Autor Wątek: Inwestycja  (Przeczytany 3993 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Maj 2013, 09:36:21 »
Frideric rozglądał się za jakimiś podejrzanymi miejscami, zszedł z głównej ulicy i zaczął krążyć po jakiś małych uliczkach w nadziei na to że znajdzie jakąś mordownie, podejrzaną karczmę, a może nawet sam poszukiwany burdel. Wyglądał ludzi którzy mogli coś wiedzieć o takich miejscach, żebraków, złodziei i tym podobnych. Przy okazji idąc w tych okolicach chłopak nie zapominał o ostrożności i rękę trzymał blisko miecza

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maj 2013, 11:41:38 »
Nic z planowanego nie znalazłeś, ale usłyszałeś od dwóch zadowolonych chłopaczyn, że w dzielnicy biedoty umiejscowiony jest nowy burdel. Szczególnie w pamięć weszła Ci jedna wypowiedź - "Ryzyk fizyk jak to mówią".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maj 2013, 11:41:38 »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Maj 2013, 11:46:16 »
Zdanie wypowiedziane przez jakiegoś dzieciaka zaintrygowało Frierica, być może tym ryzykiem jest nielegalność owego przybytku. Adept podszedł do obdartusów i z udawanym zainteresowaniem spytał się o ten przybytek.
-No chłopaki, słyszę że wiecie o jakimś ciekawym miejscu, może chcielibyście podzielić się ze mną tą wiedzą?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Maj 2013, 12:02:06 »
Chłopaki zaśmiały się i poinstruowali Cię jak dojść do tego miejsca
- Miłej zabawy rzekł na odchodne jeden z nich.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Maj 2013, 12:47:54 »
Chłopak skinął głową odchodzącym w podzięce, chociaż do ich zaleceń nie planował się zastosować.  Czuł jakiś dziwny niepokój w związku z tym miejscem, no ale praca jest pracą. Ruszył swobodnym krokiem w stronę wskazaną mu przez tych dwóch, a w pamięci powtarzał sobie słowa zaklęć, tak na wszelki wypadek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Maj 2013, 12:51:52 »
Jedyną rzeczą, jaką odróżniał burdel od pozostałych budowli był fakt, że był odrobinkę od innych oddalony. Odstawał też wyglądem, bo przypominał wille, ale oczywiście w standardach najuboższej dzielnicy miasta. Wydawać się mogło, że niezbyt ciekawe persony mogą odwiedzać ten przyczółek.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Maj 2013, 15:42:48 »
Burdel jak burdel pomyślał Frideric, miał szczerą nadzieję, liczył na to że już za pierwszym razem trafił w odpowiednie miejsce. Rozejrzawszy się uprzednio na boki sprawdzając gdzie stoi ewentualna ochrona wszedł do środka budynku. Nie sądził żeby miało mu się coś stać, w końcu tamtych dwóch było tu i według ich słów przybytek pracował normalnie, ale do końca wierzyć słowom jakiś obdartusów nie należało.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Maj 2013, 16:04:12 »
Ochrony nie było bo jaka? Przecież Twoim zadaniem było negocjowanie warunków ochrony przyczółku. Miejsce przypominało noclegownie, z przodu za recepcją stała piękna kobieta, która swoim wdziękiem ani trochę nie pasowała do tego miejsca. Przywitała Ciebie niby szczerym uśmiechem, ale w głębi czuć było, że to ma związek z Twoją sakiewką.
- Witaj kochasiu, przyszliśmy się zabawić ? Dziwić mogła jej bezpośredniość, zważając, że to nielegalne miejsce.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Czerwiec 2013, 21:10:24 »
Chłopak nie dał się zwieść urokowi kobiety, spojrzał jej prosto w oczy i powiedział:
-Nie to mnie interesuje, zaś sprawy które mnie tu przywodzą z pewnością zainteresują panią - ostatnio słowo ledwo przecisnęło mu się przez gardło, powstrzymał się jednak od okazania uczuć jakie wzbudzał w nim ten przybytek, a nie były to przyjemne uczucia.
Rozejrzał się wokół siebie sprawdzając kto jeszcze przysłuchuje się ich rozmowie. Uznał, że ta rozmowa nie powinna mieć świadków.
-Przypuszczam, że wolałaby pani - urwał na chwilę - porozmawiać o tych kwestiach w cztery oczy

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Czerwiec 2013, 21:13:12 »
Akurat w pomieszczeniu byliście sami. Jedynie w pokojach do góry słychać było ciche jęki.
- O co chodzi więc?

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Czerwiec 2013, 21:27:29 »
-Czy nie sądzi pani że to ryzykowne prowadzić działalność tego rodzaju nie dość że nielegalnie to jeszcze bez żadnej pomocy, nie obawia się pani, że ktoś mógłby przeszkodzić w pracy, okraść... wykorzystać - spojrzał znowu w jej oczy - nigdy pani nie myślała, że potrzebuje pomocy?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Czerwiec 2013, 22:56:01 »
- Potrzebuję, ale nie wiem czy można takiemu człekowi zaufać. Musisz coś dla mnie zrobić kochanienki, przynieś mi ze starego domu moje drogocenne perły.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Czerwiec 2013, 21:20:04 »
-Za kogo ty mnie właściwie masz? Jeżeli jeszcze nie zrozumiałaś to nie masz zbyt wielkiego wyboru, nie jestem twoim chłopcem na posyłki. Jeżeli się dogadamy to być może któryś z moich... przyjaciół, będzie miał ochotę iść po twoje cenne perły, jeżeli zaś nie uda nam się dojść do porozumienia to wierz mi, że biżuteria będzie twoim najmniejszym problemem. Wyrażam się jasno? - odczekał chwilę - No, a teraz proszę o odpowiedź, a radzę dobrze się nad nią zastanowić

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Czerwiec 2013, 11:57:07 »
- Nie zrozumiałeś mnie kochaniutki. Nie dyktuj mi tutaj warunków, bo mogę się nie zgodzić na nie, a wtedy twój kochany ork nie będzie zbyt zadowolony. Kobieta puściła Tobie wrogie spojrzenie, łatwo się domyśleć, że ona nie odpuści.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Czerwiec 2013, 14:39:02 »
-Obawiam się że to ty czegoś nie rozumiesz, w tej chwili jesteś zdana na moją łaskę, ten przybytek może bardzo szybko zmienić właściciela, daję ci ostatnią szansę. Nie zgodzisz się, a za dwie minuty twoje podopieczne usłyszą o tragicznej śmierci szefowej i gwałtownej zmianie na stanowisku kierowniczym. Jeżeli z twojej paskudnej mordy wymsknie się choć jedno słowo inne od "zgoda", następne nie pojawi się już nigdy.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Czerwiec 2013, 16:38:18 »
- Nie zatrudnie byle jakich gnojków, przynosisz mi korale, albo ork gówno dostanie. Wiem, że u niego pracujesz, typowy przydupas .

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Czerwiec 2013, 17:39:41 »
-Same tego chciałaś paskudo
Frideric nawet nie wysilił się na użycie magii, uderzył pięścią w gardło kobiety by nie mogła zawołać pomocy, trud ten z resztą nie był potrzebny, w końcu kto mógłby jej pomóc. Szybkim ruchem wyciągnął miecz z pochwy.
-Tak jak jak obiecałem, więcej już nic nie powiesz
Wbił miecz w serce kobiety, nie zależało mu na zbyt długim cierpieniu. Teraz gdy miał trochę  czasu rozejrzał się po pomieszczeniu, nie spodziewał się żeby Ork chciał mu zapłacić, więc liczył na alternatywny sposób zarobku.  Teraz tylko trzeba wytłumaczyć tym na dole u kogo od dzisiaj pracują, raczej nie będą się awanturować po tym co tu zastaną

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Czerwiec 2013, 18:32:07 »
Nie znalazłeś nic wartościowego.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Czerwiec 2013, 20:39:04 »
-No cóż, chyba spędziłem tu już wystarczająco wiele czasu
Frideric wytarł klingę o jakąś przypadkową szmatę. Czas zająć się dziewczynkami
Chłopak wszedł w głąb budynku, napotkawszy pierwszą z pracownic powiedział beznamiętnym tonem:
-Wasza przełożona nie miała dość rozumu, nie chciała mi pomóc, spotkała ją za to kara, ty masz okazję wykazać się większą dozą inteligencji. Póki co ja tutaj rządzę i naprawdę nie radzę mi się sprzeciwiać. Za chwilę odejdę, a ty zajmiesz się tym budynkiem, to miejsce ma dalej działać. Jeżeli się nie spiesz wrócę tutaj i porozmawiamy ponownie. W pierwszej kolejności radziłbym ci zająć się usunięciem tego co zostało z poprzedniej właścicielki, rozumiemy się?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Czerwiec 2013, 21:23:55 »
Pokazała Ci palec i odeszła.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inwestycja
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Czerwiec 2013, 21:23:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top