Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473979 razy)

Description:

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6200 dnia: 11 Sierpień 2014, 11:17:38 »
Ale po co nam jakieś opętania znowu? Za dużo wymyślacie rzeczy średnio przydatnych, albo takich które przydatne nie będą wcale, bo tak jak w przypadku chorób, żaden gracz nie pozwoli sobie na to, żebyście go opętywali :p
Jak dla mnie powinniście się jako druidzi zajmować zielarstwem i produkcją naparów/leków/mikstur, a nie opętaniami. Bo to całkowicie nie jest druidzkie.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6201 dnia: 11 Sierpień 2014, 11:23:47 »
Dokładnie. Brotherhood of Dawn ma monopol na opętania. No i Pakt. I ktoś jeszcze...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6201 dnia: 11 Sierpień 2014, 11:23:47 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6202 dnia: 11 Sierpień 2014, 15:02:30 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6203 dnia: 11 Sierpień 2014, 23:23:07 »
A. I ten zielono-niebieski to kraina arusiowych skośnookich. Tirlenit. Czy jakoś tak.

Daleko to on tym swoim teleportem międzywymiarowym nie poleciał. :/

Zawsze szybciej niż wchodzić po takiej długiej drabinie.  :*

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6204 dnia: 12 Sierpień 2014, 18:05:57 »
W związku z ostatnim zamieszaniem w sprawie zbierania i późniejszego przenoszenie trofeów pozyskanych z bestii chciałbym, żebyśmy wreszcie doszli do jakiegoś konsensusu w tej sprawie. Realizm w grze jest ważny, ale czy jest ważny aż tak, żeby przyczepiać się nawet takich głupot jakimi są prawie bezwartościowe trofea będące jedyną nagrodą myśliwych którzy idą sobie na polowanie?
Trofea, skóry, krew i trucizny są chyba najmniej wartościowym dobrem, które możemy pozyskać na wyprawie.
Patrząc na stary cennik za zabicie i sprzedanie trofeów z kretoszczura myśliwy dostanie 10 grzywien. Jak ograniczymy go tak drastycznie, że nie będzie mógł wziąć zabić jeszcze kilku, bo trofea zwyczajnie się zmarnują to jaki będzie sens nauki pozyskiwania tych wszystkich trofeów i myślistwa skoro to gówno warte?
Nawet za strzały mu się nie zwróci, nie mówiąc nawet o trofeach. Po drugie sprawa samego pozyskiwania trucizn i krwi.

Cytat z wiki:
Cytuj
Jako myśliwy wiesz, że krew zabitych bestii jest bardzo cenna szczególnie w środowisku magów i wampirów. Zawsze więc masz przy sobie krótki nożyk i kilka flakoników do których możesz zebrać krew zabitych stworzeń.
Funkcja - Daje możliwość pozyskiwania krwi z wszystkich potworów z bestiariusza.
Nauka - 1 brązowy talent [Asja Alvawiel] [Mortis]
Koszt - 300 grzywien
Wymagania - Podstawy łowiectwa

Skoro umka nawet zapewnia takie rzeczy to dlaczego się o to czepiać? A nawet jakby to powiedz mi ktoś gdzie takie flakony kupić? Będę wylewał mikstury, żeby mieć butelki? Przecież to jest bezsensowne.

Wiec jeżeli chcemy aż tak bardzo ograniczać możliwości myśliwych to podnieśmy chociaż ceny za to. A jak pozostajemy z takimi cenami jakie są, to przynajmniej nie przyczepiajmy się to tego, bo to jest bzdura. W każdej grze rpg nosisz przy sobie w chuj towarów i nikt się nie dziwi gdzie to jest schowane. W Gothicu mogłeś opierdolić cały Varrant z pancerzy, broni, żarcia i trofeów a potem przenieść to do Nordmaru i Bezio nawet nie stęknął, nawet w Skyrim możesz nosić przy sobie takie ilości smoczych kości, pancerzy, i broni, że aż głowa mała, a tutaj dwie-trzy skóry, kilkanaście pazurów i puff. "Gdzie masz na to miejsce?" Bezsens. Jeśli wszystko ma być takie realistyczne to dlaczego nie zwracamy uwagi na to czy gracze jedzą? Odpoczywają? Piją? Pasą konie? Skoro to są rzeczy umowne, to powinniśmy też umownie patrzeć na trofea. Pozyskało się i już. Magicznie teleportuje się to do domku. A nie utrudnianie życia i konieczność ciągłego przeliczania "wezmę czy za ciężkie".

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6205 dnia: 12 Sierpień 2014, 18:35:56 »
Rozumiem, że starasz sobie zapewnić jako taką przyszłość, bo myśliwych już nie ma. Kto ma polować? Mag z paktu? Paladyn w ciężkiej zbroi z Bractwa? Kruk? A może druid który mieni się obrońcą puszczy? Może każdy, ale to nie jest ich profesją.

Tacy biedni to myśliwi nie są, można sobie zobaczyć jakie okrągłe kwoty chodzą na wadze miejskiej.

Cytuj
Trofea, skóry, krew i trucizny są chyba najmniej wartościowym dobrem, które możemy pozyskać na wyprawie.

http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,21901.msg336727.html#msg336727

43450 grzywien, doprawdy mało. Nawet się za strzały nie zwróciło.

To oczywiście ewenement (możliwy dla każdego gracza), ale na ostatniej wadze również ładne kwoty są za trofea i nagroda zależy od tego ile się upolouje, ale także CO się upoluje.

Cytuj
Skoro umka nawet zapewnia takie rzeczy to dlaczego się o to czepiać? A nawet jakby to powiedz mi ktoś gdzie takie flakony kupić? Będę wylewał mikstury, żeby mieć butelki? Przecież to jest bezsensowne.

Tak, zapewnianie sobie flakonów, których nigdzie nabyć się nie da to bezsens. Z tym się zgodzę.

Cytuj
W Gothicu

W Gothicu też mogłem nosić tysiąc zbroi i mieczy. Dlaczego dyskryminujesz i "ograniczasz możliwości" szabrowników? Dajmy nieograniczony ekwipunek, bo za jeden miecz w dodatku zniszczony jest za mało grzywien w hucie, ot co! Gdyby tak spojrzeć na wiki, to trofeami są również miecze i zbroje (patrz bandytę, wampira kłusownika).

Cytuj
"wezmę czy za ciężkie".

Tak, to liczenie wagi jest denerwujące, dlatego lepiej brzmiałaby ilość możliwych do wzięcia przedmiotów. I kategoria mnożnik 1, II kategoria mnożnik 2 i III kategoria mnożnik 3 do ilości. Stworzyć plecaki i torby i do nich pakować pozyskane rzeczy.






Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6206 dnia: 12 Sierpień 2014, 19:00:20 »
Rzucasz w ludzi, że piszą brednie a sam to robisz.

Rozumiem, że starasz sobie zapewnić jako taką przyszłość, bo myśliwych już nie ma. Kto ma polować? Mag z paktu? Paladyn w ciężkiej zbroi z Bractwa? Kruk? A może druid który mieni się obrońcą puszczy? Może każdy, ale to nie jest ich profesją.

Rozumiem, że bez pojechania po mnie Twój post byłby niepełny, a Twój dzienny współczynnik "ale mu dojebałem" nie osiągnąłby średniej wartości. Nie każdy jest niestety Tobą aby wykorzystywać nieścisłości w grze, aby samemu się bogacić. Czego przykładem jest chociażby zakup domostwa. Który jest pięknym tego przykładem. Więc się ode mnie odstosunkuj i zwyczajnie patrz na siebie.

Nie wiem czy słyszałeś o konkordacie i o drugiej ścieżce na końcu której stoją lykantropi. Aby awansować w hierarchii muszą poznawać kolejne umiejętności myśliwskich co czyni ich... uwaga! Tak! Dokładnie! Myśliwymi! Co więcej nawet Isentor o tym mówił. ÂŁoł!

Wiem, że chcesz ogarnąć handel na kontynent. Na pewno będziesz miał stałego klienta w postaci konkordatu. Organizacja będzie skupowała od członków trofea zwierząt po cenie hurtowej, zakupione towary wysyłalibyśmy za morze na Twoich statkach i dzielili się zyskiem. Ustalilibyśmy szczegóły tak, by org miała nadal zysk z odsprzedania tych trofeów i Tobie skapnął opłacalny procent z transakcji.

Tacy biedni to myśliwi nie są, można sobie zobaczyć jakie okrągłe kwoty chodzą na wadze miejskiej.

http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,21901.msg336727.html#msg336727

43450 grzywien, doprawdy mało. Nawet się za strzały nie zwróciło.

To oczywiście ewenement (możliwy dla każdego gracza), ale na ostatniej wadze również ładne kwoty są za trofea i nagroda zależy od tego ile się upolouje, ale także CO się upoluje.

ÂŁoooł Gordian zabił Czarną Wiwernę, a właściwie nie zabił, bo inni zabili, a on ich wychujał i zebrał trofea i stał się bogaty łoł! Tylko, że teraz już by tego nie zrobił, bo... bo nie mógłby zabrać tych trofeów ze sobą, gdyż:
- nie miałby butelek
- nie mógłby tego unieść

W Gothicu też mogłem nosić tysiąc zbroi i mieczy. Dlaczego dyskryminujesz i "ograniczasz możliwości" szabrowników? Dajmy nieograniczony ekwipunek, bo za jeden miecz w dodatku zniszczony jest za mało grzywien w hucie, ot co! Gdyby tak spojrzeć na wiki, to trofeami są również miecze i zbroje (patrz bandytę, wampira kłusownika).

Broń posiada zasady jej ekwipowania, trofea nie. Druga sprawa jest taka, że to nie ja wymyśliłem poroniony pomysł zdzierania pancerzy z trupów przeciwników.

Tak, to liczenie wagi jest denerwujące, dlatego lepiej brzmiałaby ilość możliwych do wzięcia przedmiotów. I kategoria mnożnik 1, II kategoria mnożnik 2 i III kategoria mnożnik 3 do ilości. Stworzyć plecaki i torby i do nich pakować pozyskane rzeczy.

Aaaa, a jak ubiorę plecak to od razu jestem w stanie więcej unieść. Seems legit!

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6207 dnia: 12 Sierpień 2014, 19:23:19 »
Nie każdy jest niestety Tobą aby wykorzystywać nieścisłości w grze, aby samemu się bogacić. Czego przykładem jest chociażby zakup domostwa. Który jest pięknym tego przykładem. Więc się ode mnie odstosunkuj i zwyczajnie patrz na siebie.

Jaka nieścisłość? Był bon i go wykorzystałem. Wymyślaj sobie takie wyimaginowane problemy w swoich czynnościach, nie w cudzych, bo jak widać odmawiając mi tego w ratuszu racji nie miałeś.

Nie wiem czy słyszałeś o konkordacie i o drugiej ścieżce na końcu której stoją lykantropi. Aby awansować w hierarchii muszą poznawać kolejne umiejętności myśliwskich co czyni ich... uwaga! Tak! Dokładnie! Myśliwymi! Co więcej nawet Isentor o tym mówił. ÂŁoł!

Ja również jestem myśliwym, bo posiadam umiejętność myśliwską: podstawy łowiectwa? Napisałem dlatego o profesji, czy do Lykantropów będzie należeć polowanie na zwierzęta czy fizyczna obrona puszczy?

ÂŁoooł Gordian zabił Czarną Wiwernę, a właściwie nie zabił, bo inni zabili, a on ich wychujał i zebrał trofea i stał się bogaty łoł! Tylko, że teraz już by tego nie zrobił, bo... bo nie mógłby zabrać tych trofeów ze sobą [...]

I to jest powód tych postów? Bo teraz nie możesz zarobić 50 000 grzywien?

Broń posiada zasady jej ekwipowania, trofea nie. Druga sprawa jest taka, że to nie ja wymyśliłem poroniony pomysł zdzierania pancerzy z trupów przeciwników.

Tak, dokładnie. Trzeba stworzyć zasady ekwipowania trofeów i tyle.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6208 dnia: 12 Sierpień 2014, 21:45:57 »
Stwórzmy zasady ekwipowania trofeów, ekwipowania koni, kucyków, osłów, jaków, taru, wielbłądów, wprowadźmy objętości skrzynek, plecaków, domków itd, a potem dziwmy się że nikt już w to nie chce grać.

Dajcie jeszcze wagę pojedynczej grzywny, żeby się burżuazja nie mogła po mieście wozić z 5k grzywien w kieszeni. <ignorant>

Rakbar już daj sobie na wstrzymanie z tymi przytykami ad persona, bo jak Gordiu zaproponował papugę, która miała tam jakieś -50 metrów do perfekcyjnej celności czy czegoś tam, to zaraz zacząłeś biadolić, że jak to, arcysilni magowie nie będą mogli jej zajebać z fajerbola i tak nie może być!!! Myśliwy niech się skrada bez umki cichego zabójca za plecy ofiary, żeby mieć pewność, że coś upoluje, ale od mejdżów wara.

Nie, niech myśliwi zarabiają po 30 grzywnach za upolowanego jelenia, będą sobie mogli kupić 6 butelek ginu w Obieżyświecie. <ignorant> Absurdalne jest to, że w argumentacji przeciw podajesz przykład czarnej wiwerny (!!!), bo przecież każdy szanujący się myśliwy nie wraca z porannego spacerku do lasu z sercem i trzema workami łuski tej bestii.

Radni radnymi, ale to jest pod naczelną zasadą "każdy sobie rzepkę skrobie". Isu bierze za dużo ludzi do tego, każdy chce się czymś wykazać i powstaje za dużo niepotrzebnych i zbędnie komplikujących grę zasad.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6209 dnia: 12 Sierpień 2014, 21:57:53 »
Rakbar już daj sobie na wstrzymanie z tymi przytykami ad persona, bo jak Gordiu zaproponował papugę, która miała tam jakieś -50 metrów do perfekcyjnej celności czy czegoś tam

W zasadzie to jedno zdanie podsumowuje cały twój post. Nie masz pojęcia o czym piszesz, nie pamiętasz o czym była sprawa, ale piszesz.  <ignorant>

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6210 dnia: 12 Sierpień 2014, 22:04:39 »
Cytat: Rakbar
Ta papuga ma zbyt duży ujemny współczynnik do celności. Najlepiej wyszkolony mag, np. Isentor, nie jest w stanie punktowo uderzyć ptata z dystansu 1m, kiedy on jest w spoczynku. To strasznie nie logiczne i proponuje to zmienić na 80m. To chciałem abyś zmienił, kiedy pisałem na czacie - piszę tu, gwoli przypomnienia.

<ignorant> No pisałem zupełnie o czymś innym, pardon.

Twój post za to podsumowuje całą Twoją próbę obrony tezy "zasady są słuszne!". Tylko Ty się znasz, tylko Ty wiesz, co najlepsze i nikt lepiej nie wie, jak powinien wyglądać system. Kropka.


Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6211 dnia: 12 Sierpień 2014, 22:29:37 »
Twój post za to podsumowuje całą Twoją próbę obrony tezy "zasady są słuszne!". Tylko Ty się znasz, tylko Ty wiesz, co najlepsze i nikt lepiej nie wie, jak powinien wyglądać system. Kropka.

Nie, ja tylko piszę jak to powinno być według mnie. Denerwuje się tylko, kiedy ktoś nie przeczyta tego co napisałem lub zrozumie mój post na własne widzimisię. Nie po to próbuje tłumaczyć, żeby potem wysłuchiwać ponownie tego samego. Dyskusja polega na postępie, a nie na tkwieniu w jednym miejscu.

Cytuj
Stwórzmy zasady ekwipowania trofeów, ekwipowania koni, kucyków, osłów, jaków, taru, wielbłądów, wprowadźmy objętości skrzynek, plecaków, domków itd, a potem dziwmy się że nikt już w to nie chce grać.

Do absurdu można sprowadzić wszystko. Jeśli jesteś za całkowitą anarchą w grze to raczej ten system nigdy taki nie był i raczej nie będzie. Zawsze były sztywne zasady, przynajmniej narzucane przez Isentora. To jedna z nich, której w tej chwili bronię bo jest wg. mnie słuszna.

http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,25731.msg367215.html#msg367215

Aby tego uniknąć, trzeba wprowadzić prosty system ekwipowania trofeów. To jest rzecz elementarna, bo skoro powstał wpis: Ekwipowanie przedmiotów jak i Pozyskiwanie przedmiotów, to znaczy, że jest też taka potrzeba, aby wprowadzić tożsamy wpis do trofeów bo to rzeczy pozyskiwana na wyprawie! Po to zostały dodane konie i w przyszłości mogą też być inne środki transportu. Czy tak trudno dorobić do zwierzyn łownych mięso i je transportować do punktu w mieście, który również może być stworzony? Zwiększy to dochód myśliwych! Pisałem to na czacie, ale nie, lepiej podwyższyć cenę pazura kretoszczura do 200 grzywien a rógu cieniostwora do 1000. A jak nie chcecie, to ma być nieograniczony transport. Pieprzenie takie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6212 dnia: 16 Sierpień 2014, 19:03:21 »
Gladiatorzy Valfden!

Wprowadziłem kilka zmian stylistycznych w tematach Areny, tak by to miało przynajmniej kształty podobne do rąk i nóg (do pełni ideału jeszcze trochę roboty). Ważną dla was zmianą jest forma zapisu pierwszego postu walki i tytułu samego tematu. Jeśli będą odbiegać od mojej wersji, możecie się lekko zdziwić.

;)



Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6213 dnia: 16 Sierpień 2014, 19:49:01 »
Czy cyfry mogą być zapisane cyframi rzymskimi? W innym wypadku chciałbym poinformować, że zakończyłem spacery na arenę...  <ignorant>

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6214 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:07:39 »
Czy cyfry mogą być zapisane cyframi rzymskimi? W innym wypadku chciałbym poinformować, że zakończyłem spacery na arenę...  <ignorant>

Będziemy tęsknić. A tak serio lol. :P A co to za różnica czy wstawisz sobie rzymskie czy arabskie?

Po dwudniowym marszu byłeś zmęczony, brak pożywiania się duszami wpływał negatywnie na stan Twojego ciała. Twój niewolnik wyglądał o wiele gorzej, od dwóch dni nie pił i nie jadł. Ledwie słaniał się za Tobą na nogach. Nie wiedząc, gdzie dokładnie masz szukać Ogaresa po prostu brnąłeś przed siebie na południe w nadziei, że cudownie na niego natrafisz. Niestety rzeczywistość jest suką. Nie miałeś prowiantu, nie licząc niewolnika, które może zjeść, nie miałeś planu, błądziłeś na oślep. Do najbliższej wioski miałeś jeszcze 4 dni pieszej wędrówki.

Isu to nie jest przesada? Od kiedy u nas w grze istnieje przymus żywienia postaci? Odległości setek kilometrów pokonujemy w parę godzin, wychodzimy bez szwanku z pierdyliarda sytuacji w których powinniśmy zdechnąć, a na końcu każdej jaskini czeka nas garnek złota. I nikt się nie czepia bo to gra i wszystko jest umowne. A tutaj pizd. Dev idzie i umiera z głodu. Serio?

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6215 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:09:07 »
Będziemy tęsknić. A tak serio lol. :P A co to za różnica czy wstawisz sobie rzymskie czy arabskie?
Jeśli będą odbiegać od mojej wersji, możecie się lekko zdziwić.

;)




Dlatego pytam, abym się nie zdziwił :P .

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6216 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:26:00 »
Będziemy tęsknić. A tak serio lol. :P A co to za różnica czy wstawisz sobie rzymskie czy arabskie?

Isu to nie jest przesada? Od kiedy u nas w grze istnieje przymus żywienia postaci? Odległości setek kilometrów pokonujemy w parę godzin, wychodzimy bez szwanku z pierdyliarda sytuacji w których powinniśmy zdechnąć, a na końcu każdej jaskini czeka nas garnek złota. I nikt się nie czepia bo to gra i wszystko jest umowne. A tutaj pizd. Dev idzie i umiera z głodu. Serio?
Dev jako lisz MUSI jeść dusze jak wampir krew. Devciu zacznie gnić ;/

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6217 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:34:35 »
Dev jako lisz MUSI jeść dusze jak wampir krew. Devciu zacznie gnić ;/

Ale po dwóch dniach od wyjścia z paktu? Może Lithan zrobił mu kanapki na drogę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6218 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:40:01 »
No też dziwne, technicznie Dev powinien być szkieletem już od dawna  ;p

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6219 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:43:08 »
No też dziwne, technicznie Dev powinien być szkieletem już od dawna  ;p

Aruś tu chodzi o to, że raz trzeba jeść raz nie. Raz Is przyczepi się, że nie zjadłeś kotleta w karczmie a raz pozwoli postaci bez zdolności zrobić coś czego zrobić nie mogła. I to o to chodzi. Bo to już jest takie łapanie się graczy na siłę. I to nie mówię tylko o Devie, ale o innych.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6219 dnia: 16 Sierpień 2014, 21:43:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top