna za chęć pomocy w rozwijaniu systemu i wielki zapał do pracy.

Wielkie podziękowania należą się również naszym redaktorom. Patty za zajęcie się strefą Arcania.  Ikkowi za ogarnięcie strefy Gothic 2 i Gothic 3. Nocturnowi za przygotowanie działu modyfikacje na stronie jak i na forum, oraz przepisaniu downloadu od dosłownego zera. Brawa dla Monka, który nadal czuwa bacznie nad swoim skryptem, który napisał specjalnie na rzecz Tawerny Gothic.

Dziękuje raz jeszcze wszystkim tym, których wymieniłem z nicku, oraz tym, o których zapomniałem wspomnieć. Dziękuję wszystkim użytkownikom forum i czytelnikom portalu. Wszystkiego najlepszego dla was, wszystkiego najlepszego dla Tawerny.
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2013, 20:17:08 wysłana przez Isentor »

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2013, 21:26:20 »
W przeciągu roku dużo się pozmieniało. Miałem okazję być MG, byłem swiadkiem rozkwitu naszego forumowego systemu "Marant", oraz mogłem brać udział w epickich wyprawach pod wodzą Aragorna. Z tego miejsca chciałbym podziękować ludziom, którzy mimo prywatnych spraw starają się udzielać w naszej forumowej rodzince. Która mam nadzieje się wkrótce powiększy (NASZE WÂŁASNE ROYAL BABY).
Parafrazując Orka z modu Bumshack, krzyknę
"ZA TAWERNE"

Forum Tawerny Gothic

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2013, 21:26:20 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2013, 21:47:11 »
Buziaki dla TG :*

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipiec 2013, 21:54:46 »
Niestety nie byłem tutaj od początku "Początku", ale prawie, więc łączy mnie z tym forum pewien sentyment. Szybko zleciały te lata. Osiem lat to taki najgorszy wiek dla dziecka, bo paskuda jest wtedy jeszcze bardziej paskudna niż zwykle. Całe szczęście, Tawerna to tylko metaforyczne dziecko. Chyba, że ktoś tak nazwie swoją córkę, czy coś. W sumie dobry pomysł. Ale do rzeczy, życzę aby Tawerna trwała jeszcze długo. Już zawsze. I aby Isentor już nigdy nie uwolnił się od zarządzania nią, nawet gdy już będzie starym dziadem, aby się wciąż użerał z bezczelnymi użytkownikami. Całej reszcie życzę pierogów.

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2013, 22:05:37 »
Moglibyście co rok urządzać jakiś konkurs z okazji urodzin,w końcu 8 lat to nie jest mało.


Wierszyk:
Z okazji 8 urodzin tawerny
życzę jej by trwała jak najdłużej,
administracji posyłam życzenia w ilości dużej,
także administratorom tawerny na emeryturze słusznej,
do dzisiaj tawerna i forum przetrwała aż do magicznej,liczby ósmej.
Pozdrowienia od GaroK'a,którego boli dzisiaj noga,co zamieszkała u mnie foka,co niechcący prawie mi nie wydłubała oka.[/color]

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2013, 22:11:03 »
Tawerno, internetowa ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie. Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto był świadkiem padniętego serwera. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich, którzy tworzyli, tworzą i będą tworzyć to forum. No, może oprócz niektórych osobników, pożytecznych idiotów, pozerów, trollów i dzieci neo. Siedem lat mi z Tobą mija, droga Tawerno. Czasami lepszych, czasami gorszych. Byłaś świadkiem zjawisk, które nie śniły się filozofom, astronomom i scenarzystom "Lost". Obserwowanie tych wszystkich banów, ostrzeżeń, moderacji i intryg knutych w umysłach maluczkich, które pojawiały się przez lata było miodem na serce w trudnych chwilach. Patrzenie na zastępy neo kidów, którzy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przemieniali się w pseudo-inteligentów napawało zdumieniem i radością. I niech każdy przyzna, że bycie moderatorem było lepsze niż pierwszy seks, a możność pisania w forum weteranum było lepsze niż wizyta w zoo. Zwołanie wyprawy dorównywało zrobieniu najlepszej domówki, a posty z troll-konta cieszyły jak gwiazdkowe prezenty. Tawerno, trwaj aż administratorowi nie wyrośnie długa, siwa broda na jądrach, a ostatni użytkownik nie zemrze szczęśliwie na sedesie w domu spokojnej starości. Amen. 

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec 2013, 22:11:31 »
Jeszcze 57 lat i tawerna będzie mogła isć na emeryture.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec 2013, 00:00:26 »
Jako, że mamy urodziny Tawerny, a za kilka dni mija rok od mojej rejestracji, muszę powiedzieć, że panuje tu niepowtarzalna atmosfera i bardzo przyjemnie współpracuje się zarówno z Tobą, jak i z innymi użytkownikami. Są i gorsze momenty, ale później jest coraz lepiej. Będę dalej angażował się w rozwój Tawerny, może nie zawsze wszystko będzie idealnie, może nie zawsze dostarczę coś na czas i będę miał pewien zastój w pracach, ale podejmując się czegoś, zapewniam, że to wykonam. Poświęcałeś wiele cennego czasu, żeby Tawerna przetrwała tyle lat i wyglądała tak, jak wygląda. W imieniu własnym i innych użytkowników muszę powiedzieć: Dziękujemy.

ÂŻyczę wszystkiego najlepszego wszystkim użytkownikom oraz Tawernie Gothic.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipiec 2013, 02:15:59 »
Hee, zawsze wiem kiedy wpaść. Co by dużo nie mówić, przede wszystkim dzięki wszystkim tym, których poznałem tutaj przez te niemal 7 lat. Fakt faktem, że przyszedłem tutaj będąc jeszcze dzieckiem i odczuwam wobec tego portalu wyjątkowy sentyment, bo jestem pewien, że wszystko to, czego byłem tutaj świadkiem, bądź w czym uczestniczyłem miało na mnie wpływ i poniekąd to tutaj ukształtowała się moja zjebana psychika, w każdym razie na pewno jej część. Chociaż to głupie, to na wspomnienie tych wszystkich niuansów z naszego forumowego życia, aż się łezka w oku kręci i choć nie ma nas tutaj już tylu, ilu było kiedyś, to wciąż wpadając tutaj moge spotkać "znajome pyski" (wiem, że nie na miejscu) i to jest jakby nie było eleganckie w chu*.

Dzięki więc jeszcze raz ziomeczki za te kilka lat, podczas których niszczyliśmy sobie nawzajem mózgi, dzięki Maurysiowi, że będąc jeszcze xardasem102 czy jak mu tam leciało postanowił stworzyć coś, co przetrwało do dzisiaj i na zakończenie 100 lat dla TG :). Amen.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lipiec 2013, 09:00:58 »
Dla mnie minęły już ponad 3 lata z Tawerną. Przez cały ten czas byłem świadkiem różnych zmian zachodzących na TG. Do niektórych się przyczyniałem, do niektórych nieco mniej ale wciąż traktuje tą stronę jako miejsce, gdzie da się pogadać niemal o wszystkim, można przedyskutować wiele tematów, a ludzie nie będą po Tobie ciągle jeździć (przynajmniej nie za często :D ). Brałem udział na wielu podobnych forach i grach typu "Marant", a jednak żadne nie zatrzymało mnie przy sobie na długo. Według mnie to coś świadczy o klimacie naszego TG. Nigdzie indziej nie spotka się tak chorych w dobrym tego słowa znaczeniu, ludzi. Założę się, że nie jedna osoba przeczytawszy choćby cześć Offtopa czy legendarnego Forum Weteranum, zaczęła by wiać jak nie przymierzając dziewka uciekająca na targu przed pijanymi żołnierzami.

Dlatego też składam życzenia. Wszystkiego najlepszego Tawerno. Wciąż czekam na chwalebne 10-lecie i dalsze nie mniej godne rocznice. najlepsze życzenia także dla założyciela strony Isentora. Btw. 8 lat to tak powinna teraz być jakaś komunia tego "dziecka", czyż nie?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Lipiec 2013, 09:58:51 »
Jakie zdarzenia z historii strony wspominacie najlepiej? Pamiętacie o starych użytkownikach, którzy nieźle zamieszali?

Offline Spongebob Kanciastoporty

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie dali mu sucharów do zupy ?!
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lipiec 2013, 11:58:30 »
ÂŻyczenia dla Tawerny Gothic
ÂŻyczę , Tawernie Gothic wszystkiego najlepszego dyngusa mokrego.
ÂŻeby , Administracja dostała słuszną Emeryture gorące dziewczyny.
ÂŻeby , dużo osób sie tu rejestrowało.
ÂŻeby , Ludzie nie spamili przeklinali.
ÂŻeby , Tawerna Gothic przezyła dużo lat.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Lipiec 2013, 12:06:36 »
Najlepszego.

Offline brak avatara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Lipiec 2013, 12:12:29 »
Najlepszego , dla Tawerny Gothic żeby nigdy sie nie rostała z nami !

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Lipiec 2013, 20:08:37 »
Jakie zdarzenia z historii strony wspominacie najlepiej? Pamiętacie o starych użytkownikach, którzy nieźle zamieszali?
Boba Fett! I ten 15 latek co udawał starszego, który pracuje w empiku, czyli Serail : D
No i szkoda, że Nif i Gordziu tu nie zaglądaja : (

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Lipiec 2013, 20:17:38 »
Boba Fett! I ten 15 latek co udawał starszego, który pracuje w empiku, czyli Serail : D
No i szkoda, że Nif i Gordziu tu nie zaglądaja : (
Ale ja jestem!  :D

Canis

  • Gość
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lipiec 2013, 21:21:50 »
Wszystkiego dobrego i oby to trwało dłużej ;)i już teraz w coraz lepszej kondycji . (chciałem złożyć wam życzonka wczoraj ale troszke nie byłem w stanie za bardzo świętowałem te urodziny  ;))

Jakie zdarzenia z historii strony wspominacie najlepiej? Pamiętacie o starych użytkownikach, którzy nieźle zamieszali?

no... Mantos zmienił całe nasze życie...

Ale ja jestem!  :D

I ja też wróciłem!!!
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2013, 21:34:23 wysłana przez Canis »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lipiec 2013, 22:38:54 »
Ja tam zawsze będę wspominał pierwszą wyprawę na Marancie i bankiet u Gunsesa

Offline zią

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 31
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Lipiec 2013, 13:03:14 »
Niech , żyje Insentor i niech żyje jego Tawerna !

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lipiec 2013, 21:40:19 »
Jakie zdarzenia z historii strony wspominacie najlepiej? Pamiętacie o starych użytkownikach, którzy nieźle zamieszali?
Z ostatniego roku podobało mi się głównie przeniesienie TG na inny serwer (?), przez co błędy nie są codziennością, a wszystko chodzi znacznie szybciej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: 8 urodziny Tawerny Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lipiec 2013, 21:40:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top