Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473659 razy)

Description:

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3880 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:20:56 »
To wskrzeszenie zależy od tego, czy Is jest na wyprawie w końcu Dev też się tego nauczy więc będziecie mieć dwóch a Edziu was uzdrowi i po problemie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3881 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:24:28 »
Bractwo jest tankiem do polowania na magów, magowie na chu* wie co, bestie na demony a myśliwy na zwierzyne... Wy z taką rzeczą jesteście nie do pokonania. Raz na post się tp, i nic was nie trafi... Ale nie chce zaczynać dyskusji, ani kłótni bo wolę być przyjaźnie do wszystkich nastawiony (Do cb też Kharim :D). Więc tyle z mojej strony.
Niebezpiecznie jest mówic czym są organizacje prowadzone przez Isentora. Zwłaszcza, jeśli Isentor ma o tym inne zdanie.  :-\

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3881 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:24:28 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3882 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:27:49 »
Dev już umie. Ale Dev może jeszcze zginąć, Isa nie będzie. Edzio zostanie ranny, i chuja zrobią a nie żyć będą..
Ale nie o tym gadamy. Mówisz że są nieśmiertelni. U nich najwyższą rangą są arcylisz... A u was jakieś anioły śmierci... Weź się puknij w łeb, i skończmy tą rozmowę bo mi łeb pęknie...

Niebezpiecznie jest mówic czym są organizacje prowadzone przez Isentora. Zwłaszcza, jeśli Isentor ma o tym inne zdanie.  :-\

Chociaż, jakby z Isa strony sprawdzić to nawet opancerzony tank z przemieszczeniem zostanie zabity przez admina na wyprawię :/ Poza tym. Ja tylko mówię, czym dane gildie się zajmują :D

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3883 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:28:44 »
Bawi mnie, jak wypowiadają się ludzie pokroju Kratosa, nie mający pojęcia o grze paladynem w marancie i krzyczącym najgłośniej, co mamy mieć, a czego nie mamy - no offence, ofc. Takie umiejętności jak przemieszczenie są nam po prostu potrzebne do efektywnej walki z magami. I nie mówić mi tu, proszę, o mojej rzekomej nieśmiertelności(w sensie paladyna z Bractwa), bo wystarczy zaklęcie czy dwa i będę martwy. Po prostu ta umiejętność jest mi potrzebna do szybkiego spieprzenia przed jakimś zaklęciem. Zabicie maga nie jest takie proste, jak się niektórym wydaje. Sami wiecie, ile macie umiejętności. Zwykła psionika i potężniejsze zaklęcie wystarcza, by zabić większość przeciwników.

Magowie wciąż są najbardziej uprzywilejowaną grupą w marancie - najpotężniejsze zaklęcia, mnóstwo przydatnych umiejętności. Nie mówcie o sytuacji na wyprawie, bo sami się wpakowaliście prosto pod lufy, w innej sytuacji zabicie maga nie jest aż tak proste.

Najgorzej są kruki, więc nie płaczcie jacy wy to słabi. U nas nikt nie wskrzesi. My możemy jedynie pochować poległych, modlić się by spoczywał w pokoju, i pomścić co najwyżej...
Ojej, biedne kruczki. Sam pracowałem nad paroma ulepszeniami dla was, co z tym zrobicie, wasza wola. Z tym, o czym ja i Blaze myśleliśmy Kruki mają sporo do powiedzenia. Wprowadźcie nowości i wszystko stanie się lepsze.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3884 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:34:14 »
Ojej, biedne kruczki. Sam pracowałem nad paroma ulepszeniami dla was, co z tym zrobicie, wasza wola. Z tym, o czym ja i Blaze myśleliśmy Kruki mają sporo do powiedzenia. Wprowadźcie nowości i wszystko stanie się lepsze.

Jeśli to prawda, to cofam wszystkie oszczerstwa od paladynach :D

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3885 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:38:42 »
W ogóle zacznijmy od tego, że rzucasz kurwami na prawo i lewo na forum publicznym myśląc, że zwiększy to głębie twojej wypowiedzi. Trzymajmy jak poziom dyskusji, za takie coś powinieneś zostać nagrodzony ostrzeżeniem.
Możemy tak gadać o tym bez sensu. Edziu mnie się czasami wydaje, że Ty chcesz być nie do pokonania i tyle. Pragnę zauważyć, że źle odbieracie kilka rzeczy. Co Ci zrobi taki paladyn, jak umiejętnie do niego podejdziesz? Jesteś magiem, to graj jak mag a nie wojownik. Weź z zaskoczenia i tyle. Czemu wy grę tylko odczytujecie jako walka. To nie na tym rzecz polega kurcze. Ja mogę grać wojownikiem, dostaję wpieprz od magów, paladynów, skrytobójcę. Ale tworzę sobie fabułę dobrą dla mnie i tyle. ÂŹle tez odczytujecie bycie paladynem. Nif mówił o tym, że macie o nim nie myśleć jak o "gostku w zbroi z charakterem praworządny dobry" Dla mnie tutejszy paladyn jest pokroju Templariusza z Dragon Age. Zajmuje się likwidacją magów i mi tam pasi. Serio uważasz, że pal lepiej czaruje od maga? Ano tak, zapomniałem, że paladyni mogą rzucać meteorytami gdzie popadnie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3886 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:52:35 »
masz reputka za ten post Nif, zgadzam się z Tobą. Nie warto cały czas trwać przy tych samych schematach, trzeba szukać nowych rozwiązań, które odbiegają od tego co zazwyczaj widzimy. Trzeba też pamiętać, że w świecie, nawet takim jak Marant nie istnieją tylko czarny i biały, są odcienie szarości, które właśnie mogą zniszczyć ten zwykły schemat.
Strasznie mnie irytuje, że wielu patrzy na marant przez pryzmat innych gier, zamiast patrzeć na niego jak na marant. ;)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3887 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:52:58 »
W ogóle zacznijmy od tego, że rzucasz kurwami na prawo i lewo na forum publicznym myśląc, że zwiększy to głębie twojej wypowiedzi. Trzymajmy jak poziom dyskusji, za takie coś powinieneś zostać nagrodzony ostrzeżeniem.
Możemy tak gadać o tym bez sensu. Edziu mnie się czasami wydaje, że Ty chcesz być nie do pokonania i tyle. Pragnę zauważyć, że źle odbieracie kilka rzeczy. Co Ci zrobi taki paladyn, jak umiejętnie do niego podejdziesz? Jesteś magiem, to graj jak mag a nie wojownik. Weź z zaskoczenia i tyle. Czemu wy grę tylko odczytujecie jako walka. To nie na tym rzecz polega kurcze. Ja mogę grać wojownikiem, dostaję wpieprz od magów, paladynów, skrytobójcę. Ale tworzę sobie fabułę dobrą dla mnie i tyle. ÂŹle tez odczytujecie bycie paladynem. Nif mówił o tym, że macie o nim nie myśleć jak o "gostku w zbroi z charakterem praworządny dobry" Dla mnie tutejszy paladyn jest pokroju Templariusza z Dragon Age. Zajmuje się likwidacją magów i mi tam pasi. Serio uważasz, że pal lepiej czaruje od maga? Ano tak, zapomniałem, że paladyni mogą rzucać meteorytami gdzie popadnie.

I tu masz rację, Moguś bo ja nie kapuję tego, że ostatnio każdy chce być Isem. I móc wszystko. Jakby gracze zwyczajnie grali i nauczyli się tam przypuszczalnie tylko czegoś jednego to to byłoby wg mnie bardzo klimatyczne. Bo byłby łucznik-myśliwy, alchemik, medyk, paladyn, wojownik, najemnik, mag wody, mag ognia. A teraz powoli dążenie się zaczyna do bycia wszystkim na raz;/ I to jest bardzo niecacy.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3888 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:55:46 »
Proponuje zrobić szybciej wojne z Meanebem i jebnąć reset jak poprzednio :)

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3889 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:56:47 »
Proponuje zrobić szybciej wojne z Meanebem i jebnąć reset jak poprzednio :)


nieee, nie chcę znów dostać zawału czekając na rzut kostką Isa odnośnie Bestii.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3890 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:59:18 »
Proponuje zrobić szybciej wojne z Meanebem i jebnąć reset jak poprzednio :)

Coś mi się wydaje, że teraz to nie będzie takie napierdalanie jak ostatnio. Bo co my możemy z takimi demonami?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3891 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:00:07 »
To przestańcie jęczeć jak wam źle. Grajcie a nie klepcie skile. To je RPG Role Play Game. Gra w Odgrywanie Ról a nie Hack&Slash  ;[

Coś mi się wydaje, że teraz to nie będzie takie napierdalanie jak ostatnio. Bo co my możemy z takimi demonami?
Mięsko armatnie też będzie

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3892 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:02:31 »
To przestańcie jęczeć jak wam źle. Grajcie a nie klepcie skile. To je RPG Role Play Game. Gra w Odgrywanie Ról a nie Hack&Slash  ;[

Panie, jakby była możliwość to bym kilka tych moich specjalizacji mógł zwyczajnie wytegować w kosmos:)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3893 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:04:28 »
Panie, jakby była możliwość to bym kilka tych moich specjalizacji mógł zwyczajnie wytegować w kosmos:)
To było do paladynek i maguff

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3894 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:05:56 »
My się nie skarżymy.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3895 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:12:24 »
Też nie narzekam poza obrębem magii :P Ale każda szkoła musi być w czymś gorsza

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3896 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:14:44 »
Więc mordy w kubeł i grać  ;p

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3897 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:17:10 »
a moim marzeniem tak na prawdę jest zbieranie jagódek w lesie i bycie pacyfistą  :)

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3898 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:19:28 »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3899 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:33:00 »
a moim marzeniem tak na prawdę jest zbieranie jagódek w lesie i bycie pacyfistą  :)
Będziemy wpadać do twojego domu, palić bagienne ziele i słuchać dziwnej muzyki :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #3899 dnia: 30 Grudzień 2013, 21:33:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top