Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473665 razy)

Description:

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4000 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:45:53 »
Był taki. Orzech grał nim krótko  :P

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4001 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:53:39 »
Jak nie! Garik już był jak mieliśmy ten atak z demonem i odkrycie ;[

Jakim Demonem? Ekkerund zostało odkryte po tym, jak trzęsienie ziemi zawaliło kopalnię srebra. Było przyjęcie akurat u Gordiana. Wszyscy się zebrali i ruszyli. Wtedy odkryliśmy korytarz i otworzyliśmy wielkie wrota do miasta krasnoludów za pomocą klucza w kształcie młotka. ÂŻadnego Demona przy odkryciu miasta nie było

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4001 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:53:39 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4002 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:56:06 »
Yep. Był na innej wyprawie.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4003 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:56:40 »
Yep. Był na innej wyprawie.

to pamiętam

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4004 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:59:06 »
Ale też jakoś niedługo po odkryciu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4005 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:59:37 »
A no.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4006 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:12:46 »
Uwielbiam, kiedy ktoś narzeka na efekty pracy wykonywanej z dobrej woli, za darmo, bo dla przyjemności.

Mam dla odmiany dzień wolnego od pracy i uczelni oraz innych obowiązków więc robię wyprawę dla mojej organizacji i przygotowuje na nią konkretny bestiariusz, by nie wiało nudą. ÂŹLE! Bo nie robię jednocześnie 10 innych rzeczy. Gordian życie to nie koncert życzeń. Skończę jedną rzecz to zabiorę się za drugą. Nie musisz mi codziennie przypominać co jest do zrobienia, bo ja to dobrze wiem jako MG.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4007 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:24:15 »
Iszętole! Pakiet zrównoważonego rozwoju! Balans będzie tylko wtedy, kiedy każda organizacja będzie się rozwijała prężnie! Musisz odpuścić Pakt na jakiś czas i zająć sie pozostałymi organizacjami, aby wilk był syty a owca cała!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4008 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:28:49 »
Albo owca syta i wilka cały!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4009 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:37:04 »
Ja za to uwielbiam, jak ktoś narzeka, że ma tyle pracy i zajęć bo stworzył grę i ludzie zaczęli w nią grać.
To, że ktoś robi coś za darmo to nie znaczy, że inny nie może się czegoś od twórcy domagać.

Zajebiście, że rozwijasz sobie pakt i bractwo, tyle że wtedy wieje nudą, bo tylko wybrani gracze się rozwijają, a reszta ma sobie znaleźć zajęcie, bo tak. I teraz taki mag, albo paladyn rozpierdala wszystko w jednym poście a reszta nawet nie powinna myśleć o dołączeniu do Twojej wyprawy, bo chociażby taki myśliwy może co najwyżej polować na zające. Bo taki jest zajebisty balans.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4010 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:39:00 »
A spróbuj tylko coś naruszyć z tego "balansu". Ale i tak nic nie zmienimy.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4011 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:43:57 »
Ja za to uwielbiam, jak ktoś narzeka, że ma tyle pracy i zajęć bo stworzył grę i ludzie zaczęli w nią grać.
To, że ktoś robi coś za darmo to nie znaczy, że inny nie może się czegoś od twórcy domagać.

Zajebiście, że rozwijasz sobie pakt i bractwo, tyle że wtedy wieje nudą, bo tylko wybrani gracze się rozwijają, a reszta ma sobie znaleźć zajęcie, bo tak. I teraz taki mag, albo paladyn rozpierdala wszystko w jednym poście a reszta nawet nie powinna myśleć o dołączeniu do Twojej wyprawy, bo chociażby taki myśliwy może co najwyżej polować na zające. Bo taki jest zajebisty balans.

Ale kto do kurwy nędzy zabrania rozwijać pozostałe organizacje? No powiedz kto? Bo strasznie denerwuje mnie to, ze narzekacie, ze Wasze organizacje SA tak malo rozwiniete., ale czy to Is zabronił je rozwijać?

Offline Lutmir

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 35
  • Drugie konto Garika
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4012 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:45:31 »
Eee... To Jan nie uczy młota?  ;[

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4013 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:48:38 »
Ale kto do kurwy nędzy zabrania rozwijać pozostałe organizacje? No powiedz kto? Bo strasznie denerwuje mnie to, ze narzekacie, ze Wasze organizacje SA tak malo rozwiniete., ale czy to Is zabronił je rozwijać?
Dokładnie to jest narzekanie w stylu robisz za dużo dla siebie ale nie robisz za dużo za nas. Zacznij teraz pracować za nas, bo my też chcemy coś mieć. <ignorant>

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4014 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:49:55 »
Eee... To Jan nie uczy młota?  ;[
Nie? Tylko Bractwo. Chcesz być niezależny? Nie da sie.

Ale kto do kurwy nędzy zabrania rozwijać pozostałe organizacje? No powiedz kto? Bo strasznie denerwuje mnie to, ze narzekacie, ze Wasze organizacje SA tak malo rozwiniete., ale czy to Is zabronił je rozwijać?
Tyle że głowny MG powinien bardziej naprowadzać jak co ma być po za mówieniem "Nie bo nie". Nie siedzimy mu w głowie i jego wizji Marantu nie znamy.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4015 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:52:19 »
Nie? Tylko Bractwo. Chcesz być niezależny? Nie da sie.
Tyle że głowny MG powinien bardziej naprowadzać jak co ma być po za mówieniem "Nie bo nie". Nie siedzimy mu w głowie i jego wizji Marantu nie znamy.

No ja rozumiem, ale nikt nie narzeka ze organizacje sa zacofane. ÂŁowczy jakoś mogli wprowadzic luki,nie? Da się, da.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4016 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:53:31 »
Ciekawe ile męki będzie przy smarach itd.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4017 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:55:19 »
Ale kto do kurwy nędzy zabrania rozwijać pozostałe organizacje? No powiedz kto? Bo strasznie denerwuje mnie to, ze narzekacie, ze Wasze organizacje SA tak malo rozwiniete., ale czy to Is zabronił je rozwijać?
Nie wiesz co mówisz. Aragorn powiedział dobrze:
Tyle że głowny MG powinien bardziej naprowadzać jak co ma być po za mówieniem "Nie bo nie". Nie siedzimy mu w głowie i jego wizji Marantu nie znamy.
Bo sam Isentor mi napisał, że:
 
Tylko wiesz dla paktu mam masę rzeczy do przygotowania to samo dla bractwa, a jak dostaje projekt od was zrobiony na odwal to i tak praktycznie muszę go przepisać na nowo, więc też potrzebuje na to czasu, a jak poświęcam czas na swoje org to na was już go niestety nie mam. ;[

Bo wasze czary które robiliście wchodziły w skład Paktu. I na to Isentor miał czas. A inne organizacja no niestety, nie mają tego szczęścia. My chcemy coś zrobić, tak, żeby się Isowi spodobało, ale to jest problem, bo Is nie ma czasu dla nas aby nam wytłumaczyć co możemy, jak daleko możemy coś zrobić, co powinno tam być, czego nie tykać.
Jest coś w zasadzie 'no zróbcie, zobaczymy'. I my nawet nie wiemy od czego zaczynać. Bo potem jest 'nie bo nie', albo 'to jest źle'. I weź Dev nie mówi mi że nie wiesz o co chodzi. Bo wiesz dobrze.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4018 dnia: 03 Styczeń 2014, 13:03:17 »
Jestem zawiedziony tym, że używasz naszych prywatnych rozmów jako cytatu, by podeprzeć się pseudo argumentem. Z tego co mi wysyłałeś zawsze wam dokładnie odpisuje co należy poprawić. Jeśli przeczytam tekst i widzę w nim masę błędów ortograficznych albo stylistycznych również o tym pisze. Co mam Ci jeszcze do tego wysyłać? W drugim akapicie 3 wyraz macie u zamiast ó, a w piątym zdaniu nie odmieniacie słów? To mam za was jeszcze robić? Bo tylko tego wam dokładnie krok po kroku nie rozpisałem jak macie poprawić. Wszystko pozostałe zostało przeze mnie wytłumaczone jak krowie na rowie. Po czym i tak nikomu z was nie chciało się tego robić. Czekałem na poprawki ponad miesiąc, z czego dostałem nadal zrobioną na odwal wersje, która poprawiałem przez prawie godzinę. Także może w pierwszej kolejności popracujcie nad sobą i dopiero wtedy zacznijcie mnie wytykać jakiekolwiek błędy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4019 dnia: 03 Styczeń 2014, 13:05:05 »
Ja może nie mam takiego stażu, byście uznali moją wypowiedź za godną... ale zgadzam się z obiema stronami. Bo patrząc z Isa strony, on chce jak najlepiej dla swoich org., poświęca się itd. Tak samo każdy MG który dowodzi.. Chce by jego organizacja była najlepsza. Nie dziwcie się więc, że Is ma was w dupie.. On was nie ma, on po prostu jest zajęty. Dev dobrze powiedział, chcemy coś to róbmy...
Ale za to druga strona się z tym nie zgadza. Bo dobra, rozwijajmy się. Ale gdzie pomoc? Sami tego wszystkiego nie ogarniemy, potrzebujemy naprowadzenia. I tu właśnie powinien wkroczyć Is, który oderwie się na chwilę od swojego świata i pomoże.

Więc według mnie, i my i on zawiódł... Złąąączmyyy się!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #4019 dnia: 03 Styczeń 2014, 13:05:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top