Autor Wątek: Tajemnica elfich ruin  (Przeczytany 23024 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #60 dnia: 25 Październik 2012, 16:44:37 »
//Ja mam pytanie kto ma pierwszeństwo w walce ja czy spijacz?
No to się porobiło rzekł krótko Elf..

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Październik 2012, 16:48:39 »
//Ja mam pytanie kto ma pierwszeństwo w walce ja czy spijacz?
//A więc:
Cytuj
Dziecię lasu
Funkcja - Podczas walki w lesie masz pierwszeństwo ataku oraz otrzymujesz dodatkowy finiszer.

Cytuj
Dziecko dżungli
Funkcja - Dobrze zna dżungle. Walcząc w środowisku dżungli otrzymuje bonus do pierwszego ruchu w walce.

//Znajdujemy się w dżungli, więc jak dla mnie sprawa jest oczywista. Chyba, że chodziło Ci o inną umiejętność.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Październik 2012, 16:48:39 »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Październik 2012, 16:54:47 »
Co to za świństwo?! przez myśl chłopaka przebiegło pytanie. Frideric szybko się jednak opanował, w końcu czy to ważne, lepiej mu się przyjrzy kiedy jego zwłoki przyozdobią ziemię. Swoją drogą to kim do cholery jest ten biedny głupiec, który dał się pokonać tej maszkarze?".
Frideric wystąpił o krok, ale nie za daleko, jeszcze nie był wystarczająco pewny swoich umiejętności. Przygotował się do wykonania inkantacji, w myślach powtórzył sobie zaklęcie. Spijacz szybko zauważył co się dzieje, nie był oczywiście w stanie ocenić faktycznego zagrożenia, więc zrobił to co mu instynkt podpowiadał, zaszarżował.  Nie mógł popełnić większego błędu. Frideric wyciągnął ręce przed siebie, pozwolił żeby magia, tak silna w tym miejscu przepływała przez jego ciało, kiedy potwór był o 4m od niego skoncentrował się, zgromadził w sobie jak największą moc, po czym wyzwolił ją z siebie krzycząc
-Anoshu!
Poczuł jak moc gwałtownie wyrywa się z jego ciała, zawiał potworny chłód, a fala mrozu przepłynęła przez okolicę.
Spijacz nawet nie zdążył się zatrzymać, zamarznięte ciało jeszcze siłą impetu leciało do przodu, kiedy zaś potwór upadł na ziemie, dziwna narośl na jego grzbiecie pękła rozsypując dookoła czerwony lód.


//liczę się z tym, że post może polecieć, nie do końca rozumiem co daje ten bonus dziecię dżungli, jak dużo może ten potworek zrobić, zanim ja zacznę atak? Bo chyba przebiegnięcie całego dystansu i atak to dosyć dużo :)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #63 dnia: 25 Październik 2012, 17:16:56 »
//Pamiętajcie by pisać podsumowanie w postach. Tutaj jest poradnik o wyprawach. Tutaj opis jak walczyć z wilkiem. Jeśli ktoś ma braki polecam przeczytać lub dopytać w temacie z pomocą.
Spijacze zeskoczyły z gałęzi i zaczęły biec w waszą stronę.
- Panowie do ataku!


Spijacz 3/4

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #64 dnia: 25 Październik 2012, 17:26:06 »
Podróż, wieczór, sen. To wszystko minęło tak szybko. Teraz nadszedł czas na coś ciekawszego. Spijacze nie były raczej trudnymi przeciwnikami. Darlenit wysunął się nieco do przodu, zwracając na siebie uwagę jednego z nich. Gdy ten skoczył, mauren szybko odkoczył na bok, aby nie otrzymać ran.
 - Heshar anash! - rzekł, a w jego prawej dłoni zaczęła tworzyć się kula ognia, którą z pomocą psioniki rzucił w przeciwnika. Spijacz nie miał szans.

2/4 spijacze

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #65 dnia: 25 Październik 2012, 17:36:48 »
Spijacz zbiegając z drzewa skoczył na elfa chcąc go przewrócić. W ostatnim momencie Dev zdołał uchylić się przed spadającym przeciwnikiem w wyniku czego musiał złapać ponownie równowagę. Odskoczył od spijacza i wypowiedział Anash. Poczuł utratę mocy, a wraz z nią ciepło na dłoni będące wynikiem tworzenia się granatu magmy. Najpierw powstał zarostek, a raczej mała kula o żółto-czarnej barwie, która pulsowała ciepłem i energią. Z każdą chwilą rosła, aż przybrała kształt żółto-czarnego z czerwonymi paskami jajka o destrukcyjnej siły, gdyż Elf stworzył granat magmy. Wycelował w spijacza i rzucił psioniką w wysysacza krwi. Gdy pocisk dotknął skóry celu wybuchł, a wraz z nim wybuchł spijacz.

Spijacz
1/4

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #66 dnia: 25 Październik 2012, 17:44:03 »
Wyciągnąłem dłoń przed siebie celując w pozostałego przy życiu spijacza.
- Izosh!
W dłoni pojawił się długi na 50 centymetrów sopel lodu, którym cisnąłem za pomocą mortokinezy w spijacza. Lodowy pocisk poszybował w stronę bestii przeszywając jej czaszkę. Spijacz zrobił jeszcze dwa kroki po czym padł martwy.
- Wszyscy cali?


//Mamy 24.02.13, godzina 7:45.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Październik 2012, 17:49:33 »
Tak, chyba nikomu się nic nie stało

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #68 dnia: 25 Październik 2012, 17:55:01 »
Frideric spojrzał z podziwem na zaklęcie rzucone przez Mistrza, teraz kiedy poznał podstawy magii, doskonale widział jak daleko mu to takiej perfekcji. To zaś co zwróciło jego szczególną uwagę to zaklęcie którego użył mag, poczuł przyjemne uczucie w duszy, widząc jak Isentor, mistrz magii używa akurat zaklęcia wody.
-Wszystko w porządku mistrzu zapewnił maga
Chłopak wreszcie miał czas żeby obejrzeć dokładniej monstra, które ich zaatakowały. Z pewnością były one interesujące, co nie zmienia faktu, że obrzydliwe też były.
Na koniec oględzin podszedł do zabitego przez spijacza człowieka. Przyjrzał mu się uważnie zastanawiając się kto mógł się tutaj zapuścić, czyżby jeden z myśliwych?
-Podejrzewacie kto to może być? - zapytał towarzyszy.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Październik 2012, 18:01:54 »
- Nie wygląda na myśliwego, ma zbroję, drogie odzienie. Jest jednak nieco sponiewierany. Zobaczcie, ma na nadgarstkach ślady po więzach. Wygląda jakby bieg od strony ruin.
Zbliżyłem się do ciała dokonując dokładnych oględzin. Na szyi denata znalazłem amulet z wygrawerowanym herbem.



- Wiecie czyj to herb?

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Październik 2012, 18:04:17 »
Myrtany? Ród Serquila?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #71 dnia: 25 Październik 2012, 18:08:11 »
- Tak Devristusie. Pytanie, co na Valfden robi ktoś z Myrtany? Musimy iść dalej. Do ruin już niedaleko. Jeśli ktoś potrafi pozyskać coś ze spijaczy niech się pośpieszy.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #72 dnia: 25 Październik 2012, 18:19:17 »
- W zasadzie - rzekł Gunses wyłaniając się z krzaków - To mógłbym coś z nich zebrać. Wy idźcie dalej. Im więcej osób z buzującą w żyłach krwią tym gorzej. Jesteśmy w końcu w pobliżu ich gniazda. Zanim jednak to zrobię, spiję trochę krwi tego człowieka. Może czegoś się dowiem?
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Gunses zabrał się za pozyskiwanie ze spijaczów materiałów. Wykorzystał do tego sztylet, którego rękojeść owinął jeszcze w wiosce kawałkiem szmaty podwędzonej ze sznurka.
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Po tym wszystkim Gunses dołączył do kompanii.
- Hmm.. Wiecie co, trochę się dowiedziałem na temat tego zabitego....



//(co takiego?)


//Miałem angol.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #73 dnia: 25 Październik 2012, 18:26:36 »
Robi sie ciekawie.

//Fuck, musiałem sie położyć

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #74 dnia: 25 Październik 2012, 18:39:40 »
- O ile oczywiście nie został wyssany do końca... - rzucił na odchodne i pomaszerował za resztą w stronę ruin.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #75 dnia: 25 Październik 2012, 18:40:21 »
W ciele nie zostało zbyt wiele krwi. Gunses ujrzał tylko obrazy ostatnich dni życia nieszczęśnika poprzeplatane scenami z przeszłości. Zobaczyłeś loch z perspektywy skutej łańcuchami osoby. Rozgląda się, obok do kamiennych słupów przykuto jego towarzyszy - również rycerzy Myrtany. Mają podcięte gardła, krew spływa po nich na podłogę, gdzie trafia do wydrążonego leja, który podąża na środek pomieszczenia do wgłębienia na wzór wielkiej misy. Szamocze się próbując uwolnić więzy, słyszy ryk, mdleje. Wizja nagle przeplata się sceną bitwy. Widzisz sztandary Myrtany, wojsko i magów maszerujących na równinie. Wspomnienie urywa się. Widzisz obraz walki z demonem fizycznym, widzisz jak rozrywa żołnierza i miota jego nogami w Twoja stronę. Tracisz przytomność. Znów jesteś w lochu. Młoda elfka daje Ci pić. Rozwiązuje więzy i każe uciekać. Przeplatają Ci się obrazy dżungli i twarzy młodej elfki. Nastaje mrok.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #76 dnia: 25 Październik 2012, 18:44:22 »
Frideric z lekką odrazą oglądał popisy wampira, no trudno, trupowi i tak nic już nie pomoże, a może my się czegoś dowiemy. Bardziej go jednak zirytowało zachowanie wampira, pojawia się ni stąd ni zowąd, zbiera resztki padliny, wypija krew świeżego trupa. Nie zmieniało to jednak faktu że adept był zainteresowany sytuacją. Szlachcic z Myrtany na wyspie? Przecież z tego co wiedział, to jedyna droga tutaj prowadzi przez portal, a przybycie kogoś takiego na pewno zostałoby zauważone, może jednak istnieją inne drogi?  Poza tymi przemyśleniami uderzała go abstrakcja tej sytuacji, szlachcic z Myrtany, bogaty, pewnie umiejący się bić, z pewnością w jakiejś ważnej misji(no bo i po co innego by się tu pojawiał), a zginął tak zwyczajnie. Teraz jeszcze bardziej zaczął się przypatrywać Gunsesowi w oczekiwaniu na jego rewelacje.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Październik 2012, 19:11:43 »
-Te stworzenia sam wygląd mają niepokojący. - rzekł Malavon przechadzając się obok ciał. -Rozumiem, że tego może czaić się więcej w pobliżu?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Październik 2012, 19:21:43 »
- ...razem ze innymi rycerzami był pojmany i trzymany w lochu. Jego towarzyszy zarżnięto niczym świnie, krew zebrano do naczynia, możliwe, że w celach rytualnych. Wiedziałem walkę. Magowie i rycerze z Myrtany, którzy wkraczali na równinę. Wiedziałem obraz jak rycerze walczyli przeciw demonowi fizycznemu, który rozrywał i miotał szczątkami ludzi. W końcu ujrzałem ponownie loch i elfkę dającą mi... to znaczy jemu pić. Uwolniła go i kazała uciekać. Dalego nie uciekł jak widać.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Październik 2012, 19:37:56 »
- Ciekawi mnie jedna rzecz. Skąd wział się tutaj ten rycerz i jego kompanija. Myrtana została dawno zniszczona. Poza tym mgła wokół naszej wyspy również unosi się od dłuższego czasu. Jakoś nie było widać w mieście orszaku rycerzy w lśniących zbrojach...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Październik 2012, 19:37:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything