Autor Wątek: Mod graficzny  (Przeczytany 6510 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Mod graficzny
« dnia: 13 Listopad 2012, 14:31:58 »
Witam! Już od dawna nie odzywałem się na forum, ale dziś wpadł mi do głowy pewien szatański plan, który w gruncie rzeczy marzył mi się już od lat. A mianowicie - wielokrotnie szukałem modów związanych z "upiększeniem" świata z pierwszych części serii Gothic, jednak jedyna na co natrafiałem to paczki z teksturami, które właściwie  bardziej ubarwiały świat, niż go urzeczywistniły. Rok temu pojawił się mod Morrowind 2011, który z nazwijmy to... kupowatej grafiki wykreował piękny, nowy świat. Pojawia się oczywiście autosugestia, aby zrobić coś takiego również, jednak sam nie zdziałam nic (bo jakby wykracza to daleko poza moje możliwości), dlatego szukam chętnych i zapalonych do pracy, którzy zorientowaliby się w temacie, poszperali tu i ówdzie, po czym... napisali "kilka" skryptów, pomodelowali trochę, poteksturowali, ciutkę poanimowali,  i stworzyli cudo jakiego jeszcze świat nie widział - Gothic 2012 :) Ja aktualnie jestem gotowy do modelowania i teksturowania. Ktoś chętny/przeciwny?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mod graficzny
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2012, 15:41:13 »
Hmm... Poprawić niebo, dodać meshe i teksturki z G2, dodać trochę trawy (no a nawet dość sporo...), ewentualnie użyć coś z tekstur Freddy'ego (oczywiście, jeśli nie łamie to praw autorskich). I już Gothic trochę lepiej wygląda. A jeśli chcesz wszystko (głownie modele) robić od podstaw to życzę powodzenia (dość czasochłonne).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mod graficzny
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2012, 15:41:13 »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Odp: Mod graficzny
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad 2012, 17:28:17 »
 Nie mam zamiaru robić wszystkiego od podstaw, tylko dodać detale do modeli, to jest o wiele mniej pracy :)

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mod graficzny
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad 2012, 18:54:46 »
Odsyłam zatem na theModders.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mod graficzny
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad 2012, 18:54:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything