Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 473744 razy)

Description:

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2420 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:13:00 »
No wiesz... ciężko jest, jak się pierw próbuje zwalić wszystko na czarną rudę, potem na brak świadomości nowicjusza... szczególnie że taki z niego nowicjusz jak ze mnie arcymag teraz... nowicjusz znający porządne zaklęcia obszarowe... po prostu niedouczony!

Poza tym czemu mis tale każdy pisze o nim nowicjusz...

W ogólnym rozrachunku dałeś dupy, niezależnie co chcesz teraz zrobić na początku w ogóle nie miałeś planu, a jeżeli miałeś to nawet dla mnie nie trzymał się ani ładu ani składu...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2421 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:14:46 »
Kurde, Canis, Ty mogłeś wziąć Malavona  :D Z Twoim gadanym to jeszcze być przekonał Isa, że to wina Aragorna i dostałby baty  <lol> Następnym razem bierzemy Ciebie  ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2421 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:14:46 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2422 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:16:05 »
No wiesz... ciężko jest, jak się pierw próbuje zwalić wszystko na czarną rudę, potem na brak świadomości nowicjusza... szczególnie że taki z niego nowicjusz jak ze mnie arcymag teraz... nowicjusz znający porządne zaklęcia obszarowe... po prostu niedouczony!

Poza tym czemu mis tale każdy pisze o nim nowicjusz...

W ogólnym rozrachunku dałeś dupy, niezależnie co chcesz teraz zrobić na początku w ogóle nie miałeś planu, a jeżeli miałeś to nawet dla mnie nie trzymał się ani ładu ani składu...

Niedouczenie tutaj nie może występować - w końcu dopuścili go do nauki zaklęcia, nie? Strach, rozpacz, chęć przeżycia sprawiły, że Malavon rzucił zaklęcie.  No jak widać nie nadaję sie na obrońcę. Chociaż zawsze mnie to zastanawia, że wiedza o magii w marancie zmienia się z sekundy na sekundę. Nigdy nie jest stablina.

Kurde, Canis, Ty mogłeś wziąć Malavona  :D Z Twoim gadanym to jeszcze być przekonał Isa, że to wina Aragorna i dostałby baty  <lol> Następnym razem bierzemy Ciebie  ;)

On nawet nie chciał go chronić. Ba! Chciał być oskarżycielem.
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2013, 21:22:29 wysłana przez Devristus »

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2423 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:24:08 »
Niedouczenie tutaj nie może występować - w końcu dopuścili go do nauki zaklęcia, nie? Strach, rozpacz, chęć przeżycia sprawiły, że Malavon rzucił zaklęcie.  No jak widać nie nadaję sie na obrońcę. Chociaż zawsze mnie to zastanawia, że wiedza o magii w marancie zmienia się z sekundy na sekundę. Nigdy nie jest stablina.

On nawet nie chciał go chronić. Ba! Chciał być oskarżycielem.

Chciałem być pierw obrońcą... Dla mnie bez różnicy zresztą, wiem ze bym więcej zdziałał od ciebie Devciu ;) zwłaszcza jako obrońca.

Niedouczenie, nie mam na myśli samych zaklęć, tylko samego wykształcenia teoretycznego jako maga, nie postaraliście się. Kiedyś lepiej szkolono ;] .

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2424 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:26:18 »
Kiedyś lepiej szkolono ;] .
Kiedyś łatwiej zabijano.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2425 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:27:42 »
Kiedyś było lepiej.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2426 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:28:24 »
Kiedyś nie grałem

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2427 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:29:55 »
Chciałem być pierw obrońcą... Dla mnie bez różnicy zresztą, wiem ze bym więcej zdziałał od ciebie Devciu ;) zwłaszcza jako obrońca.

Niedouczenie, nie mam na myśli samych zaklęć, tylko samego wykształcenia teoretycznego jako maga, nie postaraliście się. Kiedyś lepiej szkolono ;] .

Następną rozprawę dostaniesz Ty. Mam nadzieję, że ktoś oskarży dowódcę za pobicie Malavona. To nie było profesjonalne, nawet ze strony dowódcy.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2428 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:31:25 »
Następną rozprawę dostaniesz Ty. Mam nadzieję, że ktoś oskarży dowódcę za pobicie Malavona. To nie było profesjonalne, nawet ze strony dowódcy.
Zwykła reakcja jak dla mnie. Ułaskawią go za działanie w afekcie.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2429 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:32:40 »
Jeśli Canis będzie oskarżał to nie. A teraz zniszczmy sąd Valfdeński!

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2430 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:33:09 »
Następną rozprawę dostaniesz Ty. Mam nadzieję, że ktoś oskarży dowódcę za pobicie Malavona. To nie było profesjonalne, nawet ze strony dowódcy.

Dowódce poniosły emocje, w głównej mierze stracił sporą część ludzi, głównie w bitwie oraz przez błąd jednego z magów. Może nie miał prawa, ale poniosły go emocje. Pamiętajmy też, ze jednocześnie starcie i jeszcze ten incydent maga wody spowodował znaczne uszczuplenie ilości żołnierzy i w przypadku drugiej podobnej fali, bylibyśmy wyrznięci w pień. Wiele czynników mogło wpłynąć na takie zachowanie. Tym samym takie zachowanie zasługuje na naganę, ewentualną degradację. Nie na karę śmierci...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2431 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:34:50 »
Dowódce poniosły emocje, w głównej mierze stracił sporą część ludzi, głównie w bitwie oraz przez błąd jednego z magów. Może nie miał prawa, ale poniosły go emocje. Pamiętajmy też, ze jednocześnie starcie i jeszcze ten incydent maga wody spowodował znaczne uszczuplenie ilości żołnierzy i w przypadku drugiej podobnej fali, bylibyśmy wyrznięci w pień. Wiele czynników mogło wpłynąć na takie zachowanie. Tym samym takie zachowanie zasługuje na naganę, ewentualną degradację. Nie na karę śmierci...

A kto mówił o karze śmierci? Przecież oskarżyciel może domagać się wszystkiego i nie koniecznie musi być to kara śmierci. Aragorn mógł poprosić o degradację, zablokowanie energii magicznej, ale wybrał karę śmierci.

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2432 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:35:47 »
A kto mówił o karze śmierci? Przecież oskarżyciel może domagać się wszystkiego i nie koniecznie musi być to kara śmierci. Aragorn mógł poprosić o degradację, zablokowanie energii magicznej, ale wybrał karę śmierci.

ja chciałem wybrać uniemożliwienie używania energii magicznej... A to co napisałem to było ewentualnej najwięcej co by można wytargować... degradację...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2433 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:37:05 »
Też tak bym wybrał. No, ale Aragorn widać, że łaknie krwi. Jeśli Malavon się zgodzi będę chciał o to prosić w mowie końcowej. Potem mu się ją odblokuje dając Zew magii.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2434 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:38:01 »
Na co mam się godzić?

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2435 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:38:19 »
Mam nadzieje Devciu, że do mnie będziesz miał pytania na rozprawie. może ci to tez pomoże ;) . A Malvaon, za dużo wybuchasz... obrońca reprezentuje ciebie, nie powinieneś się odzywać bez zgody sądu... a jeżeli nie chciałeś obrońcy z urzędu trzeba było na początku apelować o to ... bo to też ci nie pomaga...
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2013, 21:40:31 wysłana przez Canis »

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2436 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:45:37 »
Uznałem, że nic mnie nie wyratuje więc chociaż odgryzłem się frędzlowatemu żołnierzowi

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2437 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:55:07 »
 <facepalm>

Uznałem, że nic mnie nie wyratuje więc chociaż odgryzłem się frędzlowatemu żołnierzowi

wszystko zależy od tego co ciebie zadowoli z procesu... bo można zawalczyć o inne kary, tylko trzeba odpowiednią linię obrony zaplanować, macie jeszcze 2 świadków ze strony oskarżycielskiej do przesłuchania... jeszcze trochę można wytargować...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2438 dnia: 30 Sierpień 2013, 21:56:38 »
Kufa nie wracam na offtopa. Jakieś cygany z lalkami w brzuchu i psy O.o

A co jakby przypadkiem dopaść pana żołnierza w ciemnej uliczce? :D przyjmuję oferty ;P

Canis

  • Gość
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2439 dnia: 30 Sierpień 2013, 22:07:42 »
Kufa nie wracam na offtopa. Jakieś cygany z lalkami w brzuchu i psy O.o

A co jakby przypadkiem dopaść pana żołnierza w ciemnej uliczce? :D przyjmuję oferty ;P

pierwszy w ciebie rzucę kamieniem... jak skarzą cie na ukamienowanie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #2439 dnia: 30 Sierpień 2013, 22:07:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything