Autor Wątek: Górski spacer  (Przeczytany 6493 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Maj 2013, 19:49:33 »
Zwą mnie Dartan... czego chce? Towarzyszyć wam, a przy okazji dowiedzieć się kilku informacji o pewnym człowieku. odpowiedział wprost na pytanie palladyna.

//Bo chciałem :D

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Maj 2013, 20:02:58 »
- Właśnie zabiłeś przed naszymi oczami siedmiu ludzi - zaczął dracon. Czuł jak moc, którą kumulował do zaklęcia, zaczyna buzować mu w żyłach. Mógł ją stłumić, ale nie chciał. Wypełniała go magia, gotowa do wyzwolenia.
- Z naszej perspektywy jest to morderstwo. I jeszcze chcesz nam towarzyszyć... Niedoczekanie. - Uniósł ręce i kierując je w stronę obcego.
- Izipash ipush huoshan elishash! - krzyknął szybko i klasnął. Nagły i potężny podmuch wiatru pomknął w kierunku przybysza. Siłą wiatru była olbrzymia. Powinna go zabić na miejscu, miażdżąc kości i narządy wewnętrzne, albo przynajmniej oszołomić na jakiś czas.

// Niech MG wyprawy zdecyduje co się stało z przybyszem :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Maj 2013, 20:02:58 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Maj 2013, 20:04:37 »
Spodziewał się tego. Dał się zdmuchnąć. Poleciał, i nikt go więcej nie widział. Ale żył...

//Ki chuj... i po moim wątku fabularnym  ;(

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Maj 2013, 20:15:43 »
//: Dajmy na to że przeżył. Kratos, jakiej reakcji spodziewasz się po paladynie z Bractwa ÂŚwitu, który przysięgał bronić ludzi z Valfden i porąbanym magu z Paktu? :P To nie jest tak ciężko przewidzieć :P

-ÂŁadne wiatry...To rozumiem, że dalej w drogę? - spytał jak gdyby nigdy nic.

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Maj 2013, 20:19:53 »
// Zeleris nie jest porąbany!

Zeleris zaśmiał się głośno. Z zachwytem spojrzał na własne dłonie. Z zachwytem dość chorym i perwersyjnym, ale to nieistotne. Podobało mu się to zaklęcie. Było silne... a i tak było tylko namiastką tego, co Flamel mógł osiągnąć.
- Mały człowieczek... - skomentował, patrząc na oszołomionego zaklęciem przybysza. Spojrzał na zakonnika. - No, ale idziemy dalej. Chyba, że chcesz go ograbić i domalować mu wąsy, gdy tak leży, czy coś... - zaproponował.   

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Maj 2013, 20:21:29 »
//Jakbyście tacy dobrzy byli, to byście nikogo, ale to NIKOGO nie mordowali. A tu za MARNE 7 trupów zwialiście mnie :P Wszyscy do lochów byśmy poszli za zamordowanie chociaż jednego bandyty... a to byli bandyci :P

W tym czasie, gdy został zwiany, obudził się w niedalekich krzakach. Wstał, i teleportował się. Wsiadł do konia, do którego się teleportował, i ruszył w drogę. Był w niedalekiej odległości od ludzi którzy go tak niemile potraktowali

//i ki chuj! :D

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Maj 2013, 20:28:12 »
//: Oj było odpuścić, teraz to on zginie przy następnej okazji :P

-Patrz jaki wciąż żwawy. Pełno dziś tych narwańców.

Mag z zakonnikiem opuścili w niedługim czasie stolicy i byli już na trakcie w stronę północno-zachodnich gór. Droga była długa, ale niezbyt wymagająca.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Maj 2013, 20:32:00 »
//On ma i tak zginąć... tylko że w mojej wyprawie.... ;) Na razie to chce się was zapytać o mnie :D

Ruszył za nimi. Jechał i jechał aż w końcu przyśpieszył na równi z nimi. Odpowiecie mi na kilka pytań i znikam.... dosłownie

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Maj 2013, 20:35:42 »
- Spokojnie podróżować nie można, aby zaraz jakiś ci się nie pojawił. Jak ostatnio z tym orkiem - dodał coś od siebie Flamel. Po tym bez słowa szedł wraz z zakonnikiem przez miasto, aż w końcu opuścili jego tereny. Teraz należało skierować się na północ. Mniej więcej. I iść. Zapewne długo, ale z tego co pamiętał Zeleris z map i własnego doświadczenia, droga nie powinna być trudna. I pewnie się jakieś karczmy, czy zajazdy znajdzie, więc z prowiantem też nie powinno być źle. Szli więc sobie. Wokół wszystko bardzo powoli budziło się do życia. Wszak Hemis minęło i zaczynało się Veris. Przynajmniej śniegów nie powinno być. Spokojną podróż przerwał jednak natręt.
- Ja pierdole - stwierdził mag, widząc go. Strzelił przy tym pradawny gest zwany "dłoniotwarzą".

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Maj 2013, 20:39:01 »
Grummol... powiedział słysząc o orku. Skoro nie to nie... stwierdził. Widział że chuja z nich wyciągnie... jak wcześniej powiedział tak zrobił. Znikł w oparach białej mgły razem z koniem...

//:D

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Maj 2013, 20:43:32 »
// Teleportacja nie pozwala na przenoszenie się razem z koniem :P

- Niebieski ma fajnych znajomych - stwierdził z lekką ironią Zeleris, gdy Dartan powiedział imię orka. Z drugiej strony Grummol dość na wyspie narozrabiał, więc i zaczynał być znany. Dracon już chciał ustąpić i zapytać co przybysz chciał wiedzieć i ewentualnie odpowiedzieć, gdy ten jednak chyba zrezygnował.
- Widocznie nie było to nic ważnego - skomentował. - Pewnie chciał zapytać o drogę, czy coś...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Maj 2013, 20:49:45 »
//No ja pierdole! :D Nie chodzi o konia.. xD to ja się do was wracam.

Teleportował się niedaleko, ale jak się okazało bez konia. Wrócił się tam gdzie ostatnio był z nim - czyli do jadących podróżników. Podchodząc słyszał co mówił mag. Nie jestem jego znajomym rzekł, a w jego głoście było słychać nutkę spokoju. Zapytam się tylko raz, i znikam...
Znacie człowieka imieniem Kratos? Jak potężny teraz jest? i czym się zajmuje?
widać było, że boi się tego człowieka. W końcu Cry chciał go zabić, lecz nie wiedział gdzie można Darta spotkać.

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Maj 2013, 20:55:32 »
Dracon spróbował stłumić wredny uśmiech, gdy ponownie zobaczył Dartana. Komik, czy co? Odetchnął.
- No dobra, niech ci będzie... - odparł. W sumie co mu szkodziło. Obcy całkiem zabawny był. - Znam Kratosa - stwierdził. - Zajmuje się magią. Jest bodajże adeptem czy magiem wody. Jeśli dobrze się orientuje, to ma mieszkanie w Atusel. Mniej więcej tam. - Wskazał na zachód. ÂŁganie łatwo mu przychodziło. - Masz do niego jakiś interes? Jak jesteś mu dłużny grzywny, to mogę mu je przekazać - zaproponował z dobrego serca.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Maj 2013, 21:00:23 »
Dobra.. to mam dla ciebie propozycje... nie wspominaj mu o mnie, to nigdy ci się już nie pokaże.. OK? zapytał. Nie małe wrażenie sprawiło mu to co słyszał. Skoro Kratos był magiem, to Dartan miał z nim nikłe szanse. W końcu zna tylko 4 żywioły...Nie wiadomo ile szkół opanował Kratos. Może został już adeptem mrocznych sztuk? tego nie wiedział. Czego od niego chce? Raczej czego on chce ode mnie. Skrócona wersja: Byłem jego bratem, on zabił naszego ojca - Dextera - demona, a ja jestem następny w kolejce...

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Maj 2013, 21:05:47 »
-Tragedia jakich pełno na tej wyspie. A skoro to propozycja, to zapewne co zaoferujesz panu Zelerisowi i mnie?

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Maj 2013, 21:06:56 »
Flamel spojrzał na człowieka wzrokiem, który gdyby został umieszczony na obrazku byłby podpisany, czy rozmówca nie żartuje.
- Demon imieniem Dexter - powiedział suchym tonem. - To jego prawdziwe imię? Hmm... w sumie nieważne. Ale niech będzie, nie powiem mu o tobie. W sumie nie moja sprawa, więc nie obchodzi mnie jego wendetta - zapewnił. - Jakbyś potrzebował wsparcia w obronie przed nim, to zapisz się może do Mrocznego Paktu? To organizacja do której należę. Mają filię w Efehidon, na rynku. Pomogą ci. - Właściwie nie wiedział po co to powiedział. Ot tak, z czystej złośliwości. 

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Maj 2013, 21:13:38 »
Czekaj... czy mroczny pakt nie szkoli właśnie magów? Gildia spłonęła... coś mu nie grało...
Co zaoferuje? Swe magiczne zdolności, a może i w przyszłości coś bardziej przypominającego majątek...
po czym dodał. Dziękuje za informacje... po czym rozpłynął się w powietrzu. Jedna rzecz po nim została. W miejscu gdzie stał leżał list:

"Do Kratosa:
Zabiłeś naszego ojca, więc ja zabije ciebie...

Dartan"


list był zapięczętowany. Nadawca był napisany na wierzchu.

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Maj 2013, 22:21:18 »
-Nie dadzą ludziom spokoju, co?

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Maj 2013, 22:31:28 »
- Ano - odparł mag, spoglądając na lezącą na ziemi kopertę. Po chwili stracił zainteresowanie kawałkiem papieru. Co go obchodziła sprawa tego dziwnego człowieka. - No, nie ma co zwlekać, bo zaraz znów wróci. Idziemy? - zapytał, lecz nie czekając na odpowiedź ruszył w dalsza drogę. List, oczywiście, zostawił na ziemi. Nie będzie robił za posłańca.

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Maj 2013, 15:09:19 »
Mimo, że to już nie był środek Hemis, to jednak słońce wciąż dość szybko znikało za horyzontem. Towarzysze musieli znaleźć jakiś nocleg. W oddali, jakieś 10km przed nimi widać było unoszący się dym.

-Widzę, że chyba będziemy mogli się wyspać pod ciepłym dachem. Albo chociaż pod dachem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górski spacer
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Maj 2013, 15:09:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything