Autor Wątek: instalacja upadku setariff z możliwością importowania postaci z Gothic 4  (Przeczytany 4365 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline muriel-777

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 12
jak trzeba zainstalować upadek setariff żeby można było mieć parametry postaci z Arcanii Gothic ? :-) i o co chodzi z tym że czwórka może być jako podstawka do tego rozszerzenia czy powinno się to instalować tak jak w przypadku nocy kruka że najpierw podstawowa wersje gothica 2 a później noc kruka czy jeszcze inaczej bo próbowałem zainstalować na zwykłą gothic 4 ten upadek setariff i folder arcania addon był dostępny ale ani gothic 4 ani upadek setariff nie chciały mi ruszyć a jak zainstalowałem osobno to znów nie było tego folderu arcania addon w folderze moje dokumenty i wyświetlał mi się błąd z visal C++ 2008 który poruszałem w poprzednim wątku :-)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Upadek Setarrif to niezależny dodatek, nie wymaga podstawowej wersji gry Arcania: Gothic 4. ÂŻeby wczytać postać z poprzedniej części gry, musisz mieć zachowane zapisy stanu gry. Gra zapisuje je bodaj w "moich dokumentach" w folderze "arcania: gothic 4".

Uruchom dla Arcania: Gothic 4 i podaj to co Ci wygenerowało.

Forum Tawerny Gothic


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top