Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473671 razy)

Description:

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Demetris

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 152
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7040 dnia: 13 Luty 2015, 15:20:40 »
Czy ktoś miałby czas/ochotę poprowadzić mi wyprawę? :)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7041 dnia: 13 Luty 2015, 20:03:04 »
- Nie mam wieści, nie mam rozwiązań i nie mam dla Ciebie porad. mogę obdarować Cię jedynie wskazówkami.

...powiedział i przekazał je Dragosaniemu


Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7041 dnia: 13 Luty 2015, 20:03:04 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7042 dnia: 13 Luty 2015, 20:10:30 »
...powiedział i przekazał je Dragosaniemu


Też o tym pomyślałem po skończeniu zdania. :D

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7043 dnia: 13 Luty 2015, 20:17:36 »
No ja p*rdole xd

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7044 dnia: 14 Luty 2015, 11:57:01 »
I kolejny dzień dziwnych wizyt, równie dziwnego jegomościa. I Charon znów nie zawodzi.

- Bądź niczym feniks.

Edziu rise like phoneix...


Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7045 dnia: 14 Luty 2015, 14:59:19 »
Takim feniksem, to ja nie chce być :/

Offline Ragthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 95
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7046 dnia: 15 Luty 2015, 15:22:29 »
Co teraz po tym spotkaniu? :D

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7047 dnia: 17 Luty 2015, 12:02:42 »
Biba.

Pytanie do członków Konkordatu. Czy wiecie co się dzieje z Radowitem? Macie z nim kontakt? Nie włazi już od dwóch tygodni.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7048 dnia: 17 Luty 2015, 12:04:09 »
Ptaszki powiedziały, że nie mają pojęcia i mówię to jako członek tejże organizacji.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7049 dnia: 17 Luty 2015, 12:13:33 »
Ptaszki powiedziały, że nie mają pojęcia i mówię to jako członek tejże organizacji.

A ty nie w Bękartach?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7050 dnia: 17 Luty 2015, 12:14:07 »
Ork jest w konkordacie ;)

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7051 dnia: 17 Luty 2015, 12:23:30 »
Ork jest w konkordacie ;)

Takie buty :)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7052 dnia: 17 Luty 2015, 16:24:44 »
// Naprawdę? Straż stała pod drzwiami? Wyszedłem kilka sekund po tym jak on powiedział "Zaraz zawołam straż" Poza tym jak staż widziała mnie jak się oddalam to ja bym widział ją wychodząc z domku. Dalej "To tamten z dziwną ręką!". Rękę mam ukrytą w płaszczu, dlaczego? z zaleceń Isentora po końcu wyprawy Zwiastun Zagłady bodajże. Dalej, straż zaczęła mnie gonić. Podejrzewam, że są opancerzeni przez co spowolnieni. Gonili bestię dużo szybszą od zwykłego człowieka będącą nawet w stanie wskoczyć na dach jak będzie taka potrzeba. A i najważniejszy fakt. Za co mnie zatrzymują? Bo się niegrzecznie wepchnąłem jak mi otworzono drzwi?

Po pierwsze wtargnąłeś do dworu hrabiego w strzeżonej dzielnicy szlacheckiej, więc przez straż jesteś traktowany jako normalny bandyta. Nie napisałeś, że się oddalasz więc MG mógł uznać, że czaisz się pod dworem. A dwór to nie szałas tylko konkretny budynek z ogrodami, podjazdem i ogrodzeniem, więc straż zawsze mogła przyjść z innej strony. Tym bardziej, że Mare po nich pobiegł.
Aha i nie masz też płaszcza, więc każdy widzi Twoją rękę, jak spacerujesz po mieście i udajesz wściekłego na osoby, których nawet nie znasz, a które mogłyby Cię w sumie zabić jednym zaklęciem. :P Więc marszałek zareagował tak jak mógł to zrobić. :P

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7053 dnia: 17 Luty 2015, 16:38:23 »
Po pierwsze wtargnąłeś do dworu hrabiego w strzeżonej dzielnicy szlacheckiej, więc przez straż jesteś traktowany jako normalny bandyta. Nie napisałeś, że się oddalasz więc MG mógł uznać, że czaisz się pod dworem. A dwór to nie szałas tylko konkretny budynek z ogrodami, podjazdem i ogrodzeniem, więc straż zawsze mogła przyjść z innej strony. Tym bardziej, że Mare po nich pobiegł.
Aha i nie masz też płaszcza, więc każdy widzi Twoją rękę, jak spacerujesz po mieście i udajesz wściekłego na osoby, których nawet nie znasz, a które mogłyby Cię w sumie zabić jednym zaklęciem. :P Więc marszałek zareagował tak jak mógł to zrobić. :P

Ale z technicznego punktu widzenia, nie mogli go zatrzymać tak łatwo.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7054 dnia: 17 Luty 2015, 16:48:34 »
Po pierwsze wtargnąłeś do dworu hrabiego w strzeżonej dzielnicy szlacheckiej, więc przez straż jesteś traktowany jako normalny bandyta. Nie napisałeś, że się oddalasz więc MG mógł uznać, że czaisz się pod dworem. A dwór to nie szałas tylko konkretny budynek z ogrodami, podjazdem i ogrodzeniem, więc straż zawsze mogła przyjść z innej strony. Tym bardziej, że Mare po nich pobiegł.
Aha i nie masz też płaszcza, więc każdy widzi Twoją rękę, jak spacerujesz po mieście i udajesz wściekłego na osoby, których nawet nie znasz, a które mogłyby Cię w sumie zabić jednym zaklęciem. :P Więc marszałek zareagował tak jak mógł to zrobić. :P

Mam skórzany pancerz więc mam gdzie schować rękę. Nie wtargnąłem tylko zapukałem  i mi otworzono a potem się zachowałem nie uprzejmie i tyle. Dalej napisałem, że odchodzę bo nie chce mieć zatarczków ze strażą. Strzeżony dom i ot tak wpuszczono tam uzbrojonego podejrzanie wyglądającego człowieka? A i ten elf (Nie mogę zapamiętać jak się pisze jego imię :P) nie zabił by mnie jednym zaklęciem bo jak patrzyłem na jego KP to nie ma tam prawie, żadnych zaklęć. A i nie jestem na niego wściekły tylko na zaistniałą sytuację co można wywnioskować z moich innych postów. Do samego elfa nic nie mam.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7055 dnia: 17 Luty 2015, 18:50:48 »
Zachowujesz się i piszesz głupiutko Rodred.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7056 dnia: 17 Luty 2015, 19:09:09 »
Mam skórzany pancerz więc mam gdzie schować rękę. Nie wtargnąłem tylko zapukałem  i mi otworzono a potem się zachowałem nie uprzejmie i tyle. Dalej napisałem, że odchodzę bo nie chce mieć zatarczków ze strażą. Strzeżony dom i ot tak wpuszczono tam uzbrojonego podejrzanie wyglądającego człowieka? A i ten elf (Nie mogę zapamiętać jak się pisze jego imię :P) nie zabił by mnie jednym zaklęciem bo jak patrzyłem na jego KP to nie ma tam prawie, żadnych zaklęć. A i nie jestem na niego wściekły tylko na zaistniałą sytuację co można wywnioskować z moich innych postów. Do samego elfa nic nie mam.

Skórzany pancerz to nie jest peleryna niewidka :P

pancerz + karwasz

Gestapo też najpierw pukało :P Swoją drogą sam sobie zaprzeczasz. Nikt Cię nie wpuścił, otworzono drzwi a Ty wtargnąłeś.
A ten elf czyli Devristus jest człowiekiem, a nie elfem i to jedno zaklęcie, które posiada wystarczyłoby, żeby rozsmarować po pomieszczeniu nawet 10 takich bestii :P
I skoro nie masz nic do tego "elfa" to dlaczego wciąż mu grozisz? To, że nie rozwiązałeś jeszcze zagadki Charona nie jest żadną podstawą :P
Dlatego Lucas zareagował tak jak zareagował. Zgłoszono przestępstwo na posterunku, więc zwyczajnie podjął kroki.  :P

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7057 dnia: 17 Luty 2015, 19:49:55 »
Co do Devristusa (mogłem przepisać od ciebie :P ) wybacz, że uznałem go za elfa. (o ile dobrze pamiętam był nim przed odrodzeniem). Fajne masz to porównanie do gestapo i chyba masz racje :/ .
Ciągle mu grożę? Gdzie? Bo nie kojarzę.
Zagadki Charona nie brałem za podstawę czy wytłumaczenie mojego zachowania. Po prostu staram się fajnie i oryginalnie odegrać swoją postać :)
Co do samego schwytania to dowiedziałem się od jednego z graczy, że nie da się telekinezą przyciągnąć tak ciężkiego obiektu. No ale jak bym miał okazje coś tam napisać to bym napisał, że nie uciekam bo i po co? :P Miałbym się ukrywać przez resztę pobytu?
Sądzę, że nie było by mnie tam zanim ten niewolnik w ogóle zgłosiłby przestępstwo. Bo chyba Devristus nie ma posterunku w domu nie?

A i Regash czemu tak uważasz?  Bo samo stwierdzenie po za tym, że jest nie miłe nie wnosi nic do dyskusji.
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2015, 20:18:43 wysłana przez Rodred »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7058 dnia: 18 Luty 2015, 14:31:05 »
Ladies and gentleman, mój przymusowy i niezapowiedziany urlop musi się przedłużyć. Tydzień? Dwa? Miesiąc? Nie wiem. Jak się z wszystkim uporam to wrócę.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7059 dnia: 18 Luty 2015, 14:33:18 »
Ladies and gentleman, mój przymusowy i niezapowiedziany urlop musi się przedłużyć. Tydzień? Dwa? Miesiąc? Nie wiem. Jak się z wszystkim uporam to wrócę.

W razie co pomożemy

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #7059 dnia: 18 Luty 2015, 14:33:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything