Autor Wątek: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.  (Przeczytany 3524 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« dnia: 14 Maj 2012, 17:15:21 »
Witam,
od paru dni próbuję pokonać orka-wojownika. Ktoś polecił mi żebym miała przy sobie ich broń - Krush Pach (nie wiem czy dobrze napisałam ) , bo niby wtedy przyjmą mnie jako "przyjaciela" . Ale ork nadal mnie pokonuje pomimo broni. Jest ze mną jeden góru z Sekty,ale nie chce mi pomagać pod pretekstem,że magia na nich nie działa. Nie wiem jak przejść dalej.
 
Z góry dziękuję za pomoc ;)

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2012, 17:35:29 »
Musisz się udać na cmentarzysko orków z Talasem(?), on ciebie zostawi przy moście a ty idziesz dalej i siepiesz wszystko jak leci. Na cmentarzysku dopiero Ba`la Lukora spotkasz (nw czy pamiętam dobrze że to on). I tam wykonujesz queściaka dla niego, a na końcu go zabijasz.
Orki będą ciebie traktować jako przyjaciela dopiero na początku 5 rozdziału jeśli się nie mylę. I tylko pod warunkiem że będziesz miała Ulu-mulu.


Btw. Nie wiem czy mnie oczy mylą ale widzę nową kobitę na forum  :o

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2012, 17:35:29 »

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Maj 2012, 17:49:01 »
Owszem , jestem dziewczyną :D

Tylko,że ja nie mam żadnego zadania dla Baala Lukora, jest tylko "Cmentarzysko Orków" ostatni zapis jest o tym,że połączyłam siły razem z nim i ,że musimy przeszukać to miejsce. Mam go teraz zabić,czy jak ? może coś źle zrobiłam ?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Maj 2012, 17:54:46 »
Wyjaśnię mniej więcej po kolei:
1. Udajesz się na cmentarzysko orków, które znajduje się po drugiej stronie mostu do którego prowadzi cię Talas(?). Most jest po prawej jak idziesz z górki do sekty(mówię na zapas).
2.Po drodze siepasz wszystko, przekręcasz kołowrót i wchodzisz.
3.Mijasz parę zwłok strażników świątynnych, oraz zabijasz paru orków myśliwych/zwiadowców.
4.Dochodzisz do pomieszczenia w którym Bal walczy z orkami, ty mu pomagasz i wykonujesz zadanie.

Mam nadzieję że klarowne. Ew. możesz poczytać sobie jakiś poradnik, w którym lepiej jest to wyjaśnione.

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2012, 17:59:51 »
Wykonałam wszystko co napisałeś, ale mówię,żeby wykonać zadanie,muszę pokonać orka-wojownika,co mi się jeszcze nie udaje.Może gdzieś jest jakaś lepsza broń ? Najlepsza moja to : Zardzewiały miecz dwuręczny (obrażenia 61) umiejętności mam na adepta,bo brakuje mi pkt umiej. na mistrza.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2012, 18:30:35 »
A jakie masz inne statystyki? Siłę, poziom... Starałaś się wybić większość zwierząt jakie możesz spotkać?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2012, 18:54:38 »
http://tawerna-gothic.pl/gothic/zadania-32.html
Cytuj
Cmentarzysko Orków
Na pocz?tku rozmawiamy z Nowicjuszem Talasem, który stoi przed Wielk? ?wi?tyni?. Zaprowadzi on nas w okolice Cmentarzyska. Przechodzimy przez most, potemy skr?camy w prawo, drogi do Cmentarzyka pilnuje kilku Orków, kierujemy si? dalej, dochodzimy do bramy w kszta?cie czaszki. Otwieramy wej?cie za pomoc? ko?owrotu i wchodzimy do ?rodka. Za?aduje si? obszar Cmentarzyska. Przez tunel w skale dochodzimy do sali, w której znajduj? si? zwyk?e Orki i Orkowe Grobowce. Z tej sali przechodzimy do kolejnego pomieszczenia, nast?pnie do jeszcze jednego, z którego dobiega? b?d? okrzyki walki - znajdziemy tam, oprócz martwych Stra?ników ?wi?tynnych, Baala Lukora, próbuj?cego upora? si? z Orkami. Pomagamy mu, potem rozmawiamy z nim i godzimy si? pomóc mu w poszukiwaniach. Idziemy razem z nim do pomieszczenia obok(tego z którego prowadz? trzy wej?cia w tym, dwa w kszta?cie tuneli, jedno - w formie bramy ze schodkami). Zwiedzamy najpierw dwa tunele. W jednym z nich b?d? dwie cele, jedna b?dzie zakratowana. W tym miejscu Guru zatrzyma si? i powie, ?e co? musi by? w tym miejscu. Przeszukujemy otwart? cel?, znajdujemy na ?cianie prze??cznik, który otwiera krat?. Znajdziemy tam kawa?ek pergaminu. Dajemy go nast?pnie Baalowi. Udajemy si? teraz do drugiego tunelu, znajdziemy w nim drug? cz??? pergaminu. Oddajemy j? Baalowi.Potem wró? do poprzedniego pomieszczenia i przechodzimy przez bram? i udajemy si? do du?ej Sali z filarami. Na ?rodku Sali jest miejsce mi?dzy filarami, musimy stan?? w tym miejscu. Baal Lukor zacznie sobie co? przypomina?, po czym uda si? w kierunku ?ciany. My wówczas u?ywamy zakl?cia Teleportaci, które powsta?o ze znalezionych po?owek tajemniczego pergaminu. Gdy ju? znajdziemy si? po drugiej stronie, u?ywamy ko?owrotu, co spowoduje otwarcie si? ?ciany.Pomów z Baalem i razem przetrz??nijcie b?d?ce tam pomieszczenia. Na ko?cu korytarza znajdziemy pomieszczenie z kamiennym o?tarzem. Tu zawiedziony nadaremnymi poszukiwaniami Baal Lukor wpadnie w z?o?? i rzuci si? na nas. Musimy go zabi?.Wracamy do Obozu Sekty i rozmawiamy z Cor Angarem.

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2012, 18:56:51 »
siła 30
poziom 12

ochrona:
przed bronią :55
przed pociskami:10
przed ogniem :25
przed magią: 0

mana 17 (rzadko używam zaklęcia)
zręczność 16

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Maj 2012, 19:11:21 »
http://tawerna-gothic.pl/gothic/zadania-32.html

Tylko problem tkwi w tym,że między tymi filarami stoi ten ork,którego nie jestem w stanie pokonać..

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2012, 19:47:50 »
Właśnie przez bardzo małą ilość siły. Najlepszym rozwiązaniem byłoby podekspienie. Wykonanie wszystkich możliwych zadań jakich jeszcze nie wykonałaś (oczywiście wątek Cmentarza jest głównym wątkiem), wybicie wszystkich wolno hasających stworzeń (polecam wilki, ale atakuj wszystko co uda Ci się zabić, wargi, szkielety, brzytwy odpadają...) i wydaj punkty wówczas na siłę. I tak grasz wojownikiem więc co to za różnica...


Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maj 2012, 09:52:32 »
Ile mam mieć siły ? Chcę też uzbierać pkt. na poziom 2 w broni dwuręcznej.
Teraz mam 40 siły

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maj 2012, 10:11:48 »
Bardziej Ci się opłaca ładować najpierw w siłę. Co z tego, że będziesz ładnie wywijać mieczem, jak twoje obrażenia będą śmiesznie małe i będziesz miała te 10% szansy na zadanie poważniejszych?

Spróbuj dobić do 50 i zaatakuj tego orka.

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Maj 2012, 16:03:49 »
Bardzo dziękuję za pomoc, udało mi się przejść dalej :)

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maj 2012, 17:17:45 »
Polecamy się na przyszłość ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z początkiem trzeciego rozdziału.
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maj 2012, 17:17:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything