Autor Wątek: mam problem z uruchomieniem Gothic2 wyskakuje mi błąd SmartHeap Library POMOCY!!  (Przeczytany 1980 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mati11122210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Witam niedawno pobrałem sobe gothica 1 miałem z ną problem SmartHeap Library i nic nie mogłem na to poradzić,potem pobrałem gothic 2 i nadal to samo a jakies 43 tygodnie temu wszystko działało. Ten błąd wyskakuje gdy chce włączyć gothica bardzo was prosze o pomoc :(:(:(                                                                                              mam windowsa Xp.  POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Cytuj
Jeśli masz błąd w którejś wersji gothic’a że nie chce się uruchomić tylko jest błąd
SmartHeap Library i w opisie MEM_BAD_POINTER to są 3 sposoby naprawy:
1. w Start>Uruchom>Wpisujemy ‚dxdiag’ i w dźwięku sprawdzamy czy suwak jest na max’a.
2.Klikamy na mój komputer prawym potem właściwości>Zaawansowane potem gdzie jest napis Wydajność klikamy ustawienia>zaawansowane i jest na samym dole zmień i zmieniamy w górnej ramce wartość na wyższa to jest pamięć wizualna UWAGA! czym większą damy tym więcej zabiera miejsca na dysku.
3.ÂŚciągamy i instalujemy program  RegCure Pro po włączeniu programu klikamy scan jak się zeskanuje klikamy Fix All
Po którymś sposobie gra będzie działać.

Forum Tawerny Gothic


Offline mati11122210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
probowalem wszystkich 3 sposobow i zaden nie dziala

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Podaj specyfikacje komputera oraz wersje systemu operacyjnego.

Forum Tawerny Gothic


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything