Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 474745 razy)

Description:

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7980 dnia: 20 Sierpień 2015, 22:52:46 »
Mnie podoba się to, że mogę odkrywać co kryje się w głowach innych graczy, chodzi mi np. o pomysły na wyprawy :) Niektóre są mroczne, inne zabawne, ale każda jest inna.
Dobre jest także to, że wszyscy trzymają się razem (nooo, w większości...), można pogadać o wszystkim i o niczym.
Pisanie też rozwija wyobraźnie i np. mi pomogło w pisaniu coraz dłuższych wypracowań z polskiego i angielskiego :) Pisząc mogę robić to, co lubię a jednocześnie uczestniczyć w życiu pewnej społeczności.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7981 dnia: 22 Sierpień 2015, 11:19:01 »
Misiaczki, ja zglaszam kolejną dłuższą nieobecność. Przynajmniej do 31.08. Po raz kolejny zostałem pozbawiony laptopa, który działał: UWAGA!!!! 12 dni po serwisie. Także albo się <cenzura> i kupię nowego, albo ostatni raz poczekam na tego. Potem dopiszę moją opinię o ukochanych Marantach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7981 dnia: 22 Sierpień 2015, 11:19:01 »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7982 dnia: 22 Sierpień 2015, 11:22:41 »
A ja już chciałem wyrazić wielką radość, że żyjesz. A tu dupcia, nie żyjesz.

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7983 dnia: 22 Sierpień 2015, 17:51:08 »
Powoli rozpoczynamy promocję gry. Z początku zaczyna się spokojnie. Z kopyta ruszymy wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, ponieważ wtedy odwiedziny podwajają się. Wrzesień to taki miesiąc, kiedy uczniowie mają niby wolne ale powoli zaczyna się nauka. Rzeczywistość jest taka, że wolny czas pozostały im w ciągu dnia spędzają na lekturze i grze. :) W październiku to spadnie, więc we wrześniu musimy pozyskać jak najwięcej świeżej krwi.

Chciałbym otrzymać od was informację zwrotną co lubicie w grze. Chciałbym abyście napisali to od serca nie sugerując się innymi. Na podstawie tego możemy przygotować naprawdę konkretną reklamę gry. Im więcej różnych punktów widzenia tym lepiej. Możecie mi to wysłać w tym temacie lub na pw jeśli ktoś jest nieśmiały. W każdym razie liczymy na wasze zdanie. ;)

Możliwości i osobistości... te dwie rzeczy przemawiają do mnie szczególnie. Gdyby spojrzeć na nasza społeczność i zobaczyć każdą postać, każdy jest inny i bardzo dobrze to widać  poprzez działania naszych postaci, które w lepszy lub gorszy sposób wpasowują się w całą społeczność razem tworząc jedność. Mamy wiele możliwości do poznania się ze sobą umówienia na wydarzenia, czy zwykłego luźnego porozmawiania o życiu. Tym samym zawiązać bliskie kontakty, rozmawiać, jako, że obecnie nie ma nas nadmiernie wielu atmosfera jest niczym przy rodzinnym stole, są i kłótnie i spory, naśmiewanie się z tej czy tej osoby z tej czy tej sytuacji, a jednak każdemu na każdym w jakiś sposób zależy, bo się znają lepiej czy gorzej, która to woda po kisielu ale jednak. Sprzyja to zawiązywaniu się przyjaźni i wspólnym podejmowanym akcjom, które to w sposób szczególny objawiają się jako urokliwe, zabawne rozmowy w domkach, czy też okrutne, przepełnione krwawymi rozbojami wyprawy.

Możliwości... jak każda gra stabilna PBF ma rozbudowany system, który buduje się i zmienia wraz z czasem i nastającymi zmianami i rosnącymi potrzebami. Możliwość współpracy w tworzeniu nowych elementów, zmieniania starych jest ciekawą furtką dla osób mających wizję przyszłości gry. Dalej praca kilku, nawet kilkunastu osób nad systemem, by wszystkie rzeczy niezależne przebiegały szybko, sprawnie, bez zwłoki w czasie. Każdy z naszych "radnych" wie co ma robić i stara się co przekłada się na przyjemność i wzrost możliwości rozwoju naszych postaci, charakterów. A też sprawujemy kontrolę jako by nikt nas nie oszukiwał, bo wszyscy wiemy, ze jak ktoś sobie dopisuje walutę, no to oszukuje wszystkich, którzy tego nie robią i tak dalej, gdzie staramy się złe elementy likwidować, naprawiać "resocjalizować" co by przyjemność z gry nie uciekała przez niecnych, bezecnych oszustów!

Możliwość czytania wielu wypraw rozwija niczym czytanie książek. Począwszy od pobudzenia wyobraźni by dojrzeć to co autorzy słów mieli na myśli obarczone często licznymi grafikami pomagającymi z tym procesem dla takich jak ja, "nieczytających" zbyt dużo w swoim życiu xD, jak i daje walory tym szczególnie uwrażliwionym :) . Z pewnością taka forma gry rozwija nas samych, a że gra istnieje od wieeelu wielu lat, tak jej zasoby są ogromne, a wielkość gry wręcz budząca podziw.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7984 dnia: 24 Sierpień 2015, 10:27:26 »
Mam uwage do osob, ktore dokonuja transakcji wypisujac kwoty nie ze awoich mieszkow. Nie robcie tak. Jesli pobiwracie pieniadze ze sklepu lub skarbca organiacji doliczacie to do karty postaci i dopiero te kwote liczycie jako wasze zasoby gotowki przy transakcji. Podawanie innych kwot jest falszerstwem, bo wy tych pieniedzy nie macie i w razie czego taka transakcje ciezko potwierdzic dowodami.

Tak wiec pamietajcie aby istnialo potwierdzenie w poscie wyplaty gotowki (doliczenia grzywien do karty postaci) oraz zaplaty grzywnami w transakcji. Prosba do Radnych aby nie akceptowali takich transakcji tylko upominali gracza. Wspominalem juz o tym i prosze ostatnu raz.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7985 dnia: 24 Sierpień 2015, 11:15:42 »
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2015, 11:22:02 wysłana przez Beatrice »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7986 dnia: 24 Sierpień 2015, 11:28:44 »
[Npc] dalbym z fuzych liter.
Obrazek Beatrice wrzuc na wiki.

Do wypraw:

Cytuj
Nazwa: Uroczy Las
Ilość uczestników: 1
Wymagania: płeć męska, wyszkolenie w walce(50%) w dowolnej broni

Dopisałbym jeszcze prowadzącego.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7987 dnia: 26 Sierpień 2015, 19:29:41 »
Proszę o wiadomość na pw z linkiem jeśli ktoś chce akceptować transakcje
Leze z dość wysoka gorączka, nie mam siły przeglądać forum.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7988 dnia: 26 Sierpień 2015, 19:32:51 »
<tuli>

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7989 dnia: 26 Sierpień 2015, 19:33:23 »
Szybkiego powrotu do zdrowia Xvi. <tuli>

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7990 dnia: 12 Wrzesień 2015, 11:48:08 »
Mnie nie będzie prawdopodobnie do 21 września, a potem od 24 do 27 września.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7991 dnia: 29 Wrzesień 2015, 09:57:08 »
Ilu mamy w Marancie płatnerzy? Wiem o Silionie i Themo. Kto jeszcze, z aktywnych graczy (dlatego nie liczę Nifa), para się produkcja zbroi i pancerzy?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7992 dnia: 29 Wrzesień 2015, 09:58:47 »
Ja bym wam wykonał te zbroje ale można powiedzieć że nie mam dość talentów :(

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7993 dnia: 29 Wrzesień 2015, 09:59:43 »
Taki Silvaster miał dużo schematów i talentów, ale teraz niestety na to za późno.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7994 dnia: 29 Wrzesień 2015, 10:49:18 »
Ja bym sobie nawet założył postać, wysłał do cechu, zrobił płatnerzem, ale co z tego, kiedy potrzeba mi 6 czy tam 7 srebrnych talentów na naukę zbroi płytowej ze srebra? :/

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7995 dnia: 29 Wrzesień 2015, 11:19:59 »
Jak bede miał talenty na zbyciu to dam znać. ;)

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7996 dnia: 29 Wrzesień 2015, 11:35:47 »
Ja miałem zamiar zrobić nową postać i wysłać ją na kucie zbrój w sumie od zawsze miałem płatnerza. Do tego nawet chciałem zrobić z niej rycerza i ponownie zawitać do bractwa.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7997 dnia: 29 Wrzesień 2015, 11:48:41 »
Nic nie stoi na przeszkodzie.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7998 dnia: 29 Wrzesień 2015, 15:02:35 »
Fun może i nic nie stoi na przeszkodzie, ale jak przypomnę sobie nasze poprzednie relacje to coś się dzieje w moim sercu i głowie! Taki, jakby sygnał ostrzegawczy, który po chwili zamienia się w czerwony a potem słyszę taki cichy szept mówiący : "Nie rób tego!"
I się zastanawiam czy dać sobie i Tobie drugą szanse XD
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień 2015, 15:18:32 wysłana przez Kenshin »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7999 dnia: 29 Wrzesień 2015, 15:51:05 »
Fun może i nic nie stoi na przeszkodzie, ale jak przypomnę sobie nasze poprzednie relacje to coś się dzieje w moim sercu i głowie! Taki, jakby sygnał ostrzegawczy, który po chwili zamienia się w czerwony a potem słyszę taki cichy szept mówiący : "Nie rób tego!"
I się zastanawiam czy dać sobie i Tobie drugą szanse XD

Zabrzmiało to jak powrót do byłej.  <aniol>




Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7999 dnia: 29 Wrzesień 2015, 15:51:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top