Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Problem z polowaniem na smoki. (Nieśmiertelny smok)  (Przeczytany 9896 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Ostatnio grałem w gothic 2 i miałem problem.otóż gdy poszedłem na polowanie na smoki to po zabiciu 3 smoków wyskakuje dialog u garonda że wszystkie smoki zabiłem,dodaję że nie poszedłem na lodowego smoka bo nawet u orika nie ma w dialogu rozmowy że potrzebuję więcej informacji o smokach,oraz to że jestem bohaterem zabijając wszystkie smoki.Co jest grane jeszcze raz gre zainstalować czy od nowa mam zaczynać?aha i gdy byłem u lodowego smoka to były tylko 2 rezczy do powiedzenia o tym kim jest ten smok i jakiemu bogu służy.Więc nie wiem co za problem.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2016, 19:17:31 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2012, 14:11:08 »
Naładuj oko Innosa i zabój ostatniego smoka. Może się dialogi po tym ogarną. Tak czy owak smoki, będziesz miał zabite.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2012, 14:11:08 »

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Odp: Problem.
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2012, 14:34:29 »
No sęk w tym że oko miałem cały czas naładowany przed każdą walką ze smokiem,przy ostatnim smoku to były tylko 2 zdania ze kim jest i skad pochodzi rozmowa sie zakonczyla,walcze z nim i jest niesmiertelny:(nie moge go zabic,a dialogi to troche za wczesnie byly przy kazdym smoku oprocz bagiennym gdzie bylo w porzadku.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem.
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2012, 14:40:04 »
No sęk w tym że oko miałem cały czas naładowany przed każdą walką ze smokiem,przy ostatnim smoku to były tylko 2 zdania ze kim jest i skad pochodzi rozmowa sie zakonczyla,walcze z nim i jest niesmiertelny:(nie moge go zabic,a dialogi to troche za wczesnie byly przy kazdym smoku oprocz bagiennym gdzie bylo w porzadku.
Ataki na smoki przeprowadziłeś wraz z towarzyszami?

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Odp: Problem.
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2012, 22:47:56 »
A co mają towarzysze żeby ze mną zabijali smoki?Ostatnio jak grałem nie było problemu,tylko treaz mam problem naładowane oko innosa ide na lodowego smoka sa tylko 2 dialogi i nastepuje koniec rozmowy nic nie mowi ze moc oka innosa sie wyczerpala nastepuje walka i nawet go nie moge zranic.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem.
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lipiec 2012, 11:23:06 »
Mają to do siebie, że uaktywniają zadanie na smoka. Jeśli poszedłeś na niego sam i wystąpił jakiś bug, zadanie mogło się nie aktywować samoistnie przy rozmowie z nim. W związku z czym zaleciałbym Ci atak na smoka wraz z towarzyszami.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Odp: Problem.
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipiec 2012, 10:00:13 »
No przecież żeby pójść na smoki to trzeba pogadać z paladynem Orikiem on udziela ci informacji odnośnie smoków gdzie trzeba je znaleźć.Aha a jak pogadasz z Orikiem to masz już wpis w dzienniku odnośnie danego smoka więc napotykasz towarzyszy albo nie,ale tylko przy ognistym smoku nie spotykasz żadnego towarzysza do pomocy na walke ze smokiem.Na bagiennego pomaga ci Cipher i Rod,na kamiennego Gorn,A na lodowego Sylvio i Bullko (Prawde mówiąc to pseudo pomocnicy którzy chcą cię zabić jak weźmiesz skarb smoka).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem.
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lipiec 2012, 11:09:33 »
Sprawdzimy więc czy smok jest nieśmiertelny w wyniku bugu, czy Twoja postać jest po prostu za słaba do walki z nim. Naciśnij C, wpisz MARVIN i ponownie naciśnij C. W lewym górnym rogu ujrzysz komunikat marvin-mode. Zbliż się do smoka tak aby go podświetlić i wciśnij klawisz O. Wejdziesz w jego ciało. Unikniemy teraz ataków z jego strony, kiedy będziemy grzebać w jego statystykach. Teraz odpal konsole klawiszem F2. Wpisz edit abilities. Wystarczy, że wpiszesz eab i konsola sama uzupełni tekst. Następnie będziesz tam miał współczynnik flags. Z tego co pamiętam 0 oznaczało nieśmiertelność. Jeśli będziesz chciał zmienić ten współczynnik wpis po prostu flags=1.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Odp: Problem.
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lipiec 2012, 13:13:30 »
Od razu piszę że ten ostatni lodowy smok był nieśmiertelny ze względu na BUG,a moja postać miała 34 poziom więc nie pisz że moja postać była za słaba.A poza tym z tego co pamiętam żeby sie dowiedzieć gdzie jest ten dwór irdorath to lodowy smok mówi o tym a nie ognisty  jak w moim przypadku było ostatnio.Jak zabiłem ognistego smoka to w rozmowie z Garondem wyskoczyło że wszystkie smoki nie żyją a to nie było możliwe bo jeszcze został mi lodowy smok i to właśnie z tym problem był,mogłem pójść pogadać ze smokiem wyczerpała się moc oka innosa i nie mogę zabić tego smoka.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem.
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lipiec 2012, 13:21:24 »
Jeśli nie będziesz postępował według wytycznych podanych przeze mnie nie będę mógł Ci pomóc. Tyle z mojej strony. Z Twojego zawiłego tłumaczenia i tak wynika, że masz jeszcze jak podładować Oko Innosa, sercem ostatniego zabitego smoka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem.
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lipiec 2012, 13:21:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything