Autor Wątek: Nocny patrol - dzielnica biedoty  (Przeczytany 1435 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Nocny patrol - dzielnica biedoty
« dnia: 13 Luty 2012, 18:05:22 »
Cytuj
Nazwa wyprawy: Nocny patrol - dzielnica biedoty
Wymagania: walka dowolną bronią 75%
Liczba uczestników: 1
Nagroda: 100 SZ

Podszedłem do Juliusa z kartką zerwaną z tablicy.
- Co jest do zrobienia? - zapytałem.




Portret




O mnie
Tworzę…


Statystyki ekwipunku


Broń 1

Nazwa broni: Krzyk Upadłych
Rodzaj: miecz
Typ: oburęczny
Ostrość: 40
Wytrzymałość: 35
Opis: Wykuty z 30 sztabek czarnej rudy, 10 sztabek mithrilu, 10 sztabek srebra, 5 sztabek niebieskiej rudy i 5 sztabek czerwonej rudy o zasięgu 1,5 metra. Na mieczu wyryto runę ożywieńca. Po przebiciu mieczem truchła i wypowiedzeniu: naa narash tarash tara var dor ash natha. Zostanie stworzony ożywieniec. Na mieczu wyryto runę paraliżu dzięki czemu nikt poza prawowitym właścicielem nie może dzierżyć miecza. Postronne osoby, które dobędą rękojeści zostaną sparaliżowane. Z paraliżu wyzwala puszczenie rękojeści. Młode potwory mogą zostać sparaliżowane na kilka sekund po otrzymaniu obrażeń. Na mieczu wyryto runę śmierci. Ostrze miecza zadaje fizyczne i trwałe obrażenia o podwójnej wartości demonom, oraz opętanym przez demony istotom. Demon zabity takim ostrzem umiera. Na mieczu wyryto runę wygnania. Istota opętana przez ducha lub inną istotę astralną może zostać wyegzorcyzmowana po przebiciu mieczem. Dzięki czarnej rudzie, z której został wykuty miecz zadane nim obrażenia goją się dwa razy dłużej, zaś w przypadku istot z umiejętnością szybkiej regeneracji takowa nie zachodzi. Dzięki srebrnym wykończeniom ostrze zadaje podwójne obrażenia istotą podatnym na srebro. Dzięki kryształowi niebieskiej rudy miecz jest w stanie przewodzić zaklęcia magiczne np. podpalenie klingi ogniem. Dzięki kryształkom czerwonej rudy umieszczonym w rękojeści istota magiczna bądź mag przebici mieczem. Nie są w stanie wygenerować energii magicznej potrzebnej do rzucania zaklęć.
Wymagania: Walka bronią sieczną [100%]




Broń 2

brak


Broń 3

brak


Broń 4
Nazwa broni: Różdżka Ognia
Rodzaj: różdżka
Zasięg: 50 metrów
Zaklęcie: Kula ognia
Opis: Wykonana z 50 kawałków drewna.
Wymagania: Używanie różdżek[/size]

Odzienie
Nazwa odzienia: Pancerz Anva
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: zbroja z utwardzonej skóry
Wytrzymałość: 8
Opis: Uszyta z 100 kawałków skóry Hars'esisa. Z białym futrem wyłożonym na barkach i karku.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich


Pas
Sakiewka - 100 sztuk złota


Statystyki postaci
Specjalizacje

Walka bronią sieczną [100%]
Walka bronią dystansową [75%]
Używanie różdżek


Umiejętności nabywane

- Używanie zbrój miękkich
- Używanie zbrój niepłytowych
- Kończyna mocy
- Koncentracja
- Telekineza
- Perswazja
- Akrobatyka
- Kamuflaż
- Cichy zabójca
- Kradzież kieszonkowa
- Otwieranie wszelkich zamków


Osiągnięcia

- Pogromca smokow
- Stały klient


Umiejętności rasowe

- Dotyk demona
- Całun mroku
- Potęga bestii

- Potencjał magiczny
- Potencjał chemiczny
- Ciało z gliny
- Ulubieniec bogów
- Bystry umysł


Magia
Lindangol
I stopień wtajemniczenia
- Mała błyskawica
- Lekkość
- Wietrzna aura

II stopień wtajemniczenia
- Lewitacja
- Wir
- Duża błyskawica
- Grom
- Piorun kulisty


Magia Demonów
Domena niszczyciela
- Piorun


Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2012, 19:51:02 »
-Zadanie masz proste. Ciemno już, a w nocy kręcą się najgorsze typy. Powłócz się po dzielnicy biedoty i dopilnuj, żeby nie stało się tam nic złego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2012, 19:51:02 »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty 2012, 22:40:23 »
- Tak jest! - rzuciłem krótko i skierowałem swe kroki do dzielnicy biedoty Efehidon. Jakby nie było mieszkałem w tej dzielnicy kilka ładnych lat, więc drogę do niej znałem w kilku wariantach na wszystkie sposoby. Nie wspominając już o samej tej dzielnicy. Powoli nadchodził wieczór, wraz z przyjemnymi powiewami chłodu. Wbrew pozorom noc miała w sobie coś pobudzającego. Człowiek wtedy całkowicie przestawia się na inny tryb działania, zwraca uwagę na co innego. I bynajmniej nie chodzi tu akurat o półmrok panujący na ulicach, bo te, jak przystało na stolicę państwa tego pokroju, były oświetlone bardzo dobrze. Noc oddziaływała na swój sposób orzeźwiająco, także sam spacer przebiegał w całkiem miłych okolicznościach.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2012, 17:09:00 »
Zauważasz kątem oka dwóch podejrzanych typów, którzy śledzą cię już od pewnej chwili. Są uzbrojeni w miecze.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2012, 22:01:17 »
Zauważywszy dwóch mężczyzn stale podążających za mną postanowiłem zrobić mały test. Lawirując pomiędzy domkami dzielnicy biedoty szedłem na tyle sprytnie, że ostatecznie zatoczyłem koło i stanąłem w punkcie wyjścia. ÂŚcieżkę jednak prowadziłem na tyle niepostrzeżenie, że tylko stały bywalec tej dzielnicy, mógł się zorientować, że poddaję go próbie. Chciałem tylko sprawdzić czy aby na pewno jestem ich celem, w takim wypadku, miałem dla nich niespodziankę.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty 2012, 22:04:45 »
Nadal za tobą szli.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Luty 2012, 23:05:02 »
Odwróciłem się gwałtownie, spoglądając na nich z pogardą.
- Panowie czegoś szukają? - rzuciłem, przyglądając się ich ekwipunkowi. - Chyba nie chcecie sprawiać kłopotów, prawda? - zapytałem ironicznie.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Luty 2012, 06:19:41 »
Nagle popatrzyli się na siebie, po czym jeden z nich wyciągnął miecz i zaatakował cię, uderzając od góry.

Jesteś w szerokiej alejce, po obu tronach masz domy, nikogo nie ma w pobliżu prócz was.



2x bandyta

Ekwipunek:
1
Nazwa broni: ÂŻelazny miecz
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 11
Opis: Wykuty z 55 sztabek żelaza o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]

2
brak

3
brak

4
brak

Odzienie
Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak


Statystyki postaci

Specjalizacje:

Walka bronią sieczną [50%]

Umiejętności nabywane:

    Hart ciała

Umiejętności rasowe:

    Potencjał magiczny
    Potencjał chemiczny
    Ciało z gliny
    Ulubieniec bogów
    Bystry umysł

Magia:

    brak

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Luty 2012, 22:50:37 »
- Chyba sie pomyliłeś. - rzuciłem tylko, a słowom towarzyszył świst ostrza wysuwającego się z zapięć na plecach. Miecz wyciągnięty zza lewego ramienia szybko zablokował proste cięcie jakim próbował atakować bandzior. Sprawnie przejąłem energie uderzenia, amortyzując ruchem w dół, po czym sam odepchnąłem jego klingę jeszcze mocniej. Ramiona poleciały mu do tyłu, więc mocnym kopniakiem w brzuch unieruchomiłem tymczasowo chłystka. A dodać trzeba, że był to kopniak gotów żebra łamać od niechcenia, bowiem siła z jaką został wyprowadzony, była co najmniej ponadprzeciętna. W tym samym czasie do pomocy ruszył kompan, wijącego się na ziemi, szanownego atakującego. Wyprowadził proste pchnięcie, na które odpowiedziałem sprawnym unikiem. Obróciłem mieczem ósemkę, uświadamiając mu, że podskoczyli do niewłaściwej osoby, a ich umiejętności raczej niewspółmierne do moich. Bandzior odsunął się, gwałtownym odskokiem. Wtedy też, powoli podnosił się ten pierwszy, zauważywszy to szybko mocą telekinetyczną odepchnąłem go na kilka metrów. Celowałem oczywiście w nogi, aby łatwiej było zachwiać jego równowagą, po czym powróciłem do mojego pojedynku. Bez chwili wytchnienia przejąłem inicjatywę, zacząłem wyprowadzać coraz to bardziej skomplikowane cięcia i markowane ciosy, które bandyta próbował blokować z nieukrywanym trudem i mozołem. Wtedy też wpadłem na sprytny pomysł. Tnąc od lewej strony, przykucnąłem na jedno kolano, co zmyliło mojego oponenta i ciąłem ukośnie w górę, podnosząc się. Jego delikatny kubraczek szybko nasiąknął bordową posoką, wypływającą z długiej, aczkolwiek nieszczególnie głębokiej rany. Po wszystkim wymierzyłem jeszcze tylko kopniak w łydkę i rozejrzałem się dookoła. Podszedłem do pierwszego z mężczyzn i chwytając go za nadgarstek, podniosłem z ziemi, automatycznie wykrzywiając ramię za plecami, z drugim zrobiłem to samo.
- Jesteście aresztowani. Nie ma takiego bicia. - stwierdziłem i zacząłem prowadzić obu mężczyzn, każdego trzymając jedną ręką. Byłoby to dość ryzykowne, gdyby nie siła z jaką ich trzymałem. Prędzej wyrwałbym im ramiona, niż oni zdołaliby się uwolnić. Ruszyłem w stronę siedziby.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Luty 2012, 16:40:34 »
Po dotarciu do siedziby, stawiłeś się u Juliusa.
- No, no. Dwóch gnojków mniej. ÂŚwietna robota, żołnierzu! Oto twoja nagroda.


Otrzymujesz: 100 SZ

Podsumowanie:  Patrolując dzielnicę biedoty, Anv spotkał dwóch ludzi, którzy go śledzili. W pewnym momencie rozpoczął otwartą walkę, pokonał bandytów i ich zaaresztował, a następnie odprowadził do siedziby Szwadronu, za co otrzymał nagrodę w wysokości 100 od Juliusa.

Zadanie wykonane

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Marzec 2012, 22:27:54 »
Talenciki:

Anvarunis - 2 (+1) Brązowe talenty
Otrzymujesz 100 sztuk złota premii

() - Premia ludzi

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nocny patrol - dzielnica biedoty
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Marzec 2012, 22:27:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything